Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re: Slovenci NE navijamo za hrvate!

Re: Slovenci NE navijamo za hrvate!

Ne, takšni kot ti navijate za Janeza Ivana! V vsaki piz.d.a.r.i.j.i. vidite politiko! Še v nogometu!

Ne, takšni kot ti navijate za Janeza Ivana! V vsaki piz.d.a.r.i.j.i. vidite politiko! Še v nogometu!
[/quote]

Nogomet je politika, in ekonomija.
Panem et circenses.

In ne dovolim, da kdorkoli v mojem imenu govori za koga moram jaz navijati! jasno!

Ne, takšni kot ti navijate za Janeza Ivana! V vsaki piz.d.a.r.i.j.i. vidite politiko! Še v nogometu!
[/quote]

Hrvati nikoli ne bi navijali za Slovence in jaz nikoli ne bom za Hrvate.
Če lahko en povsod vidi politiko, zakaj je ne bi tudi drug? Aja, zato, ker Slovenci moramo biti hlapci? Ti kar bodi, jaz ne bom!!!

Hrvati nikoli ne bi navijali za Slovence in jaz nikoli ne bom za Hrvate.
Če lahko en povsod vidi politiko, zakaj je ne bi tudi drug? Aja, zato, ker Slovenci moramo biti hlapci? Ti kar bodi, jaz ne bom!!!
[/quote]


[/quote]

Je zmetalo nekam vse skupaj napisem se enkrat. Se strinjam v celoti z napisanim. Zelo dobro napisano Majci! Res je!

[img]http://www.steveheimoff.com/wp-content/uploads/2016/07/France.jpg[/img]

Ti sigurno nisi Slovenka, saj Slovenci Hrvatom nikoli ne bi rekli “golazen ustaška”. Dobro se ve, kaj si po nacionalnosti, zato nikar ne sramoti normalnih Slovencev tu na forumu.

Hrvati nikoli ne bi navijali za Slovence in jaz nikoli ne bom za Hrvate.
Če lahko en povsod vidi politiko, zakaj je ne bi tudi drug? Aja, zato, ker Slovenci moramo biti hlapci? Ti kar bodi, jaz ne bom!!!
[/quote]

Hahaha, Francozi pa bodo navijali za Slovenijo? Še tega ne vedo, kje je. Sploh ti imigranti! Mater ste nori in neumni!

Hahaha, Francozi pa bodo navijali za Slovenijo? Še tega ne vedo, kje je. Sploh ti imigranti! Mater ste nori in neumni!
[/quote]

Francozi nam ne kradejo ozemlja. Bi šlo?

Današnji fuzbal je kot politika…. za nobene ne moreš navijat. Za pozabit za naslednja štiri leta.

Francozi nam ne kradejo ozemlja. Bi šlo?
[/quote]

Kdo je tebi kaj ukradel, revše, ubogo! Ljudje ob meji vsi navijajo za Hrvaško!
Od tistega ozemlja ti ne boš imela niti o, če ga Slovenija kdaj dobi!

Bonjour!

Ti sigurno nisi Slovenka, saj Slovenci Hrvatom nikoli ne bi rekli “golazen ustaška”. Dobro se ve, kaj si po nacionalnosti, zato nikar ne sramoti normalnih Slovencev tu na forumu.
[/quote]

Imam slovenske korenine, slovensko ime in slovenski priimek!
Izraz za njih je še mil. Pa zelo resničen, samo oni in nihče drug na tekmah mahajo z ustaškimi zastavami!

Imam slovenske korenine, slovensko ime in slovenski priimek!
Izraz za njih je še mil. Pa zelo resničen, samo oni in nihče drug na tekmah mahajo z ustaškimi zastavami!
[/quote]

Ti niti pod razno nisi Slovenka.

Imam slovenske korenine, slovensko ime in slovenski priimek!
Izraz za njih je še mil. Pa zelo resničen, samo oni in nihče drug na tekmah mahajo z ustaškimi zastavami!
[/quote]
Saj ne bi prepoznala ustaške zastave, tudi če bi jo videla. hahaha

Antilopa, dej spel se. V tej temi nisi dobrodošla.

Imam slovenske korenine, slovensko ime in slovenski priimek!
Izraz za njih je še mil. Pa zelo resničen, samo oni in nihče drug na tekmah mahajo z ustaškimi zastavami!
[/quote]

Kaj je šlo potem narobe pri tebi, če imaš vse to, kar navajaš? hmm, kaj bi bilo to? Sta te morda brat in sestra iz iste vasi naredila? Za Slovenko si res butasta!

Ti niti pod razno nisi Slovenka.
[/quote]

Sem slovenc?
Butara hrvaška!

Kaj je šlo potem narobe pri tebi, če imaš vse to, kar navajaš? hmm, kaj bi bilo to? Sta te morda brat in sestra iz iste vasi naredila? Za Slovenko si res butasta!
[/quote]

Ma ni Slovenka, ve se kateri narodnosti pripada.

Imam slovenske korenine, slovensko ime in slovenski priimek!
Izraz za njih je še mil. Pa zelo resničen, samo oni in nihče drug na tekmah mahajo z ustaškimi zastavami!
[/quote]
Marija Novak? a niso Novaki Hrvati? LOL


Saj ne bi prepoznala ustaške zastave, tudi če bi jo videla. hahaha
[/quote]

Podobnost z današnjo je zgolj slučajna, mar ne! Upam, da boš videla razliko. In ja, ne morejo iz svoje kože in še danes slavijo ustaštvo.

https://www.had.si/blog/2015/06/14/ustaska-zastava-na-spominski-slovesnosti-pri-rovu-v-hudi-jami/

Kdo je tebi kaj ukradel, revše, ubogo! Ljudje ob meji vsi navijajo za Hrvaško!
Od tistega ozemlja ti ne boš imela niti o, če ga Slovenija kdaj dobi!
[/quote]

A na hrvaški strani meje???? A Joras tudi?!?!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Marija Novak? a niso Novaki Hrvati? LOL
[/quote]

Še nekaj, kar so ukradli drugim? Novake imaš povsod pri Zahodnih Slovanih, Čehi, Poljaki, Slovaki, Slovenci (ja, Slovenci dejansko nismo Južni Slovani, kto so nam desetletja dolgo lagali, genetska znanost je te laži ovrgla), Hrvati so si priimek ‘izposodili’.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ti sigurno nisi Slovenka, saj Slovenci Hrvatom nikoli ne bi rekli “golazen ustaška”. Dobro se ve, kaj si po nacionalnosti, zato nikar ne sramoti normalnih Slovencev tu na forumu.
[/quote]

Sigurn je četnik

Sigurn je četnik
[/quote]

Je pač nekdo, ki želi Slovence prikazati v slabi luči, nima pa jajc ali jajčnikov, da se deklarira v svoji pravi nacionalnosti.

New Report

Close