Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek selitev na drugo lokacijo – internet

selitev na drugo lokacijo – internet

Ker se selimo v drugo stanovanje bomo prenesli (modem, box) na to drugo lokacijo, v obeh primerih je optika. Ali so vam priključek zaračunali, kako je bilo pri vas?

aja, gre se za telekom

Pozdravljeni,

v ZS nam sporočite svoje naročniške podatke in kontaktno številko. Poklicali vas bomo in skupaj preverili za selitev na novo lokacijo.

Lep pozdrav,
Telekom Slovenije

Gospodje na telekomu, zgrešili ste odgovor na vprašanje.

Zakaj pa ste tako skrivnostni? 🙂 – koliko se zaračuna nov priključek za internet, če se? Ali je pomembna tudi lokacija kamor se selijo?

Tudi jaz se bom v kratkem selila in me zanima isto. Telekom, lahko konkretno odgovorite? Gre pa za selitev znotraj Ljubljane.

Cena selitve priključka je 40,72 EUR. Je pa treba vseeno še prej preveriti možnost priklopa na novi lokaciji. Zato je najbolje, da nam pišete zasebno ali pa na [email protected]. Preverili bomo vse možnosti in vam priporočili najboljšo storitev.

Lep pozdrav,
Telekom Slovenije

Bil sem kakih 7 let na Telekomu, samo internet, torej BREZ TV programov, cena pa muislim najdražja od vseh podobnih paketov: 40 evrov. Tako visoka cena je izgleda kazen za tiste, ki ne želijo TV programov. Mislim, da je bil ADSL + priključek (parice).

Sedaj mi je na srečo T2 do stanovanja napeljal optiko. Za internet 100/20 plačujem okrog 30 evrov.
Je še kaj za dodati?

Bil sem kakih 7 let na Telekomu, samo internet, torej BREZ TV programov, cena pa muislim najdražja od vseh podobnih paketov: 40 evrov. Tako visoka cena je izgleda kazen za tiste, ki ne želijo TV programov. Mislim, da je bil ADSL + priključek (parice).

Sedaj mi je na srečo T2 do stanovanja napeljal optiko. Za internet 100/20 plačujem okrog 30 evrov.
Je še kaj za dodati?

Mene pa zanima koliko dni potrebujete, da preverite kakšne so možnosti? Ali gre to v 2 tednih?

To se preveri v minuti. Telekom pa hitro odgovarja na mail, po mojih izkušnjah.
V istem dnevu.
Tudi T2.
Pri Telemachu so tako počasni, da to traja tudi teden ali dva 🙂

Očitno ne gre v minuti, ker sama čakam že 2 tedna.

(Ali pa naj drugič ne rečejo, da mi bodo sporočili).

Pozdravljeni,
odvisno je od lokacije. Po navadi traja nekaj dni. Javite nam podatke v zasebno, da preverimo in vas pokličemo.

Lep pozdrav,
Telekom Slovenije

New Report

Close