Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

Hvala!!! Vsi vi na forumu ste bili del moje raziskave!

Ok. Zaklučim, ker se mi ne da več. Psihologija je velik del zdravstva in mnogo priznanih psihologov in psihiatrov je delalo na primeru ogledala. To je čudovit način, da človek sam pride do svojih napak in jih sam zna pozdravit.
Ja, delam neko seminarsko delo v tej smeri. In izbral sem si temo – kako lahko forum uporabiš kot ogledalo človeškemu umu.
Ja. Ljudje v zdravstvu se vsakodnevno srečujemo s tem.
Ponoči sem odprl dve temi – kaste v Sloveniji in Statusu primerno.
Priznam. Ščepec se jih je našlo in mi napisalo zasebno sporočilo v smislu – stari, dobra parodija samo jim ne kapne.
Žalostno. Ko je neka mamica napisala da je žalostna in joka, je dobila bore malo odgovorov, pametnega pa niti enega. Niti eden ji ni namenil en normalno dolg post, kjer bi ji svetoval kaj pametnega. Škoda. Forum naj bi bil temu namenjen.
Na moje bedne teme ste se grebli (jasno vedno eni in isti) da ste se kao “javno zgražali” in iz sebe dvigovali davno potolčen ego.
Parodija je bila. Ja. Vse to sem parodiral, kar sem zadnje čase bral na forumih, le da v lepše zavitem celofanu, ampak takrat je to bilo sprejemljivo.
Torej pisali ste da se kupujejo oblačila ki morajo bit kvalitetna in naravnih materialov in da so vam firme nepomembne (seveda so!!!), ko sem vam to predstavil v parodiji, ste se vsuli, da je pomembno da imate pravico to nosit, da to lahko vsak nosi, da se to mora nosit… Padli na limance torej.
Ko sem vam napisal, da kao ne bi smel vsak na faks, ste spet vpili. Ja, ampak v drugih temah pa ste vpili kako grozno je, da ljudje s faksom niso razgledani… Ja, spet ste padli na limance.
Ko vam predstavim dva osnovna poklica in se hecam, da se ti starši ne znajo obnašat v visoki družbi ni na to NITI EDEN podal pametnega komentarja. Aja, je, edini ki je rekel, da je zadeva podobna hudčevemu odvetniku je bil (vedno pozabim ime – Pieter… Ne vem, fant ki živi v nemčiji in ima hčerke)
Vse ostalo poden. Niti eden ni napisal – ej Vagabund, ni problem izobrazba problem je, da določeni starši ne znajo otrokom nudit splošne razgledanosti in pravil obnašanja, ampak mislijo da so to kupili z diplomo.
No… Hvala vsem ki ste sodelovali. Ampak me je pa presenetlo. Pa da se razume. Ne bom niti več komentiral določenih in tudi ta tema temu ni namenjena. Torej v smislu nekega žaljenja. Res jo želim na nivoju. Če nimaš nič pametnega povedat jo prosim obidi. Ja… Parodija je nekaj kar ni za vsakega.
Sicer pa želim lepo nedeljo vsem. Brihtnim in manj brihtnim. Vsi smo ljudje in vsak je v nečem dober. Pomembno je pa zdravje.
Pri nas sta oba bolna, sine z vročino, pa mamica tudi. Tako da smo bolj v ležečem položaju 🙂

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Težko. Ker sem na računalniku in to je virtualni svet. Sicer sem pa (če si pozorno prebrala) napisal, da vendarle pričakujem kakšno bolj “strokovno” debato v tej smeri, torej sem tvojemu nivoju svetoval obvoz teme. Sicer pa lep dan tudi tebi.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Lep dan tudi tebi. Tvoje poste sem v zadnjem mesecu zelo podrobno seciral. Hm… Kaj naj rečem. Nič. Nič ti nimam za rečt. Hahaha, delaj na sebi. Mogoče samo to.
[/quote]
Jaz sem se tudi zelo trudila zadnji mesec. Si me obdelal? 😉
Drugace pa, saj veš, kako je. Tale čvek je za odklop, od nekdaj so bile popularne teme o zakonski nezvestobi, denarju, taščah. Ja pa o brisačah. Nekaj resnega pričakovat tule, je utopija.
Pojdi bolnika doma pocrkljat, bo več efekta.

