Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Vprašanje za ženske

Default avatar

Krompir

odgovorodeneženske je napisal/a:
Govorim za večino, ne za vse (moške, ženske ......).

Če moški ne boste naredili koraka, z ženskami ne boste skupaj.

Ženske pa bodo počakale na tiste moške, ki bodo naredili korak.

Je pa res, da so včasih "koraki" bolj subtilne zadeve, ko ne moreš 100% reči, da je bil to korak, je potrebno pa nekako ugotoviti/uganiti, da ne boš zavrnjen oz. da recimo ženska hoče. (možno je seveda tudi, da se dva poklikata kot osebi, ampak ni pri tem nič "partnerskega")

Pravzaprav se mi zdi, da ženske oddajajo več znakov, moški pa sploh ne, zato je nemogoče ženski kar iz nule poskusiti.

Kar sanjaj, da se bo to dogajalo, ker se ne bo.
Tvoj odgovor je lahko krajsi. Zenska raje crkne samska kot da naredi neki drugace . Zato pac si potrdial da gre v glavnem samo za princip..nic druzga.
Default avatar

Krompir

Evo, že vem. Zato ker so moški bolj potrebni in bi se prej "zlomilI", če bi se šli bojkotiranje eden drugega.

Ponavljam, govorim za večino, nikakor ne za vse. Za dodatna vprašanja sem na voljo. lol
Torej pravis da prodajas svojo pizdico moskim da dobis kar hoces?

Navdusen sem nad vasimi odogovori zenske!
Default avatar

Zato ker

Krompir je napisal/a:
visnood je napisal/a:
Lej, že tisočkrat smo ti rekli, da si najdi tipa, če ti ženske ne pašejo, ampak ti še kar isto lajno goniš.
Obozujem te odgovore.
Pomanjkanje argumentov dokazuje da razmisljanje zensk nima smisla. "Najd si tipa" glih ni argument ki bi zensko cast reseval.
Če razmišljanje žensk nima smisla, potem ne vem, zakaj bi sploh osvajal žensko. Misli si svoje in živi v moški družbi ali pa sam. To ti ne bi bilo v redu?
Default avatar

odgovorodeneženske

Krompir je napisal/a:
Evo, že vem. Zato ker so moški bolj potrebni in bi se prej "zlomilI", če bi se šli bojkotiranje eden drugega.

Ponavljam, govorim za večino, nikakor ne za vse. Za dodatna vprašanja sem na voljo. lol

Tako je. Rekla sem: "prodajam svojo pizdico moskim da dobim kar hocem". Navdušena sem nad tvojim branjem in tabo v celoti!
Default avatar

Krompir

Zato ker je napisal/a:
Krompir je napisal/a:

Obozujem te odgovore.
Pomanjkanje argumentov dokazuje da razmisljanje zensk nima smisla. "Najd si tipa" glih ni argument ki bi zensko cast reseval.
Če razmišljanje žensk nima smisla, potem ne vem, zakaj bi sploh osvajal žensko. Misli si svoje in živi v moški družbi ali pa sam. To ti ne bi bilo v redu?
Tu gre bolj za ugotavljanje raznolikosti zenskega razmisljanje, ne zato da jaz rabim koga =)
Smisel zivljenja ni v tem da moras z nekom bit. Gotovo pa lahko vprasas zensko populacijo o njihovih navadah ...da vidis ce ima kak vecji smisel, pa vsakic ko vprasam, dobim potrdilo da gre le za kamuflazo ..skrivanja nesamozavesti in igranje na karto da bo moski, ker rabi pizdico, naredil vse kar pricakuje. A se pol sploh cudite na kaksne moske naletite glede na to da racunate na njihovo "potrebnost" ali vam je odgovor jasen sam po seb?
Default avatar

Krompir

Krompir je napisal/a:

Tako je. Rekla sem: "prodajam svojo pizdico moskim da dobim kar hocem". Navdušena sem nad tvojim branjem in tabo v celoti!
Zenske tezave z moskimi so kristalno jasne.
Ciljna tarca so jim pohotnezi, ki bi za sex izpolnili njihova pricakovanja. Nekje pri 40ih so pa pol "vsi moski za en drek".
Default avatar

Zato ker

Krompir je napisal/a:
Zato ker je napisal/a:

Na to sem tudi jaz pomislila.😀
Glede na tvoj zapisan odgovor, gospa nesamozavestna, bi jaz prvo pomislil da ti sploh nimas mozganov.
Hahaha... tezko rečem, nisem še imela kakšnih preiskav, s katerimi bi lahko potrdili, da jih imam.😀😀😀

Nisem nesamozavestna, daleč od tega. Je pa res, da se bolj obremenjujem za kakšne zadeve, ki se npr. mojemu možu zdijo čisto brez veze. Ampak to post festum, ko razmišljam za nazaj. Na licu mesta pa mi tega niti ne zaznam, doma, ko imam čas pa potem kaj premlevam. In to brez veze, pravi moj mož. 😀
Default avatar

Zato ker

Krompir je napisal/a:
Govorim za večino, ne za vse (moške, ženske ......).

