Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo forsira non sto to Leo Sirk

Kdo forsira non sto to Leo Sirk

s tistim njenim čist outside komadom, ki za moje pojme ne sodi na ta festival. da ne govorim o njenem izgledu, je bla kot babica v glavo – sivo roza. Če ima kakega stilista, ki ji svetuje za izgled frizure predvsem in v obraz. Bi bilo bolje,da ga odpusti in zamenja.
Ker je bila simpatična, zdaj je pa grozna.

Je bilo dosti drugih lepših pesmi, ki so bolj spevne in poslušljive za tovrsrtni festival. Kaj bo zdaj na vsakem festivalu zmagala Lea Sirk? Meni je je že zadosti in njenih komadov, kjer je tekst tud mal mimo.
Dosti boljših, ki bi si zaslužili zmago je bilo včeraj.

Jaz od Evrovizije nisem več slišala zanjo. Ne bi rekla, da jo forsirajo. Njena frizura tudi meni ni všeč. Te ženske frizure po eni strani pobrite, po drugi dolge.?! Nekako možačasto mi delujejo. Če ji je všeč, naj jo nosi.

Seveda jo forsirajo. Ima zveze na sceni…


no, če zzmaga isto leto na Emi in na MMS, bi jaz težko rekla,da je nekdo ne forsira, ker tako edinstvenih top oh in sploh komadov ni imela na nobenem festivalu.
Glede frizure pa – že tako mi ni všeč ta njena zabrita frizura, ker ja, se strinjam, tudi meni deluje moško in prav nič ženstveno. Ampak včeraj je bila pa še posebej čudna, ker so jo ne vem ali pobarvali prav na temno sivo in roza skupaj. V glavnem mislim,da je imela nek temno siv podaljšek oz. umeten temno siv čup – potem pa še po svojih nekaj tako pobarvana čudno roza, sivo. Izgledala je nikakva v obraz in frizuro.
pesem pa tudi nič posebnega. Za moj okus sploh ne sodi na tovrstni festival.

Katere so bile po tvoje te dosti boljše pesmi včeraj?

Katere so bile po tvoje te dosti boljše pesmi včeraj?
[/quote]
mi je bila všeč zelo od Mance Špik – zame bi bila zmagovalna , pa od Klape Semikanta, tudi Mila in Vrčkovnikova sta mi bili boljši od Lee, pa Prifarci tudi.

Kje ste togledali? In kaj?


Melodije morja in sonca.


mi je bila všeč zelo od Mance Špik – zame bi bila zmagovalna , pa od Klape Semikanta, tudi Mila in Vrčkovnikova sta mi bili boljši od Lee, pa Prifarci tudi.
[/quote]

Prosim te, no … Edino Milaa od naštetih je bila res dobra. Manca Špik – osladna stokrat slišana lajna. Isto tej Se mi kanta. Prifarci pa grozaaa, kaj sploh iščejo na takem festivalu, obupni so.

Prosim te, no … Edino Milaa od naštetih je bila res dobra. Manca Špik – osladna stokrat slišana lajna. Isto tej Se mi kanta. Prifarci pa grozaaa, kaj sploh iščejo na takem festivalu, obupni so.
[/quote]
meni pa Sirkova s svojo skladbo ne sodi na tak festival. Jaz MMS dojemam kot festival popevk in Mancina pesem je lepa tovrstna. medtem ko sirkova bolj sodi na kakšen festival zabavne glasbe ne pa na MMS.

Njen mož je Gaber Radojevič, glasbeni producent…potem ti je vse jasno. Res jo forsirajo povsod, ker potem lahko pričakujejo proti uslugo s strani moža.

Ni treba da se dokazuje, ker samo njene pesmi povedo vse. Všeč so poslušalcem, glasbeno je izobražena, se trudi, uči in že dolga leta obvladuje glasbeno sceno.
Lea Sirk pač ni neka muha enodnevnica, ki ponikne čez noč, ker Lea Sirk je vsestransko glasbeno nadarjena.
Čestitam ji za zmago.


da je edina glasbeno izobražena? Edina glasbeno nadarjena?
Kljub temu, njene zadnje pesmi predvsem pač nima neke hude kvalitete. Zmagovalka poslušalcev pač ni bila ona. Toliko o tem kako zelo je všeč poslušalcem.

