Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LEA SIRK

LEA SIRK

No, pa smo Primorci spet zmagali. Da se ve kje je doma lepo petje, kje so doma dobri pevci in kje je narava pustila glasbene muze.

Na Emi? Na Euroviziji ni bilo preveč dobro. Se je pa uvrstila v finale.

obupna, obupno izgleda. Tudi njeno petje ni bilo nič posebnega, pesem pa še manj.
pač lokalci glasujete za svoje, četudi je drugih dosti boljših. na žalost je zmagala slaba pesem med veliko boljšimi drugimi.
Zmagovalka telefonskega glasovanja gledalcev po celo slo je Manca Špik in ne Lea. je pa obupno to kar je Lea naredila s svojim izgledom. Je kot klovn, še slabše.

nova
Uredništvo priporoča


Kje? Kakšen izgled?


Kje? Kakšen izgled?
[/quote]
Festival melodij morja in sonca – včeraj je bil v Portorožu.

ženska.si

očitno…

Obe sta lepo peli, tudi Manca Špik, vendar izid glasovanja je bil v prid Lei Sirk.
Večno mlade Melodije morja in sonca.

Katera pesem je bila to?? Lea Sirk spet z na pol pobrito glavo;((

Meni je prav simpatična, dobro zgleda in tudi poje dobro. Kar tako naprej.

Bolje, kot s kosmatimi nogami in gozdičevjem med nogami.. kot morda ti…..

ženska.si

očitno…
[/quote]
sem ja – pač mi niso všeč zabriti lasje, pobarvani na temno sivo vijoličasto roza in belo. al kaj vse ona nosi na tej svoji glavi. In potem še temne obrvi ob zabriti glavi… obup. Pa je bila zelo luštna, mi celo simpatična. to kar je naredila iz sebe po izgledu je pa obup. vsaj za moj okus.


sem ja – pač mi niso všeč zabriti lasje, pobarvani na temno sivo vijoličasto roza in belo. al kaj vse ona nosi na tej svoji glavi. In potem še temne obrvi ob zabriti glavi… obup. Pa je bila zelo luštna, mi celo simpatična. to kar je naredila iz sebe po izgledu je pa obup. vsaj za moj okus.
[/quote]

nekateri ljudje izžarevate toliko negativne energije, da sploh ni čudno, če včasih strela udari skoraj z jasnega neba..

nekateri ljudje izžarevate toliko negativne energije, da sploh ni čudno, če včasih strela udari skoraj z jasnega neba..
[/quote]

Joooj, LOL – kruta, resnična in najboljša danes……

nekateri ljudje izžarevate toliko negativne energije, da sploh ni čudno, če včasih strela udari skoraj z jasnega neba..
[/quote]
zanimivo jaz sem napisala da meni ni všeč to kar je naredila iz sebe – po tvoje tega ne smem izraziti, ker je to negativna energija, in bi morala se udinjati vsem okoli tudi tebi, da bom tebi všečna al kako. oprosti edini z negativno energijo si ti, kar si dokazal s svojim komentarjem, kjer grozljivo izkušnjo nekoga privoščljivo izrabljaš za ljudi, ki so utrpeli grozo in očitno to privoščiš tudi drugim – glede na zapis tvoj tudi meni.
Predno projeciraš svoj negativizem in privoščljivost grozot sočloveku in se iz tuje nesreče norčuješ privoščljivo, res se raje zamisli nad svojim hudim negativizmom, ki veje iz tvojega zapisa in je vsega obsojanja vreden.
Sram te je lahko.
za razliko od tebe, ki se privoščljivo norčuješ iz grozljive nesreče noseče mamice in njene hčerke, sta onidve vseskozi v mojih mislih (čeprav ju ne poznam) in srčno želim,da bi vsi trije skupaj z nerojenim otrokom okrevali brez vsakršnih posledic. In verjamem,da sta ra razliko od tebe, zelooo pozitivni in srčni, dobri osebi.
O tebi in tvoji srčnosti pač govorijo tvoji tovrstni grozljivi zapisi.


zanimivo jaz sem napisala da meni ni všeč to kar je naredila iz sebe – po tvoje tega ne smem izraziti, ker je to negativna energija, in bi morala se udinjati vsem okoli tudi tebi, da bom tebi všečna al kako. oprosti edini z negativno energijo si ti, kar si dokazal s svojim komentarjem, kjer grozljivo izkušnjo nekoga privoščljivo izrabljaš za ljudi, ki so utrpeli grozo in očitno to privoščiš tudi drugim – glede na zapis tvoj tudi meni.
Predno projeciraš svoj negativizem in privoščljivost grozot sočloveku in se iz tuje nesreče norčuješ privoščljivo, res se raje zamisli nad svojim hudim negativizmom, ki veje iz tvojega zapisa in je vsega obsojanja vreden.
Sram te je lahko.
za razliko od tebe, ki se privoščljivo norčuješ iz grozljive nesreče noseče mamice in njene hčerke, sta onidve vseskozi v mojih mislih (čeprav ju ne poznam) in srčno želim,da bi vsi trije skupaj z nerojenim otrokom okrevali brez vsakršnih posledic. In verjamem,da sta ra razliko od tebe, zelooo pozitivni in srčni, dobri osebi.
O tebi in tvoji srčnosti pač govorijo tvoji tovrstni grozljivi zapisi.
[/quote]

me je sram, ker očitno nisi dojela kaj sem napisal:-(

Bolje, kot s kosmatimi nogami in gozdičevjem med nogami.. kot morda ti…..
[/quote]

Mimo osnovne teme, ampak, kaj je narobe z godičevjem?

Lepotica.In dokler ni bila zabrita, sploh ni prišla njena lepota do izraza.Meni je zelo simpatična.

https://www.youtube.com/watch?v=uumqtBry3DA

https://www.youtube.com/watch?v=AcHZLHQPizY


meni je bila pa ravno pred tem, predno se je zabrila, izjemno lepa, tudi s temnimi lasmi veliko bolj kot sedaj.
Tvoj drugi video. Lepotica ja.
na trenutke zdaj se mi zdi da se tudi obnaša tako haudrasto, nič ženstveno – že ko sem jo gledala v Znan obraz ima svoj glas.
Se mi zdi, da je to čisto mimo te njene podobe v drugem videu, ki mi je veliko bolj simpatična.

Kot ženska, ki ljubi ženske, lahko rečem, da je Lea top. Huda, taka karakterno močna ženska, seksi, neustrašna. Zelo mi je všeč in tak stil, kot ga ima zdaj, je ubijalsko dober. Kar tako naprej.

New Report

Close