Če moški ne boste naredili koraka, z ženskami ne boste skupaj.

Ženske pa bodo počakale na tiste moške, ki bodo naredili korak.

Je pa res, da so včasih "koraki" bolj subtilne zadeve, ko ne moreš 100% reči, da je bil to korak, je potrebno pa nekako ugotoviti/uganiti, da ne boš zavrnjen oz. da recimo ženska hoče. (možno je seveda tudi, da se dva poklikata kot osebi, ampak ni pri tem nič "partnerskega")

Pravzaprav se mi zdi, da ženske oddajajo več znakov, moški pa sploh ne, zato je nemogoče ženski kar iz nule poskusiti.

Kar sanjaj, da se bo to dogajalo, ker se ne bo.
Tvoj odgovor je lahko krajsi. Zenska raje crkne samska kot da naredi neki drugace . Zato pac si potrdial da gre v glavnem samo za princip..nic druzga.
Poznam več samskih moških 30+ kot samskih žensk 30+. Ne verjamem, da tvoja teorija drži.

Sploh pa: rodi se več moških kot žensk, tako da se morate moški bolj boriti za ženske, ker je žensk premalo za vse vas.
Default avatar

Zato ker

Krompir je napisal/a:
Zato ker je napisal/a:

Tu gre bolj za ugotavljanje raznolikosti zenskega razmisljanje, ne zato da jaz rabim koga =)
Smisel zivljenja ni v tem da moras z nekom bit. Gotovo pa lahko vprasas zensko populacijo o njihovih navadah ...da vidis ce ima kak vecji smisel, pa vsakic ko vprasam, dobim potrdilo da gre le za kamuflazo ..skrivanja nesamozavesti in igranje na karto da bo moski, ker rabi pizdico, naredil vse kar pricakuje. A se pol sploh cudite na kaksne moske naletite glede na to da racunate na njihovo "potrebnost" ali vam je odgovor jasen sam po seb?
Glej, ne poznam pravega odgovora na tvoje prvotno vprašanje. Vsak ravna po svoje, jaz pa tu samo iščem ideje, zakaj je tako.

Mogoče pa je to o prvem koraku, ki naj bi ga naredil moški, samo stereotip in je v resnici drugače. Jaz nimam veliko kilometrine glede tega, ker sem imela dve daljši zvezi. Med eno in drugo zvezo sem želela biti nekaj časa samska, tako da nisem iskala in osvajala, ampak sem naključno spoznala svojega moža. Se mi pa ne zdi, da bi v mojih primerih samo moški delali prve korake.
Default avatar

Zato ker

Seveda pa ostaja dvom v kredibilnost mojih odgovorov zaradi dvoma o obstoju mojih možganov.😁😁😁
Default avatar

Ena južna

Krompir je napisal/a:
Iščem tehtne, dobre argumente, zakaj ženske mislijo, da bi moral pristopat (vse prvi naredit) moški. Sprašujem zato, da se prepričam, da ne gre zgolj za goli princip, ker vem da nihče ne mara nobenga, ki nekaj počne samo zaradi principa.

Odgovor "tako je skos bilo, staromodna sem, vsi moški tako hočejo" so neupoštevni.
Živimo v letu 2018 ne 1850.
Nobena ne ve kaj vsi moški hočejo.

Pričakujem dobre odgovore.
Nism med njimi, zato ti odgovora ne morm dat ;) razn tega, da boš vedel, da nismo vse iste ;)
Jih pa tud jaz neki takih punc poznam, sm jih tud sama že o tem spraševala, pa pametnga odgovora nism dobila ;)
Default avatar

odgovorodeneženske

Krompir je napisal/a:

Ciljna tarca so jim pohotnezi, ki bi za sex izpolnili njihova pricakovanja. Nekje pri 40ih so pa pol "vsi moski za en drek".
No, jaz sem sama. Trenutno. Tisti, ki bi jih hotela, me niso hoteli oz., če so me, mi tega niso povedali. Moj občutek je, da bi bila težko bila bolj očitna (za moje pojme), oni pa bi tudi morali vedeti, da ne bom naredila nič več, in so se torej odločili, da me nočejo, s tem, ko niso naredili koraka.

Tistim, ki sem jih "zavrnila", pa sem vse jasno povedala takoj in nič nisem izkoriščala.
500 let nazaj pa bi bila mogoče to moja edina možnost.
Aja pa če ne bi obstajalo samozadovoljevanje, bi tudi mogoče seksala kar z enim in razmišljala o drugem.
Se mi pa zdi, da to pravzaprav počnejo moški. Moj očitek moškim je, da pogosto sploh ne iščejo "tebe", ampak "punco". Bilokatero. Ne iščejo seksa s tabo, ampak seks. Jaz za orgazem (žal ali na srečo) rabim zelo, zelo malo, misel na nekoga konkretnega je že skoraj dovolj. Brez misli pa fizično ne bi mogla imeti tega filinga.
Default avatar

Ženska

Mislim ,da če sta si všeč moški in ženska,sploh ni nobeden prvi ali zadnji,temveč vzajemno, kar zgodi se ;vse ostalo je samo kar neki;
Default avatar

Goldfish

Moški je po naravi lovec, ženske plen. Če rušiš naravno ravnovesje, prihaja do napak.
Default avatar

ne gre

Krompir je napisal/a:
Iščem tehtne, dobre argumente, zakaj ženske mislijo, da bi moral pristopat (vse prvi naredit) moški. Sprašujem zato, da se prepričam, da ne gre zgolj za goli princip, ker vem da nihče ne mara nobenga, ki nekaj počne samo zaradi principa.

