Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek FANTASTIČEN DAN :)))

FANTASTIČEN DAN :)))

Nole v finalu Wimbledona, Hrvaška v finalu, jeeee
Gremo eno za vas 😉
https://youtu.be/Qnju-MwtFUg

Upam, da zmagajo Francozi, ker v nasprotnem se od Hrvatov ne bo dalo zivet!
Zdaj razmisljajo celo, da bi bil jutri dela prost dan! Wtf?!


moj podpis!
To bodo štiri leta polni sami sebe in vsakomur to naprej metali.
že tako so očitno – sem brala en komentar glede tega – zanje še turisti ne obstajajo in ne dobijo naročenega v gostilni, ker je pač fuzbal ravn v tistem cajtu… klinc pa take sosede.
Kot da so zdravilo za večno življenje odkrili, take delajo; pa daleč je pomembnost ta njihova od tega.

Dovolj zgovorni so delavci Fiata, ki stavkajo proti nakupu Ronalda za mastne dnarje – njim pa ista familija, ki je menda lastnik , nima za plače in ukinja programe.
Tam pa futrajo bogatijo fuzbala da oni nadutež sploh ne ve več kam bi z dnarjem. Narobe svet Ljudje pa delajo trdoin pošteno in crkujejo za male dnarje, ki jim jih za trdo delo plačajo. Res narobe svet.

Jih razumem in se strinjam s tem predlogom, navsezadnje, če bodo prvaki bo pol nacije pijane, kdo bo šel pa šiht še z mačkom v glavi….
SP v fuzbalu je nad vsemi športi, tud nad olimpiskimi igrami. Na OI……., še malo pa bodo uvedli tekmovanje v prdenju, tolk brezveznih športov je že prisotnih.
Mislim pa, da so Francozi vseeno za kakšno nianso boljši in, da hrvatom ne bo ratalo, če pa, pa hvala bogu, kljub naduvanost nacije, ko jebe francoze….

Ma lohk hrvati v nabijajo do nezavesti.
Jaz si vzamem pa pravico, da jih ne poslušam in ne jebem tega njihovega nabijanja 5 posto. :-))

No problemo man. :-))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ja a ni to fajn? ;)) treba orng proslavt vstop v FINALE SP, mnogim to še ni uspel 😉


moj podpis!
To bodo štiri leta polni sami sebe in vsakomur to naprej metali.
že tako so očitno – sem brala en komentar glede tega – zanje še turisti ne obstajajo in ne dobijo naročenega v gostilni, ker je pač fuzbal ravn v tistem cajtu… klinc pa take sosede.
Kot da so zdravilo za večno življenje odkrili, take delajo; pa daleč je pomembnost ta njihova od tega.

Dovolj zgovorni so delavci Fiata, ki stavkajo proti nakupu Ronalda za mastne dnarje – njim pa ista familija, ki je menda lastnik , nima za plače in ukinja programe.
Tam pa futrajo bogatijo fuzbala da oni nadutež sploh ne ve več kam bi z dnarjem. Narobe svet Ljudje pa delajo trdoin pošteno in crkujejo za male dnarje, ki jim jih za trdo delo plačajo. Res narobe svet.
[/quote]

Jap, res ne vedo kam z denarjem, zato pa s ptisluženim denarjem marskomu pomagajo 😉

V Slovenijo? 😀 pridem, pridem, nič bat :)))

V Slovenijo? 😀 pridem, pridem, nič bat :)))
[/quote]

Drži se danes in srečno 🙂

Jih razumem in se strinjam s tem predlogom, navsezadnje, če bodo prvaki bo pol nacije pijane, kdo bo šel pa šiht še z mačkom v glavi….
SP v fuzbalu je nad vsemi športi, tud nad olimpiskimi igrami. Na OI……., še malo pa bodo uvedli tekmovanje v prdenju, tolk brezveznih športov je že prisotnih.
Mislim pa, da so Francozi vseeno za kakšno nianso boljši in, da hrvatom ne bo ratalo, če pa, pa hvala bogu, kljub naduvanost nacije, ko jebe francoze….
[/quote]

