Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nevzdrzna druzina v sosednjem apartmaju

nevzdrzna druzina v sosednjem apartmaju

Evo,pisem sred noci potem, ko sem eno uro poslusal jokajocega otroka v sosednjem apartmaju v apartmajskem naselju na hrvaskem. To niti ne bi bilo nic posebnega, ce tega nebi poslusal ze pet dni in to tudi cez dan. Takrat je se mnogo huje. V sosednjem apartmaju sta namrec dve mladi slovrnski druzini s tremi otroci, starimi okrog 4,3 in 1 leto. Predvsem najmlajsa na balkonu joka po vec ur na dan medtem, ko oboji starsi cele dneve popivajo in kartajo. Ne glede na to, da nekateri sosedje glasbo komentirajo, se ti ne dajo motiti. Stezka potolazijo otroke, ki morja prakticno ne vidijo oz. za kaksne pol urce na dan, vmes pa cele dneve teckajo in jokajo na tem balkonu. Mislim, da jih tudi spat ne uspejo dati, ker so to tako krcevito utrujeni joki, da ni za poslusat. Mucenje in zloraba otrok po moje. Jaz sem jim ze hotel it nekaj povedat pa mi zena pravi, da naj se ne izpostavljam, ker ne vemo cesa so v 24ur pijanem stanju sposobni narediti. Ostali sosedi si verjetno nic ne upajo iz enakih razlogov.Ima kdo tako izkusnjo? Kaj narediti? Jaz bom ze prezivel ta dopust, ceprav nisem placal skir jurja, da bom to poslusak in ceprav mi ni za bedet vsako joc,se tezje je poslusat te male nesrecneze ves dan. Moji otroci se sicer prebudijo, a na sreco zaspijo nazaj. Torej,kaksna ideja, izkusnja morda?

Gre za privat apartma? Če ne, lahko podaš anonimno prijavo na recepcijo ali kaj podobnega… Če so ponoči glasni tudi starejši, lahko preprosto podaš anonimno prijavo na policijo. Po plačanem nalogu, se bodo mogoče malce streznili..

Pokliči lastnike apartmajev, tudi večkrat, sosedom pa pusti obvestilo na vratih.

nova
Uredništvo priporoča

Prosim te, že zaradi teh nesrečnih otrok ukrepaj in pojdi na recepcijo. Ne zatiskajmo si oči. Sigurno ne boš prvi, ki boš prijavil. Upam, da boš pomagal – otrokom.

Naslednjič najemi jahto namesto apartmaja, bo dražje, zasebnost pa je zagotovljena!

Naslednjič najemi jahto namesto apartmaja, bo dražje, zasebnost pa je zagotovljena!
[/quote]

Bedak! Kakšen glup nasvet.

Policija bi v takem primeru bolj malo naredila. Še posebno, ker gre za dopustnike. Poskušaj izvedeti iz katerega kraja so prišli, in pošlji tja prijavo na CSD. Le tako bi lahko kaj zaleglo.
Jaz, na tvojem mestu, bi te otroke peljala vsaj kakšen dan plavat na obalo. Pa ponudila kakšen priboljšek. Za te otroke bi bilo to ogromno.

Ma, tole vam se moram napisat, potem grem s svojimi mulci na plazo. Potem, ko smo se ns kofetu ze naposlusali vso jutro jokajoce puncke. Ja, tudi zena je rekla, da se ji otroci smilijo in bi jih najraje vzela s sabo. Stajerci so. Ampak, pazte zdaj to. Sem srecal drugega soseda v pekarni in sva sla skupaj nazaj. On je tukaj v ocetovem apartmaju in pravi, da je to ze vec let podobna zgodba. Ena od teh starsev sta tudi apartmaju svojih starsev in razgrajajo vsa leta, prej, ko so bili brez otrok de veliko huje. Da so imeli ze razne pogovore eni in drugi, a nic ne zaleze. Zdaj pa cesnja na torti. Mama te puncke je doktorica znanosti in profesorica na ( a sedite?) Pedagoskem faksu v Ljubljani!! Njena mama pa enako v Mariboru! In pravi, da sta stara dva ravno tako prtegnjena, ko sta tukaj. A si predstavljate? Ta zenska poucuje ljudi, ki ucijo nase otroke?! Jaz sem po tleh padel in zena pravi, da zdaj pa ne moremo vzet teh otrok s sabo. Niti sam ne vem vec ali je sploj kaj za naredit. Prej sem mislil, kaksni revni Stajerci iz Haloz pac in da bi jih bilo res za prijavit na CSD, ker vprasanje kaksne potem pocnejo doma. Zdaj pa??!

Sej ravno zato ker so doktorji jih prijavi

Posnemi zvoke in predvajaj na recepciji apartmajskega naselja/lastniku – zahtevaj, da jih premestijo.
Povej, da ste plačali za dopust ne pa poslušanje joka izmučenih in zapostavljenih otrok….Da to za vas ni dopust in da zahtevate povračilo storškov.

Vseeno jih prijavi na CSD. Izobrazba in služba nimata nobene zveze z odnosi. Pomagaj otrokom!!

Da ob 4ih zjutraj ne morem spat, ker pri sosedih otrok joka in joka in joka in to vsakonoč, bi dejanskopozvonila pri sosedih in vprašala, če lahko kako pomagam! Če sem že budna in ne morem spat, bi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šla to naredit, pa naj bo doma v bloku ali na morju v sosednjem apartmaju.