Če si napisal: Ok. Zaklučim, ker se mi ne da več, (op.: upam, da boš dal seminarsko nalogo lektorirati), potem se ne oglašaj z nervoznimi pripombami: pričakujem kakšno bolj “strokovno” debato v tej smeri, torej sem tvojemu nivoju svetoval obvoz teme.
Sicer pa, vzporedno z analizo nas ti svetujem, da analiziraš tudi tvojo spremembo v času sodelovanja na forumu. Začel prijetno, končal zadirčno, škoda.
Pa lep dan tudi tebi.

Škoda. Glih sem bral tretjo tvojo temo in se že na glas režal… zdj pa si vse razkril pa ni več smešno.

Daj ti bog zdravja in pameti, da pozdraviš vse komplekse.

Ej Vaga, lej. IQ pada v svetovnem merilu. Črnci imajo najnižjega, tam Azija, kitajska, japonska najvišjega.

Množijo se črnci, kot po tekočem traku.

Torej. Kaj sedaj? In k nam prihajajo dnevno, v Evropo. Bo treba takoj nekaj narediti. Ene 2 raziskavi nista dovolj.

Pravijo, da jih v centrih, na jugu, niti tega ne morejo naučiti, da bi znali uporabljati wc. Niti tega, kjer je šele vse ostalo, pa jih dnevno učijo…. Kje je še vse ostalo. Če imaš pa tako nizek IQ, kot črnci, imaš pa tudi tako vero kot oni, ki dejansko verjamejo, da se je tat spremenil v kozo in potem kozi sodijo – to so resnični primeri. Pa pri nas je bilo še v srednjem veku bolje :))) To je čisto drug svet, kultura,….. IQ. RAje o tem razmišljajte, preden bo cela EU pristala na nivoju srednjega veka ali neke predkamene dobe.

Pri nas je folk čedalje bolj butast, ker pametni odidejo, ker vedo, da družbe ne moreš spremeniti čez noč…. Hočem reči, da jih premalo ostane, ki bi držali družbo na nivoju….


Jaz sem se tudi zelo trudila zadnji mesec. Si me obdelal? 😉
Drugace pa, saj veš, kako je. Tale čvek je za odklop, od nekdaj so bile popularne teme o zakonski nezvestobi, denarju, taščah. Ja pa o brisačah. Nekaj resnega pričakovat tule, je utopija.
Pojdi bolnika doma pocrkljat, bo več efekta.
[/quote]

Ja. Seveda, to je forum. In krasna platforma za naslajanje. Ampak vseeno kakšen napiše kakšno resno vprašanje. Najbolj me je bolelo ko je kdo napisal da je depresiven… Nekako sem poskušal pomagat s kakšnim dobrim nasvetom, ampak ostali so kar ignorirali temo. Ko pa se je pojavila tema (kot praviš) o taščah, takrat pa udart pa kazat mišice IQ-ja. Hahahah. Ko sem magistriral mi je profesor rekel – zdaj ste si prigarali papir, ki ljudi boli bolj kot nov avto. Danes so ljudje fouš tistega kar imate v hladilniku, kaj šele tega da nekdo magistrira.
Nikdar nisem imel s tem problemov. Nikdar. V službi nimam problem na malico s čistilko ali pa predstojnikom. Meni to ne predstavlja nič.
Lep dan. Ja, mi se crkljamo na kavču kosilo bo pa kar iz bližnje picerije danes.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Tvoj edini problem je, da smo te nekateri že “zdavno” pogruntali, da si se prišel?prišla zajebavat sem zi ljudi, te po nekaj sporočilih nismo več upoštevali, zato tukaj sedaj pišeš nebuloze, kako se poslavljaš…… Ker imaš končno dojeto, da se ne moreš več tako zajebavat iz ljudi, pa šeprav po forumu. Tapametni pač odneha prvi – in to žal nikakor nisi ti.

pravi znanstvenik, rešeni smo!

