Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ste kaj veseli, da so Hrvati spušili?

A ste kaj veseli, da so Hrvati spušili?

Sčasoma bodo šli v pozabo tako kot Madžari, Čehi, Švedi … Na svetovnem prvenstvu šteje samo zmaga, zato tekme za tretje mesto nihče ne gleda. Če se bodo kaj prčili, jih vljudno opomnite, da so zgubili. Hvala kurcu, kurc jih gleda!

Mal pa sem. 🙂

Ma ne vem no, tudi multikulti mi ni všeč.

nova
Uredništvo priporoča

Kako bi bilo tebi pr srcu, če bi te spomnili da so Slovensko “perko” poslali domov…in to v kvalifikacijah, neki Islanci ki jih ni niti za eno manjšo Ljubjlano??

Še mar mi ni. Tekmo sem gledal, bolj pri srcu bi mi sicer bila zmaga Hrvatov, ker so se res borili na polno vse prvenstvo, brez taktiziranja. Francoska igra mi ni bila všeč že celo prvenstvo, dejstvo pa je, da so vse podredili zmagi.
Pač so zgubili, tudi utrujenost dela svoje, sploh proti črnskim atletom.


Čudim se koliko ste eni obremenjeni z njimi. Pri nas smo tekmo gledali eni navijali za Francoze eni za Hrvate, tako je bilo bolj pestro. No po tekmi smo pogledali še podelitev in to je bilo to.
Aja koliko pa se Slovencev spomniš iz SP?

Vesel sem in veliko lazje grem v sluzbo in zacnem nov teden. To je ena tistih manjsih zmag v zivljenju!

Hrvate bodo pozabili v nogometu, Slovenija je pa že zdavnaj pozabljeno od vseh in od boga.

Od Vladimira ne. Pustimo se presenetiti.

Čestitke Hrvatom. Tudi navijačem, ki so se znali veseliti drugega mesta. Slovenije pa na nogometnem zemljevidu sploh ni in nikoli ne bo.

Zakaj vesel? Jaz sem za njih navijal. Prav simpatični so mi bili, nekako ko naši košarkaši v EP. V bistvu jih je glih tako malo pa so razturili skoraj vse ekipe. Zame so zmagovalci tudi če so na koncu bili le drugi.

Drugače pa vedno navijam za Slovenijo, če je ni, pol za države bivše juge, če jih ni pol za slovane, če še njih ni pol pa klinc vseskupaj.

To sploh nima nobene veze. Hrvatom privoščim poraz, ker so pokvarjeni.

To sploh nima nobene veze. Hrvatom privoščim poraz, ker so pokvarjeni.
[/quote]
Kakšen stavek za v vrtec je pa to. Ker so pokvarjeni! LOL Tako otročje, neargumentirano, brez zveze. Odraz nizkega iq-ja.

Ce bi zmagali, bi nas se bolj zezali zaradi meje.

Nisem nacionalist, kot avtor. Pri športu pa še toliko bolj ne. Pa ne hodim na dopust na Hrvaško primorje, kot večina Slovencev, ki tako pljuvajo potem čez njih. Na dopust k njimpa hodijo – vsako leto – ker drugam ne znajo.

Tudi drugo mesto je za Hrvate zgodovinski dosežek – kar sami priznajo in dobro vedo in so na to tudi ponosni in javno povedo.

Niso Hrvati taki kot so nekateri SLovenci ki ste jadikovali, ker ni bila zlata kolajna, pa prvo mesto naprimer v smučanju, na olimpijadah- ker je bila “samo srebrna, pa samo bronasta”….. Niste bili ponosni, ker je bilo samo srebro in bron, ker ni bilo zlato….


Ti si bolan.

New Report

Close