Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ob času pisanja je ura 10:23. Prosim preberite

Ob času pisanja je ura 10:23. Prosim preberite

10:23. Lepo. Ljudje se premikamo naprej. V življenju vedno gremo naprej. Če seveda človek dela tisto, kar je prav in ve kaj hoče v življenju. Tempo življenja je v zadnjih letih zelo narastel. Ljudje nimamo več časa drug za drugega, vedno nekaj hitimo, smo nervozni in vedno huje je. včeraj sem objavil post zvečer, da se mi mota ogromno sranja po glavi. Zaspal sem šele ob 4 zjutraj. Nevem kako….zbudil sem se ob 8:00 in se počutim da en drek. Kot vsak človek ki bi imel pomanjkanje spanca logično. Jaz sem dnevno na tem forumu. In tudi objavljam kot verjetno veste. In večina vas me ima za ne vzgojenega mulca, pravokatorja (obožujem to besedo-sarkazem) in večina tudi pomoje za psihopata. Vprašal bi samo zakaj? Kaj sem vam naredil? Izrazil sem mnenja na nekih kontroverznih temah, ki so še vedno tabu v slovenski družbi. To mi je popolnoma jasno, in bilo mi je jasno tudi takrat, da moje teme ne bodo imele odobravanja. In sploh se mi ne gre za to. Res ne. Če bi hotu fehtat za like be šel na gnilo stran Facebook in tam objavljal, in tako bi tudi videli kdo sem, in bi tisti vsečki vsaj malo več pomenilo, kakor pa ta anomimni forum, ki je zastarel iz leta 2000. Še vedno smo tam. Po zgledu mislim. Pa tudi delno po miselnosti, medtem ko nas drugi prehitevajo, in potem se čudimo kje se je zataknilo. Jaz vem kje se je. In grem stavit, da vi tudi, vsaj velika večina vas ve. Samo težko je to priznati saj vem. Vem, da pišem o komunistih in to in ja malo se hecam in napihujem stvari za zabavno, malo pa je pa tudi resnice o tem kaj pišem in mislim, glede komunistov. Življenje je igra. Samo, da je na hardcore mode vedno. Ne na easy ali normal ali celo hard. Ne hardcore. Če enkrat zasirješ si končan. Če nisi ponosen nase kaj narediš? Spremeniš se kot oseba. Vsaj probaš se. Enim rata….enim žal ne. Ampak taka oseba kot si si. In ja lahko do neke mere vplivaš na to, ampak nek ”core” pa ostane za vedno. Nevem kaj hočem sploh povedati, mogoče….nisem ravnal pravilno. Oprostite če sem koga užali, ampak samo zato sem to naredil ker sem bil izzvan. In če sem napaden se ne bom držal nazaj. Edino Živc na kubik za njega nimam nobenega spoštovanja. Ta smet mi je rekel ene stvari, ki so bolele in se na res grd način delal norca iz mene in iz mojih težav. In taka oseba je zame največji gnoj na tem svetu. Če bereš to ”prijatelj”….jebi se. Resno. Fuck you. Bitch ass prick. Njega sovražim. Vsi ostali ste vredu. Zdaj ko počasi zaključujem ta post je ura 10:43. 20 minut je šlo kot, da bi mignil. 20 Minut!!!!! To ni malo. Mogoče se zdi malo….ampak ni. Samo, da sem dal misli iz sebe sem rabil 20 minut. Zato je res brezveze, če se tukaj kregamo in delamo neke konflikte. Samo rad bi da imamo razprave in diskusije na nek civiliziran način. In potem bo vse okej….

Seen

po moje imaš ti preveč časa in preveč razmišljaš o sicer življenjskih stvareh, na katere pa odgovorov tukaj verjetno ne boš našel.
ne vem a si srednješolec ali študent, v vsakem primeru ti svetujem, da se oprimi dela. konkretnega dela, poleg pa beri knjige tistih tematik, ki te zanimajo … škoda je, da si mnenje o svetu ustvarjaš v virtuali, ker reala je nekaj povsem drugega.

kar prebereš na MONu pa jemlji z veliko rezervo … včasih je bil to kotiček s prijaznimi uporabniki, danes je drugačen. Vzemi tisto kar se ti zdi ok in zavrzi vse ostalo 🙂 da bi se pa človek sekiral zaradi nečesa, kar je na MONu prebral, je pa res tazadnja!

