Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jejte cbd kapljice in ostale konopljine izdelke pa ste lahko ob izpit

Jejte cbd kapljice in ostale konopljine izdelke pa ste lahko ob izpit

tam na tv govorijo o cbd kapljicah nek vitahit piše gor, mnogi to prodajajo in govorijo kak te kapljice to vse pozdravijo ali pomagajo, o tem najbrž ni dvoma, sam noben ti pa ne pove, da če boš to užival in če te dobi policija na test, urinski, krvni, slinski, lasni, da si ob izpit pa kazen 1800 evrov. Ti preparati imajo okoli 0.2 procenta tch ja še vedno, kar pomeni, da ena kapljica vsebuje 80 000 nanogramov tch ja, stopnja detekcije testov pa je od 5 do 25 nanogramov, zakon ne govori o tem ali si ti to vnesel legalno ali drugače, zakon nima tolarnce do vsebnosti tch ja v telesu, ko ti test to zazna si po zakonu ob izpit in pod vplivom psihoaktivnih snovi. tch pa je v telesu zaznan še od 30 do 90 dni po zadnjem vnosu, tak da vi se kar igrajte s tem. Če sem kaj narobe izračunal me popravte, ampak vseen govorimo o eni kapljici kdor to jemlje jemlje vsak dan več kapljic in to se sešteva, tak da ni dvoma da bi bil test pozitiven

Eh, ne smeš verjeti vsem tem šarlatanom, ki prodajajo vse mogoče.
Ne samo to, da je lahko THC notri. Marsikdo prodaja še kaj dosti hujšega in bolj strupenega.
Pač kaos na našem trgu, da se gre lahko vsak zdravilca pa čeprav bi neko scalino prodajal kot čudežno zdravilo.

Je pa fajn, da takole opozoriš ljudi. Da bodo manj nasedali.

Evo te popravljam, 0,2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} THC ima rastlia, ki jo je dovoljeno gojiti. Ene kapljice, ki so narejene na osnovi CO2 metode sploh nimajo THC ampak le CBD, ampak take odsvetujem, ker dobro delovanje smole (kapljice so metanje denarja stran) je le, če je v smoli rastlina v kompletu, torej vsebuje vse kar vsebuje ženski cvet industrijske konoplje. Le tak preparat je najbolj učinkovit. In ja še to, tebi vedno, ko te ustavijo policisti naredijo test na psihoaktivne snovi. Smola, kot je znano ni psihotropna kar pomeni, da na tvoje vozniške zmožnosti ne deluje. Deluje pa na razna bolezenska stanja in jih lajša ali odpravlja.

nova
Uredništvo priporoča

No pa še tole če določen izdelek vsebuje le CBD in ne tudi THC-ja, oziroma slednjega do zakonsko najvišje predpisane meje 0,2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v rastlini, potem test za droge prav gotovo ne bo pozitiven. V izjemnih primerih pa obstaja zelo majhna možnost, da pride do tega, in sicer, če je velikost odmerka CBD-ja zelo visoka; kadar je denimo odmerek CBD-ja višji od standardno predpisanega odmerka, torej če je višji od 1000 mg na dan, je s tem uporabnik izpostavljen okoli 3 mg THC-ja, kar bo zaznal tudi test za prepovedane substance. Ampak dvomim, da bo kdo tak odmerek pojedel na dan, kar je absolutno preveč. Pa kupujte tam, kjer imate na voljo certifikat priznanega laboratorija.

Na teh izdelkih jasno piše, da nobeno ne vsebuje niti uradno dovoljeno količino thcja, kar je 0,2, tako, da je sinergija cbd zaradi tega precej švoh.
Za hude bolezni je treba torej poiskati kar krepko močnejše izdelke, preparate.

A policaji tudi kontrolirajo vsebnosti AD in AP, ter ostalih preparatov, ki jih naj jemo kot bonbone včasih? Vsaka tretja mati za volanom, s froci v avtu in fonom na ušesu?
Bo treba kar tu red narest.
Psihotropna naj bi bila uporaba šentjanževke, ki je odličen naravni AD.
Tu pa je treba biti pazljiv, kdaj jo jemljemo.


A to pomeni, da moraš ponovno delat vozniški izpit?

Nič od napisanega ne drži.

Zadane THC.

Ta ima dve pojavni obliki. Zadane oblika, ki jo telo izloči v 24 urah. Detektira se pojavna oblika, ki v resnici ne zadane, ostane v organizmu do 7 dni, ampak služi dokaz, da si užival THC.


A to pomeni, da moraš ponovno delat vozniški izpit?
[/quote]
Ne, to pomeni samo, da so ti vzeli izkaznico. Voziš še naprej. Če ti kšn plavi smrad kej zasika sam poveš, da poznaš prometne znake in signale ter, da si izpit že opravil dolgo časa nazaj. Recmo kolk tistih z visoko šolanih je uničl podjetja in ljudi pa nobenmu niso vzel šolo, doktoratov in te zadeve. Je že objasnijo enkrat čovjek. Ja ovaj sud ne odobravam, svi vi možete, da mi popu šite. Naj ti ne najedaho s kšno sodbo v imenu ljudstva, ker jst nism zravn⚅

Ni res, test samo pokaže THC, merodajen je zdravnik, kamor te morajo peljati. Če nisi zadet, ti nič ne naredijo. Tako, da nepotrebno širiš paniko.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Če od šušmarjev kupuješ je kar za verjet, ker bogsivedi kaj oni pacajo.

