Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakovost življenja-

kakovost življenja-

Kaj vam predstavlja kakovostno življenje in od česa je odvisno

zadnje čase imam priložnost gledati, kako se dodaja leta življenju, žal pa ne tudi življenja letom. Fajn se mi zdi, da si vsaj pokreten in kolikor toliko pri zdravi pameti, pa sit in imaš streho nad glavo.

Mir in toplota mi predstavlja kakovost življenja in nič drugega. Delo mi je več ali manj v napoto.

nova
Uredništvo priporoča

Možnost izbire!

Razumevanje in lepi odnosi mi pomenijo največ. Tudi zdravje, ampak za oboje se je teba potruditi.

Kakovost življenja je:
čista voda, čist zrak, čisto okolje, zdrava hrana brez kemikalij , urejeno zdravstvo, infrastruktura, šolstvo, veliko narave za gibanje, odsotnost vojn in spopadov, odsotnost revščine, odsotnost politične ali verske diktature.

A kaj, ko so nekateri prepričani, da živijo v revni državi z komunistično diktaturo 🙁 !
Je pa res, da revščine in komunizma še od daleč niso videli v življenju.
Kot tista šala, ko so v angleški elitni šoli pisali prosti spis o revščini in je dekle napisalo tako.
“Nekoč je živela zelo revna družina. Oče in mati sta bila revna. Tudi vsi otroci so bili zelo revni. Pa tudi vrtnar, butler, kuharica, šofer in vse tri sobarice, vsi so bili revni!”

A kaj, ko so nekateri prepričani, da živijo v revni državi z komunistično diktaturo 🙁 !
Je pa res, da revščine in komunizma še od daleč niso videli v življenju.
Kot tista šala, ko so v angleški elitni šoli pisali prosti spis o revščini in je dekle napisalo tako.
“Nekoč je živela zelo revna družina. Oče in mati sta bila revna. Tudi vsi otroci so bili zelo revni. Pa tudi vrtnar, butler, kuharica, šofer in vse tri sobarice, vsi so bili revni!”
[/quote]

Dejansko ne vemo, kaj imamo.

Seks, droge in rokenrol.

https://youtu.be/rJjM9lr8nys

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close