Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za ženske

Vprašanje za ženske

Iščem tehtne, dobre argumente, zakaj ženske mislijo, da bi moral pristopat (vse prvi naredit) moški. Sprašujem zato, da se prepričam, da ne gre zgolj za goli princip, ker vem da nihče ne mara nobenga, ki nekaj počne samo zaradi principa.

Odgovor “tako je skos bilo, staromodna sem, vsi moški tako hočejo” so neupoštevni.
Živimo v letu 2018 ne 1850.
Nobena ne ve kaj vsi moški hočejo.

Pričakujem dobre odgovore.

Predlagam ti, da pregledaš prejšnjih 200 tem s to vsebino , gotovo se bo našel kakšen odgovor zate.

Predlagam da si najdeš službo ali hobi in se odpoveš življenju na internetu.

nova
Uredništvo priporoča

Predlagam da si najdeš službo ali hobi in se odpoveš življenju na internetu.
[/quote]

Vzeto na znanje, ampak imam že oboje. Kaj pa zdaj?

Zato ker smo ženske v povprečju bolj čustvena bitja. Če me osvajamo in smo zavrnjene, se počutimo slabo in to zelo negativno vpliva na našo psiho. Moški pa zavrnitev v povprečju lažje prenesete, ker ste bolj racionalni.

Vzeto na znanje, ampak imam že oboje. Kaj pa zdaj?
[/quote]

Najdi boljšo službo in več hobijev.

Vau ti vse veš o moških.
In kako si lahko moški pomaga z nesamozavestno žensko? Saj ženske veste kako neprivlačen je nesamozavesten tip ane? Zakaj mislite da je ženska kaj bolj?

Seveda ne rabiš delati prvega koraka, ampak ne pričakuj, da ga bodo ženske, ker jim je še težje kot moškim. Govorim za povprečje, seveda se najdejo izjeme. Tisti, ki si ne upa, ima pač večjo verjetnost, da bo ostal sam.

Tukaj lahko pišemo doktorske disertacije na to temo in lahko pridemo do zaključka, da bi morale vse storiti ženske, pa ti ne bo nič pomagalo. Teorija je dobra za papir, ne pa za prakso. Pojdi v svet in išči! Ali pa kupi. Kar ti je lažje in ljubše.

Najdi boljšo službo in več hobijev.
[/quote]

Ok. Samo eden od hobijev je tudi internet.

Ženske to že iz davnine počno, samo bolj subtilno, zato tega marsikateri butelj ne zazna.

Lej, že tisočkrat smo ti rekli, da si najdi tipa, če ti ženske ne pašejo, ampak ti še kar isto lajno goniš.

Temu sledi faza 2.

Ker si ti povabil, pričakujem da ti plačaš vse.
A je tako?

Obozujem te odgovore.
Pomanjkanje argumentov dokazuje da razmisljanje zensk nima smisla. “Najd si tipa” glih ni argument ki bi zensko cast reseval.

Ne pomaga, on bo še tisoč prvič to temo odprl.
Njemu bi se morale same lepotice postaviti v vrsto pred vrata, pa čakati, da bo eno izbral.
Aja, pa lepo prosit, da eno izbere.

Govorim za večino, ne za vse (moške, ženske ……).

Če moški ne boste naredili koraka, z ženskami ne boste skupaj.

Ženske pa bodo počakale na tiste moške, ki bodo naredili korak.

Je pa res, da so včasih “koraki” bolj subtilne zadeve, ko ne moreš 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} reči, da je bil to korak, je potrebno pa nekako ugotoviti/uganiti, da ne boš zavrnjen oz. da recimo ženska hoče. (možno je seveda tudi, da se dva poklikata kot osebi, ampak ni pri tem nič “partnerskega”)

Pravzaprav se mi zdi, da ženske oddajajo več znakov, moški pa sploh ne, zato je nemogoče ženski kar iz nule poskusiti.

Kar sanjaj, da se bo to dogajalo, ker se ne bo.

Možnost je, da vsi moški bojkotirate delanje prvih korakov. 🙂 Veliko sreče! 🙂

Sploh ne vem, zakaj se pritožuješ nad ženskami, ki kao ne delajo prvih korakov, pritožuj se nad moškimi, ki jih.

Na to sem tudi jaz pomislila.😀

Na to sem tudi jaz pomislila.😀
[/quote]

Glede na tvoj zapisan odgovor, gospa nesamozavestna, bi jaz prvo pomislil da ti sploh nimas mozganov.

Temu sledi faza 2.

Ker si ti povabil, pričakujem da ti plačaš vse.
A je tako?
[/quote]

Ja, itak! Radi bi, da bi ženske živele 21. stoletju primerno, sami pa se (po takih objavah sodec) obnašate, kakor bi živeli v kameni dobi.

Ne vem, kako to druge počno, ampak jaz ne dovolim, da drugi plačujejo več kot jaz. Enkrat plačam jaz, drugič moški.

Evo, že vem. Zato ker so moški bolj potrebni in bi se prej “zlomilI”, če bi se šli bojkotiranje eden drugega.

Ponavljam, govorim za večino, nikakor ne za vse. Za dodatna vprašanja sem na voljo. lol

Tvoj odgovor je lahko krajsi. Zenska raje crkne samska kot da naredi neki drugace . Zato pac si potrdial da gre v glavnem samo za princip..nic druzga.

Torej pravis da prodajas svojo pizdico moskim da dobis kar hoces?

Navdusen sem nad vasimi odogovori zenske!

Obozujem te odgovore.
Pomanjkanje argumentov dokazuje da razmisljanje zensk nima smisla. “Najd si tipa” glih ni argument ki bi zensko cast reseval.
[/quote]

Če razmišljanje žensk nima smisla, potem ne vem, zakaj bi sploh osvajal žensko. Misli si svoje in živi v moški družbi ali pa sam. To ti ne bi bilo v redu?

Torej pravis da prodajas svojo pizdico moskim da dobis kar hoces?

Navdusen sem nad vasimi odogovori zenske!
[/quote]

Tako je. Rekla sem: “prodajam svojo pizdico moskim da dobim kar hocem”. Navdušena sem nad tvojim branjem in tabo v celoti!

Če razmišljanje žensk nima smisla, potem ne vem, zakaj bi sploh osvajal žensko. Misli si svoje in živi v moški družbi ali pa sam. To ti ne bi bilo v redu?
[/quote]

Tu gre bolj za ugotavljanje raznolikosti zenskega razmisljanje, ne zato da jaz rabim koga =)
Smisel zivljenja ni v tem da moras z nekom bit. Gotovo pa lahko vprasas zensko populacijo o njihovih navadah …da vidis ce ima kak vecji smisel, pa vsakic ko vprasam, dobim potrdilo da gre le za kamuflazo ..skrivanja nesamozavesti in igranje na karto da bo moski, ker rabi pizdico, naredil vse kar pricakuje. A se pol sploh cudite na kaksne moske naletite glede na to da racunate na njihovo “potrebnost” ali vam je odgovor jasen sam po seb?

New Report

Close