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Snorki, prebrano. Zdj pa škatlo zapri in pejd ven, na vrt, med ljudi.
Če si v Ljubljani, pojdi do društev YHD, Društva distrofikov, se pozanimaj, če rabijo asistente, ker jih in poskusi kak mesec delati pri njih in še zaslužiti.

V jeseni, lahko tudi sedaj, pokliči v Moste na Zvezo prijateljev mladine, lahko tudi na druge in se vključi v Klub vzgojiteljev, da boste skupaj z ostalimi vodili skupine otrok na zimovanjih, letovanjih- ZPM Moste Polje v Zambratiji, med drugimi počitnicami itn. Vse ti bodo povedali rade volje povsod.
Vzgojitelji so tebi enaki, šefi hudi in vzdušje fenomenalno, otroci prisrčni. Tam srečaš sam sebe.

Lepo te pozdravlja ena iz teh klubov. Ne zamudi in se nam pridruži, vabimo tudi vse ostale, ki morajo najti dobre prijatelje iz svojih vrst.

Internet pa vklopi zopet takrat, ko boš posredoval dogodivščine s teh področjih.

Saj se ne sekiram. Meni je to zabava. Sprostitev.


Meni se zdiš ok. Razmišljujoč, a ranljiv individuum.

Včasih pa rabimo tudi brco, da se kam premaknemo. Tako vzami živca, pa bo. Kot mama bi znorela, da bi mi sine, tam okoli 20let star, zabijal čas tule gor s pregovarjanjem in smiljenjem samemu sebi. Naredi nekaj zase, dolgoročno verjemi bo bolje zate in za nas.
Nekoč boš razumel, da ti hočemo in želimo le dobro. Upam.


Meni se zdiš ok. Razmišljujoč, a ranljiv individuum.
[/quote]

Hvala.

Aja. Se pravi, da se človek dela norca iz moje depresije in me žali, to se ti zdi kot “tough love”? Se ti to res zdi kot pravi način? In ne smilim se samemu sebi. Jaz nikoli nisem pisal o sebi. Sem načel neke teme, in potem ste me napadli. Nikoli nisem hotel jaz postati pozornost tukaj. Vi ste to načeli. Nekoč boš razumel. Upam.

Če misliš tu vedrit in oblačit, si nadeni neprebojno zaščito, tudi pred sevanjem, priskrbi zalogo hrane, vode in keša za ostale preživetvene stroške, da boš do smrti preskrbljen in trpel v mučeništvu, ki se mu reče odvisnost od odnosov in interneta.

Mladi imajo željo po učenju in novih izzivih, priložnostih, neizmerno željo biti med sebimi enakimi in v gibanju, adrenalinu

Internetni adrenalin pa je poguben predvsem za zdrave ljudi, če imajo dve zdravi nogi in roki in niso priklenjeni na invalidski voziček. Ti si?
Če si, ti še vedno ni potrebno biti zasvojen, ker ti padaš ravno v to, odklopi internet!

Saj se ne sekiram. Meni je to zabava. Sprostitev.
[/quote]

iz prebranega v tej temi ni videt, da je tebi to zabava, žal.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

iz prebranega v tej temi ni videt, da je tebi to zabava, žal.
[/quote]

Mogoče ni videt. Samo meni je zabava. Verjemi.

Nisem zasvojen.

Sem ti dopisal še nekaj v omenjeni temi:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11128301&p=12432449#p12432449

Nisem zasvojen.
[/quote]

Zasvojenost s forumom je odvisnost od odnosov in interneta.
Tera te pa adrenalin, ko podaš temo in v napetosti čakaš na odzive, ni važno kakšne. Tebi ni za kakovostno razmišljanje in iskanje pravih informacij in jih deliti, tebi je le za čim večji odziv, takrat občutiš orgazmu podobno zadoščenje, ki konča z gromozansko izčrpanostjo.

Nisi edini tak tu, ves teden je bilo govora o tem, neznansko število tem z istim namenom, odziv ljudi, ni važno, kakšnega, samo, da je.
Dlje boš v tem, težje boš ven, sedaj imaš še čas, drugače bo potreben trd boj z odličnim terapevtom. Škoda te je.

Mimogrede, depresijo lahko izzove ali poslabša neurejeno in premalo spanja.

New Report

Close