Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenke na instagramu

Slovenke na instagramu

Torej…sledim nekaterim slovenskim dekletom na instagramu, tudi sama imam profil. Opažam, da je res precej hudih bejb (Slovenk) , ampak glede na to, da jim sledim že več let, tudi preko Facebooka, ne morem verjeti, kako so se te bejbe vse spremenile (govorim o videzu le teh). Kje te punce dobijo denar za vse lepotne popravke ?? Pa ena ni naravna…,.ustnice, nos, prsi, rit … wtf ?! Jaz bi tudi. Pa ne mi rečt, da so vse neke kao elitne spremljevalke (you know what I mean), ker imajo vse partnerje.
Samo nekaj imen : Ula Šemole (prej plesalka, lušna ful, sedaj živi na Baliju, tam je s fantom, od danes do jutri je postala plastic fantastic, same erotic poze itd…sej je huda, samo precej preveč umetna), Fiona (ki ima trgovino Everly, meni je bila ful huda ona…zdej vsak dan bolj velike ustnice, joški itd), Dalila Dragojevič (ok, ta mi je huda v nulo), Daimondee (groza), Katarina Hrestak (končno dobila tipa), itd itddd …pa še vsa imena, ki niso tako poznana, mlade punce, vse oblečene v nulo ,znamke ni da ni…. pa ne mi rečt, da si pri 20ih lahko vse privoščijo vsak dan novo Chanelko, pa Gucci in LV …. NI DA NI, no.
Kaj delajo te bejbe, da so polne denarja in živijo tak lajf?

Instagram, pozdravljeni
Tudi sam sem si odprl nek račun na Instagram, ampak nisem gor dal nobene svoje fotografije.
S kakšnimi stvarmi se te znane Slovenke ukvarjajo to pa ne vem.

drug drugega programiramo

instagram….., kaj je to, neka instant jeba, ehhh, qurc je, ko te cajt povozi, mene je…., čas, je, da grem v penzijo, pa za pastirja v hribe…

nova
Uredništvo priporoča

Vrhunska lepota in vrhunsko zdravje je vedno aktualno, tudi če keša ni prav zelo veliko.
recimo, da je na Instagram moj nick xrobe110.
Ko sem na Google vtipkal xrobe110 pictures, mi je ven vrglo zadetek:https://www.google.si/search?source=hp&ei=P3o0W7rWF86x0gXV1LaYDg&q=xrobe110+pictures&oq=xrobe110+pict&gs_l=psy-ab.1.0.33i160k1l2.3814.12394.0.15310.13.13.0.0.0.0.123.1303.7j6.13.0….0…1.1.64.psy-ab..0.9.873…0j0i131k1j0i10k1j0i30k1j0i10i30k1.0.uN3TxucK8p0

drug drugega programiramo

Če niso ( več) dajalke nog narazen in pišeš, da imajo partnerja, so se “ustalile, zasidrale” in imajo pa sugga dadija…. Sponzorja. Denar pa prikaplja pri takih : športne stave, loto, droge., posojanje denarja z obrestmi, underground posla, ipd.

Najlepše te lahko obleče edino Bog (si lepa po naravi) moškim je itak vseeno kaj imaš obleceno. ..

Odkrito povedano, sem šla pogledat njihove profile, ker niti za eno od njih nisem še nikoli slišala.

Ti bo una slovenska upaljena blogerka Gucci za po kući povedala, kako se temu streže.

Za “fejke” iz bosanske Arizone pa od tistih tačrnih Nigerijcev po Italiji v turističnih središčih ala Pisa , ko ponujajo. “target group” turistkam te torbice še nisi slišala?

Se strinjam
V moji postelji je gola ženska izredno zaželjena

drug drugega programiramo

Tale da je huda v nulo? džizskrajst……

https://govori.se/traci/domaci-traci/dalila-dragojevic-noseca-pred-oltar/

https://govori.se/traci/domaci-traci/dalila-dragojevic-srce-podarila-bogatemu-muslimanu/

https://govori.se/traci/domaci-traci/dalila-dragojevic-skoraj-neprepoznavna/

Kako saj ja z to mal pročitao, to su neke fake žene. Sve neko nafilane sa aplastiku. Jebaju jih naši visok sloj, koji žive na račun malog čovjeka. Ovakve nebi smela, da postoje. One su leglo izkoriščavanja. Nebi ni jedno sa štapičem….

Pa se ti zdi ok, da imena in priimke in še nekaj osebnih stvari svojih znank objavljaš tule gor?
Ne vem kdo so te tvoje frendice, ampak sem pa prepričana, da jim ne bi bilo všeč, da takole z imeni in priimki razpravljaš javno o njih.
Ne samo, da pišeš njihove osebne stvari sem gor, še pljuvaš po njih. Zamisli se sama nad sabo.
Razumela bi, da pišeš o nekih javnih, znanih osebah, so tako ali tako že vajene javnega pisanja o njih. Da pa kar ene neznane osebe takole javno izpostaviš z osebnimi podatki pa ni ok.
Vsaj svoje podatke še pripiši, da bodo vedele kdo je njihova frendica, ki jih javno razgalja na monu.

New Report

Close