Se strinjam, obupno vse skupaj. Komad čisto na isto foro kot na eurosongu, na ta festival ne paše, ona tudi obupna, glede frizure, niti približno ok, izgledala je kot kakšna dobro ohranjena 70 letnica, obleka pa tudi kar nekaj, kot nek wc papir je viselo iz nje..
Pa da ne pošimfam samo nje, vsi so bili katastrofa, razen tiste punce iz poljske, simpatična ona in pesem.
Manca Špik pa tak wernerstyle, da glava boli..

Namreč, za vse prireditve. Ona prepeva na otvoritvah trgovin, prepeva v malih mladinskih dvoranah, prepeva na festivalih, na Eurosongu.
In prepeva tako, da je ljudem všeč na ljudski pa tudi na strokovni ravni.
Pevka je glasbeno izobražena in veliko lepše jo je poslušati in gledati kot nekakše anti-age preforsirane nastopače.

Sem si zdaj pogledala posnetek nastopa iz MMS-a in meni je Lea super in zame je zasluženo zmagala. Nič ji ne morem očitatati, brezhibna glasbena in scenska izvedba, dobra melodija, pesem ima sporočilo, zraven je še lepotica…bolje ne gre.

Ima nek poseben imidž, je mlada, malce odštekana, ni kakor damska Helena Blagne, ni kakor narejena Raiven, ni kakor zamaskirana Manca Špik n še bi lahko naštevala.
Veliko poklicanih, malo izbranih.
Trenutno je najboljša in najbolj trendovska pevka na slovenski glasbeni sceni Lea Sirk.

Njen partner je Gaber Radojević, glasbeni producent, ki jo pač skozi izpostavlja in ima dobra poznanstva. Sicer ni neki biser ona, pač solidna pevka, igrala je na flavto v srednji šoli kolikor se spomnem, nikoli izstopala.
Aja, pa njen oče je direktor mednarodnega podjetja pri nas…Tudi to veliko pove.

Večina jih meni, da de odlična pevka, glasbenica, izvajalka, vizuelno nekoliko drugačna od standardnih,”šminkeric”, večina jo radi poslušamo in se ne obremenjujemo s tem, kdo je njen oče, kdo je njen mož.

Tako mlada pa spet ni, ima že dva otroka..

Očitno se tukaj oglaša nekdo, posameznik, ki ji je nevoščljiv.
Na splošno in to je mnenje večine poslušalcev, pa jo radi poslušamo in se strinjamo s tem, da sedaj v svetu glasbe, ni tako dobre pevke kot je ona.


ne sodi drugih po sebi, če ti izražaš nestrinjanje z nekom zaradi tvoje nevoščljivosti, potem pač to ne pomeni,da so vsi tako. In daleč daleeeeeč od tega, da v svetu glasbe ni tako dobre pevke kot je ona.
Ne rečem, da je na splošno dobra pevka, ampak ni pa niti slučajno odlična, kaj šele da bi bila tako dobra v svetu glasbe.
Njena glasba, ki jo trenutno piše pač je slaba, ker glasbo in besedilo je ona napisala, deluje kot štanc kopija. vse kar je na mms pokazala je bilo že videno na Emi in Evrosongu, in to je prav nič posebnega.
Če pa še njen izgled omenimo, pa raje ne bi o tem, škoda izgubljati besede.

Se strinjam.Lea je lepotica, super poje in pleše.Komur ni všeč, naj izklopi daljinca ali se sam preizkusi na odru.Pa bomo ocenili…

https://www.youtube.com/watch?v=uumqtBry3DA

Na vsakem ne, na obali bo pa definitivno zmagala domačinka. saj če bi rudi Bučar nastopil, ne bi Lea zmagala. 🙂

Se strinjam.Lea je lepotica, super poje in pleše.Komur ni všeč, naj izklopi daljinca ali se sam preizkusi na odru.Pa bomo ocenili…

https://www.youtube.com/watch?v=uumqtBry3DA
[/quote]
kakor drugače cenim tvoje komentarje, tukaj si pa mimo pihnila. Ne obstaja samo lea na festivalih. In ne obstajajo festivali samo zaradi Lee in da če komur ni všeč on, ne sme komentirati po tvoje in mora izklopiti tv po tvoje in tudi ostalih ne gledati.
Je dooooosti drugih boljših od nje. Nina Strnad je že ena. lepša in z angelskim glasom.

New Report

Close