Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Transspolnost je psihična bolezen!!!

Transspolnost je psihična bolezen!!!

Trans ljudje so psihično bolani. In rabijo pomoč. Na žalost je danes, v današnji družbi to videno kot normalno. In ravno te ljudje najbolj trpijo zaradi tega. Ker namestno, da jim nudimo pravo pomoč (zdravljenje te psihične motnje) jim plačamo, da si zamenjajo spolni organ in harmonska terapije in nevem kaj še vse. Aha grem pod nož in sem kar naenkrat drugi spol. Kaj? Te ljudje rabijo na psihiatrijo. Jaz sem moški. In imam moške kromosome. Im vedno bom jih imel. Zato bom vedno moški. Tukaj gre za biološko debato. Če poveš to in je trans oseba užaljena je to….smešno. Ker samo poveš dejstvo. Andersova šola v Kaliforniji je naredila raziskavo in ugotovila, da polovica trans ljudi, ki so sprejeti in jih noben ne zajebava ali karkoli vseeno stori samomor. 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Zakaj? Če jih noben ne napada in so končno srečni ker so nasprotni spol….zakaj si potem vzamejo življenje? Ker so bolani. In to se bo nadeljevalo. Noben ne pomaga tem ljudem. Saj….to je vse kriva levica. Oni so začeli s tem, da je to normalno in ohhh dajmo imeti istospolne poroke in dajmo bit vsi geji, zato da geji ne bodo izpostavljeni in dajmo džamijo gradit in in pridite begunci v Slovenijo vuuu bravo super. Faking komumisti mislim….groza. Upam da bodo trans ljudje nekoč dobili pomoč ki jo nujno potrebujejo.

Deluješ mi premalo informiran o vsej zadevi.
Raje si na YouTubu poglej kak dokumentarec o trans osebah oz. otrocih, da boš malo bolje razumel, da ni tako enostavno, kot se zdi na prvi pogled.

Še zase si jo zrihti. Kot 18.letnik bi mogu za puncam letat, uživat življenje, in ne zgubljat cajta na forumih.
Ugasni comp in telefon in pejt med folk. Preveč razmišljanja ti že škod.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jeza, agresija in nestrpnost, ki kar izžarevajo iz tebe, so psihične motnje. Te pa so v današnji družbi veliko bolj razširjene kot transseksualnost, tako da najprej sebe spravi v red.

Je enostavno ja. Moški je moški. Pika. Ženska je ženska. Pika. Je enostavno. To je psihična bolezen in je treba to zdraviti.

Še zase si jo zrihti. Kot 18.letnik bi mogu za puncam letat, uživat življenje, in ne zgubljat cajta na forumih.
Ugasni comp in telefon in pejt med folk. Preveč razmišljanja ti že škod.
[/quote]

Te moti ker pri 18 znam razmišljati ne? Ja saj vem. Ti pri 18 sploh nisi imel pojma o težavah družbe. In zdaj tukaj virtualno signiliraš ker te je sram. Da izpadeš boljši.

Totalno neprimerni napadi. Jeza? Sploh nisem jezen. Agresiven pa tudi ne. Nestrpnost? Jaz si samo želim da trans ljudje dobijo pomoč ki jo potrebujejo. Kaj je tukaj kaj slabega? Povej mi. Vem, da v današnjem času žal, moje izjave ne bodo popularne med ljudmi. To me ne moti. Ampak zdi se mi absurd, da smo prišli, do te točke v naši družbi, da ko človek pove dejstvo je že takoj nestrpen in jezen in nevem kaj še vse? To kar sem povedal je biološko dejstvo. To so dokazi. In če je tvoja dojenčaska rit užaljena zaradi izpostavitve popolnih utemeljenih trditev…tudi prav. Me ne gane. Bolj me gane res, da je dokaz kam je padla družba, da poveš neko dejstvo in se potem moraš branit, ker so eni otročički užaljeni in ne prenesejo svobodnega govora. Noro. In ti si del težave. Vsi ste. Zaradi vas trans ljudje umirajo. In to se bo nadeljevalo.

