Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek PASJI IZTREBKI ,nekaj novega

PASJI IZTREBKI ,nekaj novega

Veliko smo jih pesjanarji že slišali na temo pasjih iztrebkov in pobiranja le teh.

Meni pa ne da miru en drug problem

Kaj pa pobiranje konjskih in kravjih iztrebkov na urbanih površinah.
Se sprehajaš po asfaltu,parkih,ob jezeru(bohinj in bled),prijaha mimo tebe trojica
konjev in eden se podela na pot.Lastnik se niti ne obrne ,da bi pa kaj ukrenil pa sploh ne.Tako precej večji iztrebek kot od psa ostane na cesti.Če ga kdo pohodi se ne bo tako zgražal kot ob pasjem iztrebku.Potem pa pade dež in voda iztrebek zmehča in odnese v reko ,jezero ,podtalnico i.t.d.

Zgleda pa,da to sploh ni problem.Samo o pasjih drekcih pa lahko pišemo romane,se
zgražamo,pa čeprav večina lastnikov pobira iztrebke od svojih” prijatlev”

LP
Pobiralec boksarlover

Mislim, da so lastniki konj nekaj časa nazaj sanjali o tem, da so konjski iztrebki na cesti čisto kul, ker se folk kar tepe, kdo jih bo spraskal s ceste in nesel na svoj vrt.

Hecno je, da ne vidim nikogar, ki bi kaj takega počel, kljub temu, da sem blizu ponudnika jahanja in posledično vidim precej fig na cesti.

kolikor vem, morajo po mestu tudi pobirati za konji oz. obstaja neka zadrževalnik fig.
Kar se krav tiče, se pasejo po pašniku. ob selitvah tudi kaj ostane za njimi.
Pri pasjeljubcih je problem, ker je psov ogromno, živijo po blokih in v strnjenih naseljih. Mislim, da bi glede na količino psov, počasi morali prepovedati njihovo sranje po javnih površinah. Pse se da čisto lepo naučiti srati v za to določen prostor, samo lastnikom je lažje drek podeliti z drugimi kot ga gledati v lastnem stanovanju.

Ti si čisto taprava pejanarica.
Kot vsak pejanar, tako tudi ti, lažeš kot pes teče, ko praviš, da večina pejanarjev pobira pasje dreke za sabo.
Pesjanarji imate eno skupno lastnost. Da lažete kako pobirate dreke.

Mene pa motijo pasji iztrebki po Ljubljani. Tista dva konja na leto clovek se prezivi, krav ni, pasji iztrebki pa vsak ljubi dan, eden pri drugemu. Psi me ne motijo, jih imam rada, na zivce mi gredo pa prepotentni lastniki, ki upam, da bodo kmalu iztrebke svojih ljubljencev pobirali na svojih privat povrsinah, ne samo dreka, tudi scanje. Namrec poleti zaudarja ze zjutraj, pozimi pa je, ko je sneg, vse rumeno in smrdi ko hudic! Kdo je dolzen to prenasati na javnih, skupnih povrsinah? Najbolje, da vsi zacnemo srat na prvi zelenici, ki jo zagledamo?

New Report

Close