Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj jok ob odločitvi

zakaj jok ob odločitvi

Danes sem gledala en video na Youtubu. Neka ženska se je odločila, da se preseli nazaj v Slovenijo, in pri tem ji je šlo na jok. Zapustila bo svoje prijateljice. Zaradi financ pa se vrača nazaj.
Jaz sem v podobni situaciji.
Zanima pa me, ali je to zdravo? Ali je to prava odločitev, če ti gre ob izgovarjanju le-te na jok in si ves solzen? Zakaj pridejo solze? Ali solze pomenijo, da je to napačna odločitev? Ali je to samo vpliv kratkotrajnih emocij in se ne smemo preveč ozirati nanje?
Ali ni boljše, da se potrudimo in pregledamo finance, razmislimp, kako bi prišli do denarja in ostati tam, kjer si želimo?

Kaj je boljše v neki situaciji, razmišljaš ko si v njej. Tvoja situacija je podobna, ni pa ista.
Ker verjetno že poznaš odgovore za svoja vprašanja, potem ravnaj tako. Ostani in reši, če lahko.
Vrrjetno je njena situacija takšna kot je in je verjetno poskušala rešiti kako drugače.
Da pa nekdo začuti žalost in pride do solza, ker se bo moral posloviti od ljudi, ki jih ima rad in jih bo videl morda le še enkrat na leto, je pa nekako človeško.

Razlogov za jok ima lahko več, zapuščanje njej tam dragih je najbrž en izmed njih..

nova
Uredništvo priporoča

Vidiš kaj ti je denar ?
Sveta vladar.

New Report

Close