Saj tudi jaz razumem, da so mali narod in da je finale na SP za vsak tak narod ogromen uspeh in glede tega bi jim clovek privoscil zmago, ampak ze 14 dni vsepovsod poslusamo samo o tem njihovem fuzbalu, kot da nihce drug ne igra fuzbala, samo Hrvati in kako celo v vesolju navijajo za Hrvate in podoben blablabla…
In ajde, so ponosni na svojo drzavo in svoj fuzbal, ampak nikakor ne morejo mimo ponizevanja drugih in tu se vsak ponos neha in se spremeni v arogantnost in zanicevanje nasprotnikov!
Ponizevali so Ruse, ponizevali Angleze in zdaj tudi Francoze! Tu izgubijo vsak kancek simpatije do zmage malega naroda in predvsem izgubijo spostovanje, vsaj moje…
Sori, ampak ta hrvaski narod ne zna sebe povelicat, da ne bi ponizal drugih! Zato upam, da zmaga Francija!

Jap, res ne vedo kam z denarjem, zato pa s ptisluženim denarjem marskomu pomagajo 😉
[/quote]
bi bilo bolj korektno, da bi delavce pošteno plačali za njihovo trdo in pošteno delo, kot pa da morajo potem čakati na miloščino,da se jih nek naduti fuzbaler usmili, ko tala svoj nakopičeni denar za pridobivanje medijske pozornosti.

Saj tudi jaz razumem, da so mali narod in da je finale na SP za vsak tak narod ogromen uspeh in glede tega bi jim clovek privoscil zmago, ampak ze 14 dni vsepovsod poslusamo samo o tem njihovem fuzbalu, kot da nihce drug ne igra fuzbala, samo Hrvati in kako celo v vesolju navijajo za Hrvate in podoben blablabla…
In ajde, so ponosni na svojo drzavo in svoj fuzbal, ampak nikakor ne morejo mimo ponizevanja drugih in tu se vsak ponos neha in se spremeni v arogantnost in zanicevanje nasprotnikov!
Ponizevali so Ruse, ponizevali Angleze in zdaj tudi Francoze! Tu izgubijo vsak kancek simpatije do zmage malega naroda in predvsem izgubijo spostovanje, vsaj moje…
Sori, ampak ta hrvaski narod ne zna sebe povelicat, da ne bi ponizal drugih! Zato upam, da zmaga Francija!
[/quote]

Dobro napisano! Dajmo, Francozi, imate mojo podporo. :)))

Drži se danes in srečno 🙂
[/quote]

Hvala.
Ma supr sm že zdej, če pa še zmagajo, bom pa še bolj super 😉

Saj tudi jaz razumem, da so mali narod in da je finale na SP za vsak tak narod ogromen uspeh in glede tega bi jim clovek privoscil zmago, ampak ze 14 dni vsepovsod poslusamo samo o tem njihovem fuzbalu, kot da nihce drug ne igra fuzbala, samo Hrvati in kako celo v vesolju navijajo za Hrvate in podoben blablabla…
In ajde, so ponosni na svojo drzavo in svoj fuzbal, ampak nikakor ne morejo mimo ponizevanja drugih in tu se vsak ponos neha in se spremeni v arogantnost in zanicevanje nasprotnikov!
Ponizevali so Ruse, ponizevali Angleze in zdaj tudi Francoze! Tu izgubijo vsak kancek simpatije do zmage malega naroda in predvsem izgubijo spostovanje, vsaj moje…
Sori, ampak ta hrvaski narod ne zna sebe povelicat, da ne bi ponizal drugih! Zato upam, da zmaga Francija!
[/quote]

Za poniževanje nekoga je nujno potrebno, da se čutiš superiornega. Velja za vse, ne samo za Hrvate.
Kaj pa košarka…ko je bilo 14 dni v Sloveniji govora samo o tem? Sounds familiar? Bodimo pošteni…

Saj tudi jaz razumem, da so mali narod in da je finale na SP za vsak tak narod ogromen uspeh in glede tega bi jim clovek privoscil zmago, ampak ze 14 dni vsepovsod poslusamo samo o tem njihovem fuzbalu, kot da nihce drug ne igra fuzbala, samo Hrvati in kako celo v vesolju navijajo za Hrvate in podoben blablabla…
In ajde, so ponosni na svojo drzavo in svoj fuzbal, ampak nikakor ne morejo mimo ponizevanja drugih in tu se vsak ponos neha in se spremeni v arogantnost in zanicevanje nasprotnikov!
Ponizevali so Ruse, ponizevali Angleze in zdaj tudi Francoze! Tu izgubijo vsak kancek simpatije do zmage malega naroda in predvsem izgubijo spostovanje, vsaj moje…
Sori, ampak ta hrvaski narod ne zna sebe povelicat, da ne bi ponizal drugih! Zato upam, da zmaga Francija!
[/quote]

