Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Slovencelnji….sama fovšija je vas…

Re: Slovencelnji….sama fovšija je vas…

Požri se

Sploh ne gre za foušijo. Gre za realno sliko Južne in njenega kluba pristašev, kako reagirate na navijače drugega kluba, ki so svetovni prvaki. Zelo netolerantno.
Se mi zdi fer da so prvaki FRANCOZI vsaj enako zastopani, kot tisti, ki so izgubili.

Nihče! Smo ti čestitali. Kaj bi še rada?
Valjaš se po odprtih prispevkih O zmagovalcih z lento. To so Croati. Odnesli so sijaj. Ti pa slavi zlato z Viva la France, nekaj 20 vas je v tvojem postu

nova
Uredništvo priporoča

Nihče! Smo ti čestitali. Kaj bi še rada?
Valjaš se po odprtih prispevkih O zmagovalcih z lento. To so Croati. Odnesli so sijaj. Ti pa slavi zlato z Viva la France, nekaj 20 vas je v tvojem postu
[/quote]

To o sijaju sva se zmenila že v drugi temi, kajne? Ne trapaj, če ne štekaš.

To o sijaju sva se zmenila že v drugi temi, kajne? Ne trapaj, če ne štekaš.
[/quote] Seveda. Uživaj v svoji zlati slavi.
Ostalim pusti njihovo veselje. Nihče ti ne odvzema tvojega.
Zakaj nisi vesela zmage Francije? zakaj toliko trpiš?

Nikoli in nikdar nisam zapisal da Francozi niso ZMAGOVALCI!! In so, brez dvoma, Veliki zmagovalci.

Sam so naši sosedje tadrugi na tem svetu (beri pred bartziljeroti, portugeži, argentinci, nemškim elfom…..vsatvi poljubno)…da ne omenjam naše repke:((

Spomnite se zmage SLOVENIJE na EP v Turčiji…..ko smo razkantal Srbe….še dandanes iščejo napake v sojenju in ne morejo priznati poraza!!

Sploh nimam cajta tuki bit, ko hrt gledam. Woow kolk naroda. Fajn. Privoščim.

Fovšija? Dej ne me smejat.. Vsakdo navija za kogar mu paše? Kaj zdaj ti tukaj podtikaš pa se nekaj peniš. Če imaš hemeroide se zglasi pri zdravniku, narod pa pusti, da ima favorite, ki si jih sam želi. Bo šlo?

Ja Hrvatom sem fovš drugega mesta, Francozom pa prvega.. Kaj točno naj bi jaz imel od tega, če pa nisem ne Hrvat, niti ne Francoz?!? Ja res neverjetno sem jim fovš ti bebec..

Ja Hrvatom sem fovš drugega mesta, Francozom pa prvega.. Kaj točno naj bi jaz imel od tega, če pa nisem ne Hrvat, niti ne Francoz?!? Ja res neverjetno sem jim fovš ti bebec..
[/quote]
Spet nek senilnež, ki se s sabo krega…

What the fuck?

Kje je Carlosov uvodni prispevek. Koji ku*ac je zdaj to. Moderacija je v pi*di tule.


Spet nek senilnež, ki se s sabo krega…
[/quote]

Povedal je točno tako kot je…Amen!

Jaz nisem fouš nikomur.
Morda zato, ker me za nogomet boli patka?

Meni tudi dol visi za fusbal. Čeprav se malo muzam ob misli, da kar ni uspelo Napoleonu in
Hitlerju je Didierju Deschampsu. 😀

Hrvati so si svoje drugo mesto zaslužili, vseeno pa ni prvo, in samo prvo šteje.

Živc tole pa ni tvoja tema!!! Carlos_m jo je odprl! Že včeraj mi je preklopilo in namesto prvega prispevka od Carlosa_m zdaj kaže tvojega in kot da si ti avtor teme
WTF?

Enmu od moderatorjev sem nastavil ogledalo….pa mu ni bila všeč svinjska faca v njemu:)))

Tudi sama ne bi Živcu pripisala takega naslova.

Fovš sem vsem, ki znajo biti nevoščljivi in zavistni.

De omnibus disputandum..

Nekdo bi se me rad znebil…

Odkar sem tu sem odprl 3 teme in vse brez provokatorske vsebine čez katero ostro pljuvam.

Nekdo bo plav…

New Report

Close