Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo izda napotnico

Kdo izda napotnico

pozdravljeni,

hodim k privat zobozdravniku. Pred časom sem bila na pregledu na stomatološki kliniki za katero je izdala napotnico osebna zdravnica, vendar je že takrat dejala, da bi napotnico moral pravzaprav izdati osebni zobozdravnik.
Za naslednji obisk na stomatološki moram prinesti novo napotnico, stara je potekla.
Ali mi napotnico lahko izda privat zobozdravnik h kateremu hodim in nima koncesije ali moram iskati zobozdravnika s koncesijo v zdr. domu, da mi izda napotnico?

Tukajle pravijo, da lahko tudi zdravnik brez koncesije izda napotnico. Preveri, če člen še drži.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7824810

Vsak uradni zobozdravnik lahko izda napotnico. Tudi brez koncesije. Napotnica je pravzaprav njegovo strokovno mnenje, da vi potrebujete nadaljevanje ali dodajanje zdravljenja v določeni instituciji.
Lep dan

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University


Kakšen pa je neuradni zobozdravnik? Brez diplome? Al da se na Googlu nauči vrtat in plombice delat?


Kakšen pa je neuradni zobozdravnik? Brez diplome? Al da se na Googlu nauči vrtat in plombice delat?
[/quote]

Dobra, kdorkoli že si, ki je tole spisal 🙂

Lahko ti jo izda tudi privat, ampak jo placas.


Kakšen pa je neuradni zobozdravnik? Brez diplome? Al da se na Googlu nauči vrtat in plombice delat?
[/quote]

A se je teba norca delat, preden malo pomisliš? Neuradno pomeni to, da je zobozdravnik, vendar upokojen in posledično ne more pisati napotnic.

Nisi ti napisal, da tole slovensko greznico od foruma in puhloglavke kokoške zapuščaš?


Kakšen pa je neuradni zobozdravnik? Brez diplome? Al da se na Googlu nauči vrtat in plombice delat?
[/quote]

Verjetno s tem v Sloveniji nimate težav. V nekaterih državah pa obstajajo tudi zdravniki, ki nimajo zaposlitve v državnih zdravstvenih ustanovah, svoje privat ambulante nimajo odprte zaradi morebitnih zakonodajnih, takih ali drugačnih ovir, pa delajo na črno. Pa niso samo zobozdravniki.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

A se je teba norca delat, preden malo pomisliš? Neuradno pomeni to, da je zobozdravnik, vendar upokojen in posledično ne more pisati napotnic.
[/quote]

Sej ne veš kaj govoriš, kajne?

Verjetno s tem v Sloveniji nimate težav. V nekaterih državah pa obstajajo tudi zdravniki, ki nimajo zaposlitve v državnih zdravstvenih ustanovah, svoje privat ambulante nimajo odprte zaradi morebitnih zakonodajnih, takih ali drugačnih ovir, pa delajo na črno. Pa niso samo zobozdravniki.
[/quote]

Jeboteilija – mi smo v Sloveniji, tukaj veljajo slovenski predpisi, zato zdaj ne muti in se ne izmotavaj z nekimi primerjavami, ker v štartu pojma nimaš. Pa vzemi to kot dobronamerno, da drugič ne boš po tipkovnici za brezveze…

Verjetno s tem v Sloveniji nimate težav. V nekaterih državah pa obstajajo tudi zdravniki, ki nimajo zaposlitve v državnih zdravstvenih ustanovah, svoje privat ambulante nimajo odprte zaradi morebitnih zakonodajnih, takih ali drugačnih ovir, pa delajo na črno. Pa niso samo zobozdravniki.
[/quote]
Sveta preproščina…
Pomagaj mu, vsemogočni, če obstajaš!

kakšni občutki so te prevevali na stomatološki kliniki, a si kaj gledala opremo, splošno urejenost in podobno

Tam kjer sem jaz bila (pritličje in klet) se mi je zdelo vse ok. So dokaj točni oz. nisem čakala nekja ur kot na polikliniki, ambulanta je ok, ne opremo se ne spoznam, deluje vse, imajo hud fotoaparat za poslikavo stanja zob, sestre so prijazne, prav tako doktor…

Na maksiolofacialni kirurgiji v prvem nadstropju imam vedno občutek, da sem popolnoma v varnih rokah. Kirurginja mi vsako potezo sproti obrazloži, vmes se tudi kaj poheca. Skratka, zaupam do popolnosti.
Kar se pa opreme tiče, niti ne gledam preveč naokrog, ker me pokrijejo s sterilno plahto.

Mislim res no. Ena je lepo vprašala, nekdo ji je dal lep odgovor pa ste ga šli pljuvat kao zakaj je rekel uradni zobozdravnik.
Pa še tako prijazen je bil da vam je razložil besedo uradni!
Jaz vem da vam jo nebi.
Ja uradni zdravnik ali zobozdravnik ti lahko da napotnico za stomatološko.
Uradni pomeni tudi – zobozdravnik v slo
v italiji ti je za slovensko ne more napisat, ker ni URADNI slovenski zdravnik.
Vagabund, vem da se sicer ne sekiraš ampak hvala da pomagaš in upam, da ne obupaš.
Vse bolj se mi pa zdi da je Barca tole, ker ženska se je res izkazala za podlo v teh dneh.
Pa neeeeeeeee, nisem Vaga, nisem barca nisem ne vem kdo
Svoje mnenje sem povedala. Vidim pa da Vaga niti ne trzne več na ta zbadanja. Valjda, tip je študirano in izobraženo bitje, delujoč v tujini, nalovdan, on je itak tu za hec malo
vi ste pa zato, ker morate bit, ker ste brezposelne kure, z dokončano osnovno šolo in brez vsega v životu.
[/quote]

Ni uradnega in neuradnega zobarja v SLO! Ali si in imaš licenco ali pa nisi in ne smeš nič mrdati v smeri zdravstva na kateremkoli področju. Ne v SLO ne kjerkoli drugje.
Glede na to da je tu SLO forum se predvideva, da avtorica išče storitve na tej lokaciji in ne sprašuje za Albanijo.

Bo šlo?

Ni uradnega in neuradnega zobarja v SLO! Ali si in imaš licenco ali pa nisi in ne smeš nič mrdati v smeri zdravstva na kateremkoli področju. Ne v SLO ne kjerkoli drugje.
Glede na to da je tu SLO forum se predvideva, da avtorica išče storitve na tej lokaciji in ne sprašuje za Albanijo.

Bo šlo?
[/quote]
Zato je pa še toliko bolj neumen odgovor, da v Avstriji zdravniki delajo na črno. Seveda je tako: je ali pa ni.
Ga ni junaka, ki bi se v Avstriji šel črno prakso!

No, da vam podam še zaključek.
Moja zobozdravnica, zasebnica brez koncesije, mi je razložila, da so zasebniki po dolgih letih dosegli, da lahko svojim pacientom izdajajo napotnice, ki so enakovredne tistim, ki jih dobimo pri zobozdravnikih s koncesijo.

New Report

Close