Hahaha, Hrvati poniževal Angleže in Francoze LOL
Ti pa pojma nimaš kaj so Angleži govoril o njih zato sam BRAVO za izjave Hrvatov ki so jim jih dal po koncu tekme.
Glih obratn je bilo, Angleži so podcenjeval njih in to je Hrvate še tolk bolj podžgal in jim na konc tud uspel 🙂

Za poniževanje nekoga je nujno potrebno, da se čutiš superiornega. Velja za vse, ne samo za Hrvate.
Kaj pa košarka…ko je bilo 14 dni v Sloveniji govora samo o tem? Sounds familiar? Bodimo pošteni…
[/quote]
samo ne na račun sosedov. Bodi poštena.
Mi pa o tem govorimo, da boto to svojo zmago projecirali na druga področja in izigravali neko svojo superiornost neupravičeno in aroganco.

https://www.youtube.com/watch?v=m-tmbjBTGRU

Saj tudi jaz razumem, da so mali narod in da je finale na SP za vsak tak narod ogromen uspeh in glede tega bi jim clovek privoscil zmago, ampak ze 14 dni vsepovsod poslusamo samo o tem njihovem fuzbalu, kot da nihce drug ne igra fuzbala, samo Hrvati in kako celo v vesolju navijajo za Hrvate in podoben blablabla…
In ajde, so ponosni na svojo drzavo in svoj fuzbal, ampak nikakor ne morejo mimo ponizevanja drugih in tu se vsak ponos neha in se spremeni v arogantnost in zanicevanje nasprotnikov!
Ponizevali so Ruse, ponizevali Angleze in zdaj tudi Francoze! Tu izgubijo vsak kancek simpatije do zmage malega naroda in predvsem izgubijo spostovanje, vsaj moje…
Sori, ampak ta hrvaski narod ne zna sebe povelicat, da ne bi ponizal drugih! Zato upam, da zmaga Francija!
[/quote]
Dobr napisano, res so nenormalno naduvani ampak, Rusi, so leteli na krilih publike, kvalitetnih posameznikov niso imeli, Angleži, večni luzerji, isto kot Srbi, nč od nč v fuzbalu, glede na vložen denar, Francozi pa v vsakem športu bolj črni postajajo, belci se tam sploh več s športom ne bavjo… in zakaj ne bi bil enkrat svetovni prvak iz Balkana, zadnja stvar je, da bi navijal za hrvate ampak ta ekipa je prav simpatična, ni izrazitih nacionalistov v njej kot so bili prej Boban, Štimac, Šuker…., navijači so pa vsaj do zdej na nivoju, v peteklosti bi mogla bit pa Hrvaška najmanj deset let zarad njih suspenzirana iz vseh tekmovanj v športu, sm ni bila zarad močnih lobijev, ne sm v fuzbalu..


samo ne na račun sosedov. Bodi poštena.
Mi pa o tem govorimo, da boto to svojo zmago projecirali na druga področja in izigravali neko svojo superiornost neupravičeno in aroganco.
[/quote]

Saj razumem, in imaš prav. Ampak lahko oni zmago v nogometu projecirajo kamor hočejo, če bi bili naši voditelji sposobni, nas to ne bi tangiralo niti malo. Nad posameznikom je lahko superioren samo tisti, ki mu je to dovoljeno. Naši voditelji pač dovolijo vse sorte, ampak to je že politika, ki se je jaz ogibam kot hudič križa, zato bom nehala.

Za poniževanje nekoga je nujno potrebno, da se čutiš superiornega. Velja za vse, ne samo za Hrvate.
Kaj pa košarka…ko je bilo 14 dni v Sloveniji govora samo o tem? Sounds familiar? Bodimo pošteni…
[/quote]

Ne, ni res.
Prvo, ce si res As, ne potrebujes ponizevati nasprotnika. Si As! Ce si pa ena Sleva, potem pa seveda, jasno, moras ponizati nasprotnika, da se pocutis superiornega. Saj vsakodnevno beremo na Monu, kako so Mone oh-ih-sploh, njihove kolegice pa take-in-onake, a ne?