(če verjameš)

😘tud jz te mam rada…

Jaz pa sem ze iz tvojih odgovorov v drugih temah prisla do zakljucka, da tvojih tem nima smisla odpirat. Odbil me je ze naslov vsake izmed njih, tako, da niti brat nisem sla. S tole pa si se samo potrdil vse skupaj. In tole temo sem odprla samo zato, da ti to enkrat napisem!!

Ja sem bral marsikaj na to temo. Poznam to. Praviš da je folk butast. Na nek način se strinjam. Ampak jaz ne vem, če je to povezano. Torej inteligenca in to da nekdo deluje butast. Tega niso mogli nikdar dokazat. Celo največji v psihologiji so se s tem ukvarjali.
Jaz poznam recimo eno deklico ki živi v Sloveniji, tam blizu moje rojstne vasi. Punca nikakor ni neumna. Ni. Bla je precej razgledana. Ko se je poročila je njen mož full obogatel, prodal neke parcele in denarja je bilo res ogromno.
Ko sem govoril nazadnje z njo me je sezulo: “O a veš da sem bla v Bosni na tistem velikem placu, ejjjj noro cun sem si kupla in to vse FIRMEEE. Ej, stari dej če bi vidva z vašo šla, gremo lahko tut skupej, da vama pokažem…”
Seveda sem se vljudno zahvalu in reku da vedno kupujemo kar doma v Avstriji in da smo kar zadovoljni. Nisem mel besed.
Kaj se zgodi s takimi ljudmi? OKOLICA. Enostavno družba ki postaja plehka. In to je resničen problem. Saj slišim kaj se pogovarjajo v slovenskih gostilnah.
To so teme – pismo ni dnarja, pismo firma bo šla v stečaj, pismo iščem nov posu, pismo na ker bank bi dobu kredit za avto, nimam rednih dohodkov…
Ja. Saj to so žalostne zgodbe, ampak ko se ga pa mal napijejo je pa samo, neko lažno napihovanje kakšen avto bodo kupl, kako bodo sp odprl, kako je posu že doblen…
Ko to poslušam… Ja, Avstrija je drugač.
Mi se pogovarjamo o nogometu, o dobrih restavracijah, o lepih placih za športat, o kakšnem filmu, o prigodah kako je nekdo uspel lepo vrt pa hišo uredit.
Naše trgovine so ob sobotah prazne. LJUDJE SO V MESTU, ampak ne po štacunah, temveč na kosilu, na kavicah… Z družbo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Še en nastopač pač, ki je na sveto prepričan, da se svet vrti samo okrog njega. Tega smo tu, na MON, vajeni.
Sprva te je bilo zanimivo brati, potem pa čedalje manj. In ne opravičuj se s parodijo. Popušil, če se, tako-primitivno izrazim, si le ti.

Pa lep dan tebi in tvojim.

QBR

______________________

Nekako ti ne verjamem niti to s seminarsko, niti to, da so ti pisali na ZS, češ kao dobra parodija.

V tem mesecu si kar nekaj naklamfal na forumu…
Tudi če sta tvoji današnji odprti temi provokacija, nima veze, si že prej toliko več povedal…

Škoda. Glih sem bral tretjo tvojo temo in se že na glas režal… zdj pa si vse razkril pa ni več smešno.
[/quote]

O Bernard, ko bi ti vedel kako sem se jaz smejal. Na glas. Pravi moja, zdej pa nehi, k te ne morem več poslušat. Res. Ko sem prebral kar sem napisal sem skakal od smeha na kavču. Hahhahaha. Sej eni so pisali da se poslavljam. To ni res. Jaz bom še na forumu. Jaz bom še kakšno kost vrgu, ker je postalo res smešno. In marsikaj vidiš in spoznaš tukaj gor hahahah.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

