Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRAVO VATRENI

BRAVO VATRENI

BRAVO VATRENI, ISPISALI STE POVJEST
Za mene, za cjelu Hrvatsku, vi ste ZLATNI.

Se to dret na hrvasko. Zlati so Francozi, pa ce si se tako tezko priznas!!! Pac podcenjevanje nasprotnika se ti je mascevalo ane.

Se to dret na hrvasko. Zlati so Francozi, pa ce si se tako tezko priznas!!! Pac podcenjevanje nasprotnika se ti je mascevalo ane.
[/quote]

Tako je!

Prvi je samo eden;)

https://www.youtube.com/watch?v=w8p4Brf9qOw

Da vidimo….Kolinda je v teh dneh prijateljevala z Medvedevim, Putinom, Trumpom, Macronom…Slovenski politiki pa? :)))))

Pa ti si res počena

Se to dret na hrvasko. Zlati so Francozi, pa ce si se tako tezko priznas!!! Pac podcenjevanje nasprotnika se ti je mascevalo ane.
[/quote]
ne, oni so ČRNI, vpraši Marjanco z nove24, če en verjameš, ona se spozna na stojane

Dej spizdi, ti osamljena od vseh zapuščena duša. Nihče te ne mara.


Čefurjad proslavlja poraze! Bravo balkan!!!

Kolinda prijateljuje tudi z ustaši in fašisti iz Vatikana, Argentine …. In kaj zdaj?


Mesas politiko s sportom… kaj ima ona s fuzbalom? Kdo si bo po tem zapomnil sp v fuzbalu s kom je prijateljevala kolinda… res si caucau

E moj sine Uglješa :))

Zakaj se ne oglašaš na HR forumih?

Tud 2.je sam eden 😉
Hr je komi 13.država na svetu, ki je igrala finale, že to pomen ogromn 😉

Jaz sem pa upala, da si iz Srbije, zdeja pa vidim …


Čefurjad proslavlja poraze! Bravo balkan!!!
[/quote]

Drage čistokrvne Slovenke, zdaj si jo lahko mencate na te vrle “francoske” fante, če vam Vatreni niso dovolj dobri. Pripravite se, kmalu pride val njim podobnih v Slovenijo, glejte, da jim ponudite azil v svojih posteljah!

[img]https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/12/30/23/47A755B800000578-5223721-image-a-12_1514676135422.jpg[/img]

Kaj vidš? A če bi bila Srbkinja ne bi smela navijat za Hr? Bi mi bilo treba potni list vzet, kot prav majmun iz Srbije za tiste ki navijajo za Hr? LOL kakšn folk hod po tej zemlji.
Ja, imam pol srbske krvi, pa navijam za Hr. Zdej se pa požrite nacionalisti.

Drage čistokrvne Slovenke, zdaj si jo lahko mencate na te vrle “francoske” fante, če vam Vatreni niso dovolj dobri. Pripravite se, kmalu pride val njim podobnih v Slovenijo, glejte, da jim ponudite azil v svojih posteljah!

[img]https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2017/12/30/23/47A755B800000578-5223721-image-a-12_1514676135422.jpg[/img]
[/quote]

Naj ti antilopa potegne. Sta glih za skup! Bednik!
Druga ti ga ne bo!

Kaj vidš? A če bi bila Srbkinja ne bi smela navijat za Hr? Bi mi bilo treba potni list vzet, kot prav majmun iz Srbije za tiste ki navijajo za Hr? LOL kakšn folk hod po tej zemlji.
Ja, imam pol srbske krvi, pa navijam za Hr. Zdej se pa požrite nacionalisti.
[/quote]

Vsak pri zdravi pameti ne bo navijal za ustaše. Pa lahko odpreš 300 tem in visiš na forumu 25ur/dan.
V resnici pa imaš nizko samopodobo in nobene samozavesti, če te dejstvo, da pač tvojih ne podpiramo tako ob živce spravlja.
Res si motena.


Čefurjad proslavlja poraze! Bravo balkan!!!
[/quote]

Hehe, ko boš ti ustvaril kar je ustvarla Hr, se lahk oglasš, do takrat pa svoje žnable komot zapreš 😉

Tako je!
[/quote]

Tako je! Bravo kdorkoli samo da naduti samovšečni hrčki niso prvi! JUHU!!!!!

Mi ponosni tega ne delamo, ti pa koker hočes!

Hehe, ko boš ti ustvaril kar je ustvarla Hr, se lahk oglasš, do takrat pa svoje žnable komot zapreš 😉
[/quote]

In kaj si ti ustvarila, p*čka ena gobezdava? A? Da slišimo? Brez službe, brez manir, samo nabijanje po anonimnih forumih, samo hvalisanje. Dej spel se, zadost je. Ajde, teraj guske!

Že 9 let živim v Parizu, pa mi na misel ne pride, da bi za Francoze navijala.
No ja, za Hrvate pa tud nisem.

Jaz bi navijala samo za Islandce, če bi prišli v finale. Oni so edini kul, prijetno odbiti.

New Report

Close