Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek humana zabojniki lj center, rudnik, moste, fuzine

humana zabojniki lj center, rudnik, moste, fuzine

pozdravljeni.

prosim samo za aktualne zabojnike humane v ljubljani. center, rudnik, fuzine, moste…

enkrat sem tukaj dobila info da je zabojnik pri mercatorju fuzine… pridem tja pa ga ni.. je blo pa polno razmetanih cunj.

rabila bi jutri oddat ene 4 zaklje cunj ki nam delajo guzvo.

prosim za kaksne lokacije, ki so aktualne.

hvala

Snaga zbirni center Barje – tu je sigurno, sem v maju oddala:
http://www.snaga.si/zbiranje-odvoz-odpadkov/zbirni-centri/zbirni-center-barje

Kaj če napišeš za kateri spol in velikost imaš obleke – mogoče se tu kdo javi, da bi mu prav prišle? 😉

za bivšim Zlatim zobom – nasproti parkca ob Ljubljanici

nova
Uredništvo priporoča

Ob Zaloški pri Mercatorju gotovo je. To je v križišču, kjer gre desno pot v lape, levo je pa Mercator in ta zabojnik. Še včeraj sem ga videla.

Sicer iz teh zabojnikov radi kradejo ci.goti, še včeraj so bili trije tam, ampak očitno imajo zabojniki po novem neka varovala, ker jim ni uspelo priti noter.

Pri Delavski hranilnici na Fužinah je tudi zabojnik Humane. Zraven je tud Mercator. Prideš z avtom zraven. Pri gasilcih v Štepanjcu je ob steni tudi zabojnik Humane. Tudi jaz jutri peljem več vreč novih oblačil, čevljev in torbic tja, da bo prostor doma za nove (jao, ne vem zakaj toliko kupujem!)

Humana zbira oblačila zato, da jih prodaja.
Zares humanitarno jih pa zbira Tekstilnica. Oni jih dejansko podarjajo, menjujejo in reciklirajo. Vem za njihov zabojnik v športnem parku v Savskem naselju. So pa na netu še druge lokacije.


To je res. Prodajajo. Moj kolega je hodil tja pomagat prekladat cunje in dobil plačano, podn! Rajš res komu podarim, ki rabi in ne nekim dilerjem, da bojo služil z mojim cotami.

Podarijo že, ampak da jih podarjajo Romom, ki jih enkrat oblečejo in gredo po nove, to pa meni tudi ni.


A to pa tud ne?

Pri Mercatorju na Smartinski sta dva zabojnika…vedno tja odnesem.

nosim brezdomcem.poljanski nasip.zabojnike pa cigani razkopljejo

Nesi v HM. Naenkrat lahko oddaš 2 vrečki cunj. Za vsako vrečko dobiš kupon za 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popust. Bolje kot Humana.

Humana cunje prodaja, na veliko, tudi v Afriko npr. Kar se ne da prodati kot oblačilo, predelajo v npr. tekstilne predpražnike, prevleke in podobno in tudi prodajo.
Enkrat na par let pa šenkajo nekaj denarja za humanitarne namene in to je vsa njihova humanitarnost. Jaz cunje raje podarim, kakšne čevlje, igrače in podobno dostikrat pustim zraven zabojnika in vedno kdo pobere. V N. Gorici je npr. trgovinica na Gradnikovi, kjer se lahko pusti uporabne cunje in jih lastnica podari naprej (upam, da je še tako).

Podarijo jih tistim, ki želijo rabljene cunje vzet. In če ni drugih kot romov, naj vzamejo. Oblačila so danes res poceni, vsi smo prenasičeni z njimi. Zato jim ne preostane drugega, kot da jih prodajo v Afriko ali pa, tiste najslabše, v reciklažo. Meni se zdi tako čisto prav.

Humana zabojniki so mi bili zelo všeč, nikoli nobenih komplikacij, čeprav vem, da prodajajo naprej. Samo trenutno ni nobenega v bližini mojega doma. Na RK za Tržaško radi komplicirajo, če vržeš v zabojnik (ki je večinoma razbit), je pa tako čez 5 minut vse zunaj, umazano in raztrgano. Pa sicer nimam nič proti, tudi če vzamejo cigani. Včasih že čakajo, pogledajo, se zahvalijo …. sploh za predmete, ki niso obleka.

Trenutno zato odvečne stvari zapakiram v vrečo, nanjo napišem obleka, čevlji, igrače ali kar je že notri, postavim ob črni zabojnik za smeti pred svojo hišo in vidim, da smetarji z veseljem vzamejo in odnesejo v kabino. Se mi zdi še najbolj koristno, verjetno ti tudi najbolj potrebujejo.

Pozdravljeni,
tudi jaz bi se pridružila tej temi. Imam namreč veliko ženski oblek konfekcija 38 oziroma M,L; srajce, jakne, bunde, smučarska oprema, hlače, kaubojke, majice itd…skratka veliko tega.
Če kdo rabi ženska oblačila, naj se javi, oziroma, če mi lahko kdo pove točen podatek kam se lahko v Humana zabojnike odnese v Ljubljani, ker imamo cca 5 velikih vreč – ”žaklov” oblačil.
Hvala za odgovor in pomoč


Če se ne bo kdo javil, raje odnesi v h&m, ker iz humane zabojnikov vse romi poberejo, ko izbirajo cunje, vse odvržejo v naravo. Že večkrat videno.

Jaz bi rabila oblacila in prav to konfekcijsko stevilko imam..Sem mama samohranilka in bi mi prav prisla,zelo bi bila hvalezna ce bi dobila..Moja stevilka je 051 740 556[

Jaz bi bla zlo vesela konfekcijske 38.

Hvala za vsa vaša sporočila, se operavičujem za pozni odgovor, pa vendar, če nekomu še prav pridejo taka oblačila kot sem omenila mi to prosim sporočite, da si lahko pridete izbrati, ker sem že kar nekaj tega odnesla v humana zabojnike kjer so mi rekli da stojijo.
Je pa še kar nekaj tega.

Heh, smetarji maji drugace kar lepe place ^^ se posebaj vozniki 🙂

Kje so v Šiški lokacije zabojnikov?

New Report

Close