Te moti ker pri 18 znam razmišljati ne? Ja saj vem. Ti pri 18 sploh nisi imel pojma o težavah družbe. In zdaj tukaj virtualno signiliraš ker te je sram. Da izpadeš boljši.
[/quote]

Noben ti ni fouš, pri 18 vsak misli, da je edini na svetu blazno pameten, tudi mi smo.

Nevrotičnost tudi…

Noben ti ni fouš, pri 18 vsak misli, da je edini na svetu blazno pameten, tudi mi smo.
[/quote]

Ne. Nisem blazno pameten. Nasprotno. Jaz sem en navaden kreten ki nima pojma kako svet deluje. Nič nevem. Ampak pri tej temi pa vem kaj govorim. In to je moje mnenje. Ki je dokazano. Mnogi strokovnjaki se strinjajo z mano, da je to psihična bolezen. To je realnost.

Je enostavno ja. Moški je moški. Pika. Ženska je ženska. Pika. Je enostavno. To je psihična bolezen in je treba to zdraviti.
[/quote]

Ni nič enostavno, obstajajo moški, ki imajo več ženskih hormonov, obstajajo ženske, ki imajo več moških hormonov, to je biološko dejstvo in vedno je bilo tako. Obstajajo moški in ženske, ki bi (morda poleg teh hormonov, morda brez) radi počeli stvari in se obnašali v skladu s socialnimi normami za nasprotni spol, zato si zaželijo živeti v koži nasprotnega spola. To je posledica spolnih vlog in problem družbe. Če bi bilo za vse spole vse enako in enakopravnost dosežena, bi veliko manj ljudi imelo željo si spreminjati spol. Tako pač iščejo srečo na svoj način.

Lepo, da za si prepoznal svojo bolezen. Poleg zasvojenosti z drogo delaj še na tem. Verjamem, da se ti lahko življenje obrne na boljše. Srečno prijatelj.

Ne. Nisem blazno pameten. Nasprotno. Jaz sem en navaden ****** ki nima pojma kako svet deluje. Nič nevem. Ampak pri tej temi pa vem kaj govorim. In to je moje mnenje. Ki je dokazano. Mnogi strokovnjaki se strinjajo z mano, da je to psihična bolezen. To je realnost.
[/quote]
Daj vire, linke teh mnogih strokovnjakov…

Aja, pa naj ti strokovnjaki ne bodo verni 😉

Ne. Nisem blazno pameten. Nasprotno. Jaz sem en navaden ****** ki nima pojma kako svet deluje. Nič nevem. Ampak pri tej temi pa vem kaj govorim. In to je moje mnenje. Ki je dokazano. Mnogi strokovnjaki se strinjajo z mano, da je to psihična bolezen. To je realnost.
[/quote]

Ja, drži. Mnogi strokovnjaki se tudi strinjajo, da je tvoje obnašanje psihična bolezen. To je realnost. Kaj pa zdaj? Te peljemo in nafilamo z zdravili?

Ni nič enostavno, obstajajo moški, ki imajo več ženskih hormonov, obstajajo ženske, ki imajo več moških hormonov, to je biološko dejstvo in vedno je bilo tako. Obstajajo moški in ženske, ki bi (morda poleg teh hormonov, morda brez) radi počeli stvari in se obnašali v skladu s socialnimi normami za nasprotni spol, zato si zaželijo živeti v koži nasprotnega spola. To je posledica spolnih vlog in problem družbe. Če bi bilo za vse spole vse enako in enakopravnost dosežena, bi veliko manj ljudi imelo željo si spreminjati spol. Tako pač iščejo srečo na svoj način.
[/quote]

Ampak kromosomi so ključni. Pusti hormone. Moški ima moške kromosome in je moški. Pika. To je biološko dokazano. In te hormonske neuravnovesje se da pozdraviti. To je samo psihična bolezen. Zato je treba te ljudi zdraviti. Da se vrnejo v družbo. Ker to niso zdravi ljudje. Nekaj z njimi je hudo narobe. A štekaš?

