Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko Hrvatom privoščite poraz od ena do neskončno?

Koliko Hrvatom privoščite poraz od ena do neskončno?

Sčasoma bodo šli v pozabo tako kot Madžari, Čehi, Švedi … Na svetovnem prvenstvu šteje samo zmaga, zato tekme za tretje mesto nihče ne gleda. Če se bodo kaj prčili, jih vljudno opomnite, da so zgubili. Hvala kurcu, kurc jih gleda!

Ne privoščim poraza. V pozabo ne bodo šli, ker tudi uspeh iz leta 1998 ni šel nikoli v pozabo.
Ni pomembno koliko se tega spominjajo drugi, pomembno je kaj to njim pomeni. In to je za njih največji uspeh hrvaškega nogometa do zdaj. Zakaj bi šel v pozabo?
Saj tudi mi nismo pozabili, kaj je delala naša zlata nogometna reprezentanca s Katancem, pa ni bila niti blizu hrvaškim uspehom, ampak za nas je bilo to veliko in nepozabno.

Niso pomembni drugi, pomembno je kaj oni čutijo. In oni čutijo. V Sloveniji pa je vedno isto govno, pa ne samo če Slovenci navijajo za Hrvate. Tudi ko Slovenci navijajo za Slovence, se to problematizira. Ker niso vsi pravi Slovenci ali pa so tujci. Pa Luka Dončić tudi ni dovolj Slovenec. Tina Maze, Slovenka, pa nima dovolj priljubljen karakter za slovenčke. Vedno je nekaj! In tujci niso krivi za to, da je slovenski narod sam sebi volk!

Po tej logiki tudi lanski sneg ne bo šel nikoli v pozabo.

Na svetovnem prvenstvu šteje samo zmaga. Konec, pika, amen.

V pozabo bo šla…če bo sreča, naš poraz za kvalifikacije za SP….proti otoškim državicam!!!

Gre vendarle le za šport. Ampak da so eni prodajali avtomobile in kredite jemali do so šli na finale…in kavče metali skozi okno…

Ja poazabili bomo pred avgustom. Si zdaj srečen? Ti srce igra?
Upam, da boš na stara leta dementen ali pa da boš imel zgodnjo demenco, da ne boš tako zelo trpel.

Tako je. Najboljši so zmagali.
Koliko jim privoščim? Tudi poraz si moraš zaslužiti in s svojo grdo igro so si ga. ;)))

A tebi je bil pa Roberto všeč. Za lahe navijaš drgač? ;)))

Seveda so kvalifikacije že zdavnaj pozabljene. Kar se pomni, je zmaga. Ne bodi patetičen. Ti ceniš njihovo drugo mesto, ok. Pretiravat ti pa ni treba.

Seveda so kvalifikacije že zdavnaj pozabljene. Kar se pomni, je zmaga. Ne bodi patetičen. Ti ceniš njihovo drugo mesto, ok. Pretiravat ti pa ni treba.
[/quote]

Seveda je za cenit njihovo drugo mesto na semaforju…..NA katerem mestu pa je že Slovenija???

Zame moment večera Ronaldinho na bobnih pri izvedbi kalinke . Zame zadnji predstavnik brazilske joga bonite , čarovnik . Upam , da še kdaj doživim nekoga , ki bo znal pokazat vso umetnost , ki jo lahko izrazi fuzbal .

Vse gre v pozabo. Jaz recimo niti ne vem, kdo je letos na sp zmagal….ne pa da bi vedel za drugega in tretjega. Fuzbal in drugi športi so pac za nek krog idiotov in to je to…sploh skupinski z žogo.

Škoda, ker nekateri na tem forumu tega ne bodo prebrali. Al pa ne dojeli.

Nič jim ne privoščim. Dosti raje bi videla da zmagajo Hrvati, kot pa tisti zamorci.

Ne, sem pa zaradi njega začel gledat fuzbal. Tak car, pa taka tragična zgodba. Tisti penal je bil tudi zadnjič, ko sem se zjokal 🙂

Neskončnooooo!!
Res, pa kdo je tako neumen, da vse proda, sam zato, da gre na nogometno tekmo?
Zmeraj so si pomagali, tudi sedaj si bojo. Tako, da se mi prav nič ne smilijo.


Fuzbal je en špil, kjer bedaki sproščajo svoja najnižja čustva. Ti si le eden od njih!

Hrvatje so pokazali svojo povezanost povsod po svetu. Domovi in avtomobili so bili okrašeni z zastavami. Zbirali so se po hišah in slavili.
Prišli so zelo daleč, do finala. Zaslužijo si čestitko, ne obrekovanj. Tokrat, bravo Hrvatje!

Nobenemu nič ne privoščim. Najmanj nogometašem.
Takšnim trolalam kot je malica južna pa 7:2.


Ti se raje ukvarjaj s tem, zakaj te ima folk na tem forumu za navadnega klovna in zakaj se ti dobesedno režijo, ko berejo tvoje neumnosti.


Ti se raje ukvarjaj s tem, zakaj te ima folk na tem forumu za navadnega klovna in zakaj se ti dobesedno režijo, ko berejo tvoje neumnosti.
[/quote]
Res ti ne morem pomagati in če bi ti skušal, ti tega ne bi dojel!

gost žblj, nehaj si brukice delat in spokaj s svojo nestrpnostjo nazaj v votlino, iz katere si prilezel

Tudi jaz jim neskončno privoščim poraz. Bravo francozi!


Ti se raje ukvarjaj s tem, zakaj te ima folk na tem forumu za navadnega klovna in zakaj se ti dobesedno režijo, ko berejo tvoje neumnosti.
[/quote]

Pa še res je.

Pa še res je.
[/quote]

Paco ga čedalje bolj serje. Žal.

Nič. Kot tudi Francozom zmage ne. Šport kot šport. A res nimate nič pametnejšega za delat?

New Report

Close