No, zdaj veš kdo so ti ljudje.
Naredi nekaj za te otroke.
Vsaj anonimno prijavo na CSD.
To je res huda zloraba otrok 🙁

Da ob 4ih zjutraj ne morem spat, ker pri sosedih otrok joka in joka in joka in to vsakonoč, bi dejanskopozvonila pri sosedih in vprašala, če lahko kako pomagam! Če sem že budna in ne morem spat, bi 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} šla to naredit, pa naj bo doma v bloku ali na morju v sosednjem apartmaju.
[/quote]

Ne, ne, ne in ne! Nikakor zapletat na osebnn ravni, sploh zato ne, ker so Slovenci.

Če pa že kot SLovenci ne morete i svoje kože, pa nanikakor, če kaj “pomagam” spraševat, ampak, kaj je to pomeni, da otroka neprestano otroka jokata cele dneve. In da ste ostali dopustniki plačali za dopust, ne pa poslušanje otroškega obupanega joka….

Lastniku ali upravniku apartmaja povedat in vztrajat, da ste plačalio za dopust, ne pa poslušanje joka obupanih otrok. Osebno se pa ne zapletajte in ne delajte reda tam.

Še najbolje, da ob jutranjih urah pokličete recepcijo, ai upravika ali lastnka, pa naj pride poslušat, pa naj red naredi.

Bedak! Kakšen glup nasvet.
[/quote]
Ja, to je najbrž nasvet nekoga, ki razen sebe ne vidi nikogar drugega. Najsi bo doma, v apartmaju, v kamp prikolici … Kupi stanovanje, najame apartma, plača pavšal in potem misli, da je cel svet njegov in lahko počne, kar se mu zdi. Sem doživela že kar nekaj takih … in odtlej se, kadar zaidem na hrvaško obalo, Slovencem na daleč ogibam. Drugje po Evropi jih pa hvala bogu skoraj ne srečaš, vsaj takih, ki se ne znajo obnašat, ne.

Sprintaj tole debato in jim jo na papirju porini pod vrata….

ja, pa vseeno podaj na csd prijavo.

je pa to grozno poslusat… men se kr srce trga… letos je bil v kampu v eni prikoli tak otrok. sicer vse uredu, samo ponoci je pa tko ihtavo jokal, da je bilo grozno… sicer verjetno zaradi kaksnih krcev, zob, ipd… sam vseen te strese tak jok.

tole pa le prijavi, ce bo se kdo drug, bojo ze kej ukrepal…

lastniku app pa das jasno vedeti, da bi moral ukrepati…

Potemtakem se sploh ne čudim več, da ta pravih učiteljev ne delajo več…

Nasa je bila izredno trmast otrok, ki se je tako drla, ce ni blo kej po njenem, da se jo je po celem apartmajskem naselju slisal.
Folk je hodu gledat kaj ji delam in na koncu so seveda poklicali policijo.
Sem jim razlozila, da ji ne dam sladoleda ob 10h zvecer, pa da se ze 2 uri dere. Sej mi verjetno ne bi verjel, pa so starejsi otroc potrdil mojo zgodbo… drugace bi se pa slabo koncalo.
No, so nas pol kr dokaj redno obiskovali, po prijavi pa tudi brez.

Sem ravno na morju v kampu. Od vseh sosedov so najbolj problematični Slovenci. Edino, ki se napijejo do daske, glasni, ponoči pijančujejo, čez dan ne morejo skrbeti za otroke. Oziroma za otroke skrbi tablica. Kaj šele, da bi otrok videl kakšno plažo. Pozabi. Baba se non stop dere, ne vem ali je naglušna. Nizozemci, Avstrijci, vsi normalni, letos pa smo nabasal na to.

Mislim, sori, res si ena kretenusa!
Zaradi tvoje kao vzgojne naj trpi celo naselje?!
Daj otroku sladoled, ne bo ne tebe, ne otroka pobralo!

A ob 10 zvecer mala sama vstane iz postelje, po trm, ko je ze 2 uri spala in hoce sladoled????
Ce ne veljajo pravila spanja, naj ne veljajo tudi pravila hranjenja!

In ti kao vzgajas otroka? Babse nevzgojeno! Vsi okoli tebe trpijo tvojo NEvzgojo!

Ma nemoj. Otroka daj spat ob normalni uri, ne pa da utrujen ihtavo tuli, da motiš 500 dopustnikov, ki so tam zato ja, da poslušajo tvojega otroka, ki ga nisi sposobna rihtat. Ali pa mu daj sladoled, če ga imaš budnega preko normalne ure za spanje. Sploh pa ne vem, zakaj pa ne bi smel jesti sladoleda ob desetih? A kakšen zakon to prepoveduje? Aja ne, tvoja materinska naloga je bila zezat lastne otroke, da si dokazovala svoj prav na račun vseh ostalih tam. Mega! Res! In to očitno ti obisk policije ni nič pomagal, če so morali še hodit.

Zato pa jaz hodim v hotele, kamor osebe pod 18 nimajo vstopa. Je tako lepo in mir da si res spočiješ. Tudi raznih štajercev ni, ker je predrago zanje in so to nebesa. Za vse ostalo je pa škoda denarja.

Kaj storiti?
Tudi ti ljudje morajo spati. To naj ti bo namig.

zakaj se slovenija nikoli ne bo razvila in gre nazaj v kameno dobo, si misliš da takle inbecili volijo, kaj lahko od takegale inbecila pričakuješ na osebni in strokovni poslovni ravni, najbž še jarkov ne zna kopat, leži kje na socialni ves dan pijan in molze državo, zdej veš kdo je zafural državo, ne bavčar pa hilda ampak takle

New Report

Close