Glede kosarke pa, evforija se je zacela s polfinalom in se nehala en teden po zlati kolajni. Slovenci nimamo te mentalitete in je nikdar ne bomo imeli, kar je meni osebno celo zal, da ne znamo biti tako ponosni in evforicni za svojo drzavo…
Nikjer pa nisem zasledila ponizevanja nasprotnikov, ne ko smo igrali z Latvijo, ne s Spanijo, pa tudi s Srbijo ne! Ne nasi kosarkasi, ne mediji, niti javnost, nihce ni gradil uspeha nasih kosarkarjev na ponizevanju nasprotnikov!

Za poniževanje nekoga je nujno potrebno, da se čutiš superiornega. Velja za vse, ne samo za Hrvate.
Kaj pa košarka…ko je bilo 14 dni v Sloveniji govora samo o tem? Sounds familiar? Bodimo pošteni…
[/quote]

opa, čokoladka, športnica, hehe….

opa, čokoladka, športnica, hehe….
[/quote]

[img]https://media3.giphy.com/media/3otPorZ08nPuaZfoeA/giphy.gif[/img]

Hahaha, Hrvati poniževal Angleže in Francoze LOL
Ti pa pojma nimaš kaj so Angleži govoril o njih zato sam BRAVO za izjave Hrvatov ki so jim jih dal po koncu tekme.
Glih obratn je bilo, Angleži so podcenjeval njih in to je Hrvate še tolk bolj podžgal in jim na konc tud uspel 🙂
[/quote]

Kaj Anglezi govorijo, je to njihova stvar in kar se tice njih, to do nasih krajev niti ne seze.

Ko pa slisis na TV, kako komentirajo prejsnje tekme, kako Hrvati stopajo na igrisce vsi obsijani z nebesko lucjo, z angeli nad glavami, v oceh jim bijejo srca junaska, skromni tako, da ob njihovi skromnosti vsakega oblije sram, ker jim v skromnosti ne sega do kolen, …, a na drugi strani vstopajo na igrisce Francozi, ledeni in brezsrcni roboti, ki sovrazno gledajo proti hrvaskim nebeskim izbrancem, grdi Francozi, … – mislim, sori, ob takem napletenem pesniskem komentarju neke prejsnje tekme ti gre samo na bruhanje, kako lahko nekdo tako povelicuje sebe na osnovi ponizevanja nasprotnika!

Ne, ni res.
Prvo, ce si res As, ne potrebujes ponizevati nasprotnika. Si As! Ce si pa ena Sleva, potem pa seveda, jasno, moras ponizati nasprotnika, da se pocutis superiornega. Saj vsakodnevno beremo na Monu, kako so Mone oh-ih-sploh, njihove kolegice pa take-in-onake, a ne?

Glede kosarke pa, evforija se je zacela s polfinalom in se nehala en teden po zlati kolajni. Slovenci nimamo te mentalitete in je nikdar ne bomo imeli, kar je meni osebno celo zal, da ne znamo biti tako ponosni in evforicni za svojo drzavo…
Nikjer pa nisem zasledila ponizevanja nasprotnikov, ne ko smo igrali z Latvijo, ne s Spanijo, pa tudi s Srbijo ne! Ne nasi kosarkasi, ne mediji, niti javnost, nihce ni gradil uspeha nasih kosarkarjev na ponizevanju nasprotnikov!
[/quote]

Najprej: se strinjam, tudi meni je žal, da nimamo te narodne zavesti, ki nadomesti pri marsikom marsikateri manjko. Upam, da se bo to še razvilo, in da ne bom že prestara za navijanje takrat :)))
Poniževanja je pa vseh vrst: eni direkt povejo, eni malo v celofan zafijejo, tretji pa tako prefinjeno plasirajo, da če nisi pozoren, misliš, da te je pohvalil 🙂

[img]https://media3.giphy.com/media/3otPorZ08nPuaZfoeA/giphy.gif[/img]
[/quote]

ok, sm ko bi prišla do mene, te bi mogal pa ustavt in diskfalicirat, rekel, ti bi, da moraš v garderobo na tuširanje in tam počakat, ker jst sem sodnik, hehe…

New Report

Close