Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pleasala je eno samo poletje

Pleasala je eno samo poletje

Prej sem serčal eno bejbikotam kaj vem okol 16 let, lepa suha vitka, obline na pravih mestih, skoraj vedno ko kakšno srečam si rečem , punca plesala boš eno samo poletje, s tem mislim to, da se boš v parih letih z enim najbrž poseksala potem kmalu poročila, oplodila in konec zgodbe, mož se te bo najbrž kmalu naveličal sploh če se boš razlezla kot večina in boš širša kot daljša, ša tudi ni nornalno da bi moški 80 let seksal eno žensko, šel bo k drugi ali prostitutki in tak naslednjih 60 let recimo.Kak je tale mati narava tegale človeka, ki se ima za največ, lepo na……………..da se plodi pa vrsto nadaljuje, čeprav ima od tega sam delo pa skrbi

Na življenje kot tako je mogoče gledati z različnih vidikov in včasih smo kot konji s plašnicami. Nekateri takih “plašnic” ne snamejo celo življenje.
Raje preberi kako dobro knjigo, kako klasiko …. 🙂

Spet en k ženske ne dobi in so seveda ženske krive.
Ubožček.


Dagec moj, to ni nujno, kar ti pišeš. Plesala sem veliko poletij, se ne oplodila, mož se me ni naveličal, no mogoče zaradi premoženja, pa to sploh ni važno! Veš kaj je važno, da vsak izživi svojo zgodbo, ker je življenje eno samo, važno je da tvoja duša živi, da si srečen iz zadovoljen, pa če gre za not in ven ali pa še kaj več od tega not in ven. No ja eni pač razmišljate samo s spodnjo glavco, dokler lahko, pol pa tudi tu ne gre več, ha ha ha, ja kaj boš pa potem, delal samomor? 😛

zadnja stvar, kar si ena punca pri šestnajstih želi je to, da si nakoplje froca in enega nesposobnega tipa na glavo.
otroke se ima malo pred tridesetim, ali pa malo po tridesetem, ko približno veš, kdo si, kaj hočeš, kaki so tipi, ali si si našla dobrega tipa, ali ne, ne pa s smrkavcem, ki je še moker pod nosom.


Se strinjam…


Ti si un 70-letnik, ki je včeraj plačeval maserki………

iz casov ko je bilo se normalno naskakovati 16letnice. Danes je to se otrok. Zivljenska doba se na sreco daljsa. Se civilizirani muslici se pri 16tih upam da se malo zadrzijo..

New Report

Close