Lepo, da za si prepoznal svojo bolezen. Poleg zasvojenosti z drogo delaj še na tem. Verjamem, da se ti lahko življenje obrne na boljše. Srečno prijatelj.
[/quote]

Šport je droga ! :))))


Daj vire, linke teh mnogih strokovnjakov…
[/quote]

https://www.cnsnews.com/news/article/michael-w-chapman/johns-hopkins-psychiatrist-transgender-mental-disorder-sex-change

https://www.ozy.com/opinion/check-the-science-being-trans-is-not-a-choice/69726

To nima veze.

Ja, drži. Mnogi strokovnjaki se tudi strinjajo, da je tvoje obnašanje psihična bolezen. To je realnost. Kaj pa zdaj? Te peljemo in nafilamo z zdravili?
[/quote]

Ne se ne. Zdaj ko nimaš odgovora na to kar nekaj govoriš iz riti. Pokaži mi dokaz ki potrjuje tvojo trditev prosim. Kateri strokovnjaki to pravijo? Res me zanima.

Šport je droga ! :))))
[/quote]

Kar govori si to ja. Živi v svoji nerealnosti. Če se počutiš, da ti zavajanje svojih problemov pomaga…..potem pa prav. Ampak nekoč te bo to udarilo nazaj. 100x huje.

Ampak kromosomi so ključni. Pusti hormone. Moški ima moške kromosome in je moški. Pika. To je biološko dokazano. In te hormonske neuravnovesje se da pozdraviti. To je samo psihična bolezen. Zato je treba te ljudi zdraviti. Da se vrnejo v družbo. Ker to niso zdravi ljudje. Nekaj z njimi je hudo narobe. A štekaš?
[/quote]

In kaj so kromosomi na nekem piedestalu? Sej kromosomi ti določajo tudi hormone, torej je problem v kromosomih. Pa kromosomi so odgovorni za številne bolezni. Sej si zdravijo številni transseksualci hormonosko neravnovesje, ampak pač v obratno smer kot ti želiš. Žal ne razumeš, da želje po udejstvovanju ostanejo, socialne vloge spolov, ki ta udejstvanja otežujejo, pa tudi. A meniš, da če bi tebe nafilali z estrogenom, da bi te nehale videoigrice zanimat? No, enako trans žensk ne bi nehal zanimat make up, šoping, lepota in začel zanimat fuzbal, pir in šraufanje, če jih nafilaš s testosteronom. Samo bolj nesrečne bi bile

Če jaz kot moški nisem zadovoljen, ker sem moral v vojsko, pa ne morem rodit otrok, …

Sprememba spola ravnotako ne prinaša sreče, ravno tako ne moreš rodit otrok, ne postaneš ženska.

Takšno telo imaš in s tem moraš živeti, spremembe spola so nesmisel.

Se strinjam s avtorjem.

Kar govori si to ja. Živi v svoji nerealnosti. Če se počutiš, da ti zavajanje svojih problemov pomaga…..potem pa prav. Ampak nekoč te bo to udarilo nazaj. 100x huje.
[/quote]

Oh ko bi te le bog uslišal, da bi v moje življenje vstopil posameznik, ki bo 100x bolj skrben in čuječ do mene kot sem sam do drugih 🙂

Pobožna hvala za te želje.

In kaj so kromosomi na nekem piedestalu? Sej kromosomi ti določajo tudi hormone, torej je problem v kromosomih. Pa kromosomi so odgovorni za številne bolezni. Sej si zdravijo številni transseksualci hormonosko neravnovesje, ampak pač v obratno smer kot ti želiš. Žal ne razumeš, da želje po udejstvovanju ostanejo, socialne vloge spolov, ki ta udejstvanja otežujejo, pa tudi. A meniš, da če bi tebe nafilali z estrogenom, da bi te nehale videoigrice zanimat? No, enako trans žensk ne bi nehal zanimat make up, šoping, lepota in začel zanimat fuzbal, pir in šraufanje, če jih nafilaš s testosteronom. Samo bolj nesrečne bi bile
[/quote]

Lej….res ne delaš usluge takim ljudem, ki jih zagovarjaš. Škoduješ jim.

New Report

Close