Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobra masaža oz maserka v Domžalah

Dobra masaža oz maserka v Domžalah

Živjo,

če imate pozitivne izkušnje s katerim masažnim salonom oz. kako dobro maserko ali maserjem v Domžalah ali bližnji okolici, bi prosila za info.

Poznate salon tajske masaže v hoteli Ambient? Je ok?

V naprej hvala.

Lep vikend 🙂

Se opravičujem še enkrat za isti tekst.

Zgoraj naštetih masaž ne poznam. Hodim pa na refleksno masažo stopal in dlani v masažni salon deteljica pri Arcadiji. Stopala sem imela zelo boleča in hladna in mi je zdaj mnogo bolje. Tudi svoji stari mami sem to vrstno masažo zelo priporočala.

Ta tajska masaža mi je res super in obvlada 🙂

salon NewMe, Slamnikarska 1a, mob.: 040 505 015
maser Denis, v masaži združi več masaž

Zelo dobre izkušnje imam z tajsko masažo v salonu Silapa, Tajska m. , v centru Domžal, Ljubljanska 87.
Že več kot leto me je mučila bolečina v zgornjem delu hrbta, natrgal sem si mišico blizu hrbtenice. Maserka mi je s prsti hitro našla poškodovano mesto in s 50 minut masažeme je že prvič praktično pozdravila. Poškodovano mesto mi je močno masirala (na začetku je kar bolelo, vendar sem imel občutek, da je to- to). Zdelo se mi je , da dobro ve kaj dela.
Največ je vredno, da sem imel občutek, da se je res potrudila z mano, me na začetku sprašala in pregledala. Prišel bom še enkrat.
Salon je simpatično urejen, čistoča popolna, maserka simpatična – posebno njena slovenščina (ki pa je kar dobra). Dobiš še čajček, cene se mi zdi da so celo malo pod drugimi podobnimi.
Priporočam Branko
Hi, še tole: Na začetku me je začudeno spraševala kaj pomeni nek sklop besed, ki ga pa najprej nisem razumel, da jo je prejšnja stranka spraševala. Še čez čas sem pogruntal, da je bilo to: MAŠ DONS CAJT. Pa sem ji razložil da je bilo to po ljubljansko: IMAŠ DANES ČAS. jA. Pravi, da slovenkso že razume, ljubljansko pa še ne.

Sem sem bila na Bownovi v masažnem salonu deteljica za boleče koleno in išias. Šla na 3 terapije in mi je minilo. Tako da tovrstno terapijo zelo priporočam!

New Report

Close