Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole ženske odločitev je padla

Takole ženske odločitev je padla

Vse ki ste v vezi ali samske, nezadovoljene, potrebne , karkoli, me ne briga vzrok, dokler ste še kolikor toliko mlade zanimive za seks, javte se, da gremo seksat, moj kolega pravi, kaj pa imam drugega kot da kakšno poseksam dobro jem in pijem. Ne premišljujte preveč, ne komplicirajte po žensko, vsi vemo zakaj se gre, če je kera za stvar, seveda pogoj pa zdravje, naj se javi, sliši se oguljeno ampak ti bo orgazmično. mail je [email protected]

No ste videle, kako enostaven je in iskren.
Lepo, javite se mu v čim večjem obsegu.
Uživajte in srečno!

najprej pokaz sliko, da vidimo kaksen si. ce si sploh za kaj.

kok si visok?
kok cm spodaj?
kok si star?

No vidiš, imaš mail pa tam se delaj važna.. 😉
S takimi vprašanji takoj kastrirate moške…na špagi bi jih pa držale, a? Sam da ne pobegne…
Pustite jih svobodne. Oni to gledajo in cenijo drugače.
Lepo je povedal.
Naj uživa, mu privoščim.

dokler si na “zakaj se gre” …. vtikaj oneta v osirje na travnikih

Sem samska, raje uporabim vibrator.

Se pravi, da si uporaben samo za eno stvar.

Kot marsikatera ženska. 🙂

Kot marsikatera ženska. 🙂
[/quote]
Ampak je več neuporabnih moških, če se že gremo statistiko :).

Kakšen idiotttski oglas…. bumbar… se vidi, da si amater. Samo kakšno kurbicco boš priklical.

Kolega te naj še nauči kako priti do ženske…. tepecc

Res je. Zenskam mors ponudit denar, kariero. seks pride potem mimogrede. Ne mors zenski seks ponujat ce ji ga vsak ponuja ki mu rece zivjo. Zenske so kur.be in z njimi je treba delat kot s ku.rbami. prvo dinarcki, pol pa kej bo. Sam ne v smislu da ji das cvenk, ampak da se izprsis za njo.

Do kerga leta še pride v poštev, da jaz vem, če še pridem not al ne? Al sem že prepozna?

Do kerga leta še pride v poštev, da jaz vem, če še pridem not al ne? Al sem že prepozna?
[/quote]

Mislim,da mu je vseeno koliko si stara,samo da dobi kar si želi….:)

New Report

Close