O Bernard, ko bi ti vedel kako sem se jaz smejal. Na glas. Pravi moja, zdej pa nehi, k te ne morem več poslušat. Res. Ko sem prebral kar sem napisal sem skakal od smeha na kavču. Hahhahaha. Sej eni so pisali da se poslavljam. To ni res. Jaz bom še na forumu. Jaz bom še kakšno kost vrgu, ker je postalo res smešno. In marsikaj vidiš in spoznaš tukaj gor hahahah.
[/quote]
Ti si bolnik! Vzemi zdravila!

Točno to.
Drek v celofan zavit.

Vagabund…dolgocasen si kot driska. ☺

Še en mega ego.
Ta forum bo razneslo.

O Bernard, ko bi ti vedel kako sem se jaz smejal. Na glas. Pravi moja, zdej pa nehi, k te ne morem več poslušat. Res. Ko sem prebral kar sem napisal sem skakal od smeha na kavču. Hahhahaha. Sej eni so pisali da se poslavljam. To ni res. Jaz bom še na forumu. Jaz bom še kakšno kost vrgu, ker je postalo res smešno. In marsikaj vidiš in spoznaš tukaj gor hahahah.
[/quote]

Mene pa samo zanima, kaj nekdo, tako superioren in oh in sploh uspešen, napreden, skratka nadčlovek… kaj ti delaš sploh na forumu in od kje ti ča, da visiš tu po cele dneve?
Ajd, to, ko misliš, da farbaš nas, ampak zakaj hudiča toliko farbaš samega sebe?

Kar nekaj nas je, ki že dolgo časa mirno sedimo na bregovih in opazujemo tebi podobna trupla, kako plavajo mimo. Veš koliko jih je že izbralo izgovore analize, seminarske, opazovanja, ocenjevanja, da so z njimi skrili svojo odvisnost od foruma 🙂 Polni histerije in pametnih dognanj so prihajali in odhajali.
Enako bo tudi s tabo. Umaknil se boš v anonimo, le tu in tam, kadar boš želel izstopati, boš še uporabil svoj nick. Dokler ne boš poniknil ali skupaj z ostalimi sedel na breg. Vse že znano, vse že predelano.

Ja? No potem sem pa res premalo na forumih da bi vedel to. Ti pa očitno dovolj dolgo, da vidiš trupla plavat. Hahahah. Lepo nedeljo

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ne se sekirat. Slovenceljni ne marajo nikogar, še najmanj sebe.
Toliko bolj tiste, ki ne živimo in delamo v Sloveniji.

Zavist, če bi bila energent, bi iz Slovenije naredila finančno velesilo. Oni stari ponarodeli vic o slovenceljnih pove vse.

Ulovi Janez srebrno ribico in jo seveda takoj zaprosi, da mu izpolne 3 želje. Ribica mu odgovori, da to počno zlate ribice in ne srebrne. Ampak Janez se ne da. Čez čas ribica popusti, a da pogoj: “OK, uresničila ti bom 3 želje, vendar bo tvoj sosed dobil dvojno, kar si si zaželel!”
Janez ves ganjen, da mu je končno uspelo, takoj ustreli prvo željo:
“Želim si čisto novega Mercedesa!”
PUF in dejansko ima novega Mercedesa, vendar se pri sosedu pojavita DVA!
Janez vidi, da želje delujejo in sedaj na polno izreče:
“Želim si veliko vilo z bazenom.”
PUF! In Janez dobi zeželjeno, toda kaj, ko sosed dobi: dve vili z bazenom!

Janze tuhta, razmišlja, kaj bi si še želel, na koncu vendarle spravi iz sebe:
“Želim si, da bi oslepel na eno oko.”