Izdelki iz industrijske konoplje imajo tudi v koncentratih tako malo THC da so te trditve enostavno smešne. Vse po principu baba rekla baba čula. Enaka bedarija kot bebci, ki so strašili poklicne šoferje, da lahko od soka napihaš ker ti baje lahko v želodcu fermentira. Z eno besedo budale.

Saj… tudi od makovih štručk se lahko zadaneš z opijem, sam količina, ki jo boš moral zbasat vase bo… ohoho nemogoča.

Pri strokovnem pregledu odvzem tekočin se kontrolira marsikaj, za podrobnejšo razlago kontaktirajte ustrezne službe, kar se pa šentjanževke tiče, pa noben od testov ne ugotavlja sestavin, ki jih vsebuje šentjanževka niti metabolitov. Za razliko od thc ja , ki ga zaznava vsak test..

Pri strokovnem pregledu odvzem tekočin se kontrolira marsikaj, za podrobnejšo razlago kontaktirajte ustrezne službe, kar se pa šentjanževke tiče, pa noben od testov ne ugotavlja sestavin, ki jih vsebuje šentjanževka niti metabolitov. Za razliko od thc ja , ki ga zaznava vsak test..
[/quote]

Saj zato pa šentjanževko, uživanje s premorom, priporočam, namesto teh sintetičnih in zelo škodljivih drog, AD in AP.

Zdravo,
Iz lastnih izkušenj vam povem, da lahko konzumiranje cbd kapljic pripelje do pozitivnega rezultata na urinskem testu na droge. Sam sem uporabljal 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cbd kapljice polnega spektra priznane znamke (0.2 thc), po 2-3 kapljice dnevno. Ker me naslednji mesec čaka zdravniški pregled sem se odločil obiskati lekarno in opraviti urinski test, ki je bil pozitiven. Bil sem začuden kajti povsod piše da se to lahko zgodi ob velikih odmerkih 200 do 300 mg, sam pa sem konzumiral po 2-3 kapljice dnevno.

Sicer obstaja cbd izolat ali broad spectrum cbd kapljice (popolnoma brez thc-ja), ki naj nebi povzročala teh preglavic. Ima kdo izkušnje s tem?

Skratka bodite pazljivi, da ne ostanete brez službe ali vozniškega izpita.

Kakor vem, je pri broad spectrum kapljicah še vedno možnost nepopolne odstranitve THC-ja…sicer se to navadno dogaja pri kakšnih “shady” ponudnikih. CBD izolat pa naj bi načeloma bil popolnoma brez THC, včasih vsebuje THCV ali CBDV, ker je nemogoče izolirati 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} CBD…ampak brez skrbi, THCV nima nič veze s THC-jem ki nas “zadane”. Sem nekajkrat pizkusil CBD izolat (in kapljice s CBD izolatom), ampak me ne prepriča…edino kar je, da če ga vzamem precejšnjo količino (ne vem točnih mg), mi deluje zelo poživilno… Drugače pa je konopljina smola[/url] (celotni spekter seveda) moj go-to CBD izdelek.
Mislim pa (nisem prepričan), da lahko “greš skozi” tudi s pozitivnim testom, ampak ne se pustit testirat policistom (ker tisti hitri test tako ali tako testira le metabolite) ampak v laboratoriju kjer načeloma lahko potrdijo da imaš minimalne količine THC v organizmu ter ga ne zlorabljaš za zadetost ampak ga zaužiješ z npr. konopljinim čajem ki ga dobiš skoraj v vsaki trgovini… Drugače pa so tej ki prodajajo vršičke na petrolu obljubljali da ne moreš biti pozitiven…tako da če to še vedno oglašujejo, kupiš 1 paketek in po izgubljenem izpitu tožbo nasloviš na njih 🙂 Malce za hec, malce za res… Npr. v USA dobiš vršičke z (kao) 0,0{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} THC ampak potem imajo 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in več THCA, tako da boš precej zadet če boš to kadil(a).

Vsi prodajani artikli so samo za tanjšanje denarnice, koristi iz tega 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni nobene, edino placebo. Za zdravje so pristojni zdravniki, ne pa marketing prodajni šarlatani.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Žal se motiš…koristi definitivno so…lahko potrdim iz lastnih izkušenj. Tudi pri epilepsiji deluje – žival pa ne ve ali je to placebo ali ne… 2 leti popolnoma brez napada…mislim da placebo ni zmožen česa takega…
Razumem tvoje dvome…tudi sam bi bil verjetno enak ampak ko dejansko vidiš in opazuješ izboljšanje določene težave, potem tudi razmišljaš drugače.
Lp 🙂

New Report

Close