Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali slovenija pretirava v navijanju za Hrvaško

Ali slovenija pretirava v navijanju za Hrvaško

Pri Novi24 so se SDS ideologi oprijeli zapisa neka obskurnega uporabnika Facebooka in iz tega naredili celo nacionalistično teorijo zarote.
ali Slovenija pretirava v navijanju za Hrvaško? Temeljni dokument, na katerega se pri tem sklicujejo, je zapis FB uporabnika Matjaža Breznika. Matjaža Breznika, ki navija za Hrvaško in dopustuje na Hrvaškem, Slovencem pa teži, naj spoznavajo Slovenijo!
Gamad SDSovska, da vas ni sram!! Kdo pa hodi na ustaška srečanja na Hrvaško? Slovenski nogometni navijači ali vaši člani stranke in poslanci?!

tudi Thompsona nenehno zagovarjajo zdaj pa jih Hrvaška kar naenkrat moti?

spet en masterpiece pisunke Marjanca Scheicher, edine dobitnice zlatega stojana med slovenskimi novinarkami?
Prava Slovenka, v bivši Jugi bi jo oboževali!
[img]https://govori.se/media/cache/upload/Photo/2011/12/11/marj1_i630.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

to zato, ker ima Marjanca dobitnica Stojana rada dolge in črne stojane ne zlate!


Marjnaca ima raje stojane kot zlate žoge! hahah

Slovenija trenutno pretirava v navijanju za Francijo. Razen tega, da je to odraz sovraštva do Hrvaške in ljubezni do črnih stojanov, ni nekega pametnega razloga za to!

Jaz pa sem ves čas navijala za Rusijo, da se na mondialu vse dobro izteče in da je uspešen, in Rusija je ZMAGALAAAAAA!!!

Zdaj pa še držim pesti za Putina jutri v Helsinkih!

To zdaj SDSovci nekaj fantazirajo, ko vidijo, kako Hrvaška poka po šivih od domoljubja in objokujejo slovensko realnost, zakaj da mi nismo takšni. Jih berem že 2 tedna. Zdaj hočejo nekaj na silo neko domoljubje zganjat v Sloveniji. Domoljubje je ali ga ni, ne moreš to fiktivno ustvarit.
Še posebej če je pobudnik za to SDS. Z njimi te prej prime driska kot da bi bil domoljub!

SDS bo uničila vse zdravo domoljubje v Sloveniji.

Jaz pa mislim, da danes Slovenci pretiravajo s svojimi izlivi ljubezni do Francije. Se mi zdi, da jo malo preveč idealizirajo tudi kot državo. Mogoče zato, ker jih večina še nikoli ni bila tam, na Hrvaškem so pa že vsi bili. 🙂

Jaz sem bil v Franciji po moje večkrat kot v Hrvaški in samo rečem, da je Francija totalno bolj napredna.

Pa še precej bolje igrajo nogomet.

[img]http://yenibirgazete.com/images/haberler/t_macron-grabar-i-oyle-bir-optu-ki.jpg[/img]
Ljubav. Love. L’amour. Kolinda fejst baba.

Makaron je z veselem objel in kusnu kokolindo. Sej je fejst sploh tkole shujsana ampak je vseen pretiravala z objemanjem in poljubljanjem. Pokal?? Da se ni vseeno malo prevec sprostila?
Minus organizatorjem da so hitro prinesli marelo samo za putina, ta dva in ostali pa mokra do gat. Tud ceferin.

Jaz sem bil v Franciji po moje večkrat kot v Hrvaški in samo rečem, da je Francija totalno bolj napredna.

Pa še precej bolje igrajo nogomet.
[/quote]

Seveda je bolj napredna, saj ni imela na glavi 50 let “naprednega” komunizma!
Ampak Francija danes in Francija 30 let nazaj, ko sem jo sam prvič obiskal. Ni primerljiva. Žal.
Njihov nogomet je pa res na visoki ravni in čestitke Hrvatom, da so jim kljub vsemu dobro parirali in kot država iz nekdanje komunajzerske vukojebine prišli do finala mundiala!

Hrvaška se še zelo ubada s posledicami tranzicije, vojne, vsega sranja, političnega, korupcije itd. je pa na zelo dobri poti. Tudi to, kar so uspeli v nekaj letih naredit iz svojega turizma in praktično postat svetovna top destinacija, je meni občudovanja vredno. Že samo na račun uvrstitve Hrvatov v finale SP, je v zadnjem tednu prišlo na stotine turistov s cele Evrope, ker so hoteli podoživet to hrvaško evforijo. Ne vem kaj delajo naši turistični delavci na vseh svetovnih kongresih, ki se jih udeležujejo. Samo toliko

Saj veš kako je bilo v času neuvrščenih, slovenske študentke so naravnost oboževale študente iz Afrike. Imajo to nekaj Slovenke v sebi. Zgodovinsko gledano, od aleksandrink v Egiptu naprej. 🙂

SDS muči foušija. So Hrvatom fouš njihovega domoljubja.
Oni se imajo namreč za promotorje slovenskega domoljubja. Pa vidimo kam so to domoljubje pripeljali! Na najnižjo možno točko, ki meji na nacionalizem.

Za hrvate navijajo hrvati ne pa cistokrvni slovenci.polno ljudi je rojenih v slo,imajo slo drzavljanstvo a nimajo se za slovence

New Report

Close