Odgovor "tako je skos bilo, staromodna sem, vsi moški tako hočejo" so neupoštevni.

Ne gre za noben princip, ampak čisti pragmatizem. Ženskam je malokateri tip všeč, 95 % žensk se lepi na 5% taboljših tipov in so te pripravljene tudi same pecat. Za ostale jim je bolj vseen, ampak če si že lomijo hrbet, ok, se jih pač splača prenašat. Če ne, pač nič, so raje samske.

Ni, da bi imele odpor do pecanja, samo 95 % tipov si niti ne želijo kaj posebej, da bi jim bilo sploh padlo na misel, popolnoma nepotrebno.
Default avatar

mogoče_to

Marsikateri ženski je bilo očitano, da katera pristopi ni pogumna, ampak cipa, zato marsikdo noče bit tako zaznamovan. Oz se to meče pod noge - "saj si ti mene lovila, ženske niso lovci, ampak moški...
Nekdo ki se je že opekel, si ne upa več, ne zbere poguma.

Nekdo morda ne zna naredit prvega koraka, ker zavrnitev boli in se osramoti(čustva bolijo, srce, ne ego). Če mu kdo olajša, ali naredi stopinjo koraka, pa se prvi opogumi.
Default avatar

Krompir

Krompir je napisal/a:

No, jaz sem sama. Trenutno. Tisti, ki bi jih hotela, me niso hoteli oz., če so me, mi tega niso povedali. Moj občutek je, da bi bila težko bila bolj očitna (za moje pojme), oni pa bi tudi morali vedeti, da ne bom naredila nič več, in so se torej odločili, da me nočejo, s tem, ko niso naredili koraka.

Tistim, ki sem jih "zavrnila", pa sem vse jasno povedala takoj in nič nisem izkoriščala.
500 let nazaj pa bi bila mogoče to moja edina možnost.
Aja pa če ne bi obstajalo samozadovoljevanje, bi tudi mogoče seksala kar z enim in razmišljala o drugem.
Se mi pa zdi, da to pravzaprav počnejo moški. Moj očitek moškim je, da pogosto sploh ne iščejo "tebe", ampak "punco". Bilokatero. Ne iščejo seksa s tabo, ampak seks. Jaz za orgazem (žal ali na srečo) rabim zelo, zelo malo, misel na nekoga konkretnega je že skoraj dovolj. Brez misli pa fizično ne bi mogla imeti tega filinga.
A jo vidte. Mislle da ce je neki "povedala" po ovinkih da je to isto kot ce bi direktno z besedam povedala. "Oni bi mogli vedet". Seveda. Vsi vse vejo =)

Zenska ki osvaja tipa ni cipa. Cipe seksajo za denar. Kje tuki vidite vzporednico?
Default avatar

On _

Goldfish je napisal/a:
Moški je po naravi lovec, ženske plen. Če rušiš naravno ravnovesje, prihaja do napak.
A tebe je nekdo uplenil? Kolkrat pa? :P
In ti si počepnila kot kakšna putka.....al si se rajš drstila? :D

Mislim, da je bolj naravno od plenjenja to, da ženska postane enkrat noseča in kot taka rabi neko varnost, ki naj bi ji jo nudil moški zato tisti cagovci odpadejo, ker od njih ne moreš pričakovat nič, še najmanj varnost.
Default avatar

zadetek v polno

ne gre je napisal/a:
Krompir je napisal/a:

Ne gre za noben princip, ampak čisti pragmatizem. Ženskam je malokateri tip všeč, 95 % žensk se lepi na 5% taboljših tipov in so te pripravljene tudi same pecat. Za ostale jim je bolj vseen, ampak če si že lomijo hrbet, ok, se jih pač splača prenašat. Če ne, pač nič, so raje samske.

Ni, da bi imele odpor do pecanja, samo 95 % tipov si niti ne želijo kaj posebej, da bi jim bilo sploh padlo na misel, popolnoma nepotrebno.
Krompir, evo- tukaj imaš odgovor. Se podpišem
Default avatar

Cianid

Krompir je napisal/a:

Brez spogledovanja oz. namigov od ženske se ne pristopa, to je prej grdo kot pa dobrodošlo!

To kar se dandanes dogaja sploh ne izhaja iz starih časov. Pred 30timi leti so se ljudje znali spoznavati, dandanes pa ženske hodijo okrog kot zagrenjeni mrtveci. Ženska je tisto nežno, čustveno bitje, ki omamlja in privablja (pa ne samo z videzom), moški pa tisti, ki pristopi.