Toliko o slovenceljnih. V Avstriji sem tudi sam 5 let delal v lastnem podjetju, zato je bilo moč spoznati tudi to izvorno, Habsburško mentaliteto.
Morda najbolj je vse skupaj razložil Angleški gledališki kritik. Na srečanju Evropskih teatrov je tako zelo angleško zapisal: “Od nekdaj lahko računamo na to, da bodo Avstrijci uspeli na oder spraviti nekaj, kar bo vse ostalo zdolgočasilo. Edini, ki zmorejo zdolgočasiti Avstrijce, pa so Slovenci.”

Potrebno pa je razumeti, da so na spletu poleg običajnih slovenceljnev, še TROLI.
Trol so osebnosti, ki uživajo v tem, da prizadenejo druge ljudi. Ne gre torej za vsebino, namen, vzroke, razloge.. temveč zgolj za to, kar sami želijo doseči: prizadeti.
Sadistični, psihopatsko.

Spletni svet je tako jemati večkratno z rezervo. Najprej so tu reklame, nato so troli.. potem še slovenceljni. Filtrirati je torej potrebno vsaj 3/4 vsebin.

De omnibus disputandum..

Ne se sekirat. Slovenceljni ne marajo nikogar, še najmanj sebe.
Toliko bolj tiste, ki ne živimo in delamo v Sloveniji.

Zavist, če bi bila energent, bi iz Slovenije naredila finančno velesilo. Oni stari ponarodeli vic o slovenceljnih pove vse.

Ulovi Janez srebrno ribico in jo seveda takoj zaprosi, da mu izpolne 3 želje. Ribica mu odgovori, da to počno zlate ribice in ne srebrne. Ampak Janez se ne da. Čez čas ribica popusti, a da pogoj: “OK, uresničila ti bom 3 želje, vendar bo tvoj sosed dobil dvojno, kar si si zaželel!”
Janez ves ganjen, da mu je končno uspelo, takoj ustreli prvo željo:
“Želim si čisto novega Mercedesa!”
PUF in dejansko ima novega Mercedesa, vendar se pri sosedu pojavita DVA!
Janez vidi, da želje delujejo in sedaj na polno izreče:
“Želim si veliko vilo z bazenom.”
PUF! In Janez dobi zeželjeno, toda kaj, ko sosed dobi: dve vili z bazenom!

Janze tuhta, razmišlja, kaj bi si še želel, na koncu vendarle spravi iz sebe:
“Želim si, da bi oslepel na eno oko.”

Toliko o slovenceljnih. V Avstriji sem tudi sam 5 let delal v lastnem podjetju, zato je bilo moč spoznati tudi to izvorno, Habsburško mentaliteto.
Morda najbolj je vse skupaj razložil Angleški gledališki kritik. Na srečanju Evropskih teatrov je tako zelo angleško zapisal: “Od nekdaj lahko računamo na to, da bodo Avstrijci uspeli na oder spraviti nekaj, kar bo vse ostalo zdolgočasilo. Edini, ki zmorejo zdolgočasiti Avstrijce, pa so Slovenci.”

Potrebno pa je razumeti, da so na spletu poleg običajnih slovenceljnev, še TROLI.
Trol so osebnosti, ki uživajo v tem, da prizadenejo druge ljudi. Ne gre torej za vsebino, namen, vzroke, razloge.. temveč zgolj za to, kar sami želijo doseči: prizadeti.
Sadistični, psihopatsko.

Spletni svet je tako jemati večkratno z rezervo. Najprej so tu reklame, nato so troli.. potem še slovenceljni. Filtrirati je torej potrebno vsaj 3/4 vsebin.
[/quote]

Ohh, “habsburška mentaliteta”, nisem vedel, da so severni sosedje toliko imenitnejši od nas, omikani in z ostanki plemiškega rodovnika. Zdaj še bom jaz dobil manjvrednostni malomeščanski kompleks ob tebi, ti si vsaj imel to veliko čast, da si se družil v teh visokih krogih in jedel veliko okusnejši wienerschnitzl v primerjavi s slovenskim navadnim dunajskim zrezkom. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close