Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Praznovanje abrahama?

Praznovanje abrahama?

Zanima me ste imeli ob praznovanju abrahama zivo glasbo? Imamo festo piknik varianto pa me zanima kaksne so vase izkusnje glede muzike

Mene to čaka čez dobrega pol leta, jasno je da vsaj takrat moraš narediti nekaj več kot zgolj piknik,tile bandi za privat fešte imajo že naštudiran program, neakaj se gosti spomnijo in tako je živo ves čas.

Mi smo imeli piknik brez muzke, smo pa recimo tudi igrali košarko.
Imeli smo se super, ni pa bila klasična fešta za abrahama.

NE!

Tele klasične zabave so… grozne.

Ničiji…

Tudi jaz tako mislim in pri nas še nikdar nismo praznovali okroglega RD!

Ker veliko ljudi praznuje in sva povabljena na vse te fešte, se mi zdi fajn, da jo kdaj tudi mi naredimo in tako najdeva nek razlog, nekaj “nič posebnega” kar 1x sredi leta, nevezan na RD in narediva piknik. Tako sva naredila fešto kao za sweet sixteen najine poroke, ko sva bila en -40, en pa +40. Zdaj se enmu že bliža 50 in že po malo razmišljava, kakšen razlog bova našla čez par let, da narediva fešto.

Tudi meni. Ampak folk je pripravljen narest vse, da je en dan v središču pozornosti in, seveda, da kasira darila. Tudi poslušati abotne vice in druge nebuloze, se iti bedaste igrice, prenašati sluzaste pijanndure.

Ah, eni morteres se ven metat in neko muziko. žurko itd, štimat. Mi gremo na večerjo in to je to. Ne vem zakaj je potrebno take ceremonije zganjat ob enem roj dnevu, ki je dan, kot vsak drugi. Kvečjemu si za en dan starejši in nič drugega.

Ljudje smo različni.

Bila sem na praznovanju abrahama, ki je bilo organizirano v gostilni – zelo zapeto, konzervativno, s protokolom, ki je sledil klasičnim fintam ob 50-letnici.
Potem so vrteli narodnjake.
No, ja, važno, da je slavljenec užival.

Mojo 50-letnico smo praznovali za 51-ti rojstni dan 🙂 (važno je preživeti, ne samo doživeti) na catering pikniku ob reki, vsi smo bili sproščeni, igrali smo odbojko in badminton in tokrat sem zelo uživala jaz.

Če dobro pomislim – kaj pa je to, 50 let? Madona, delali jih bomo vsaj še 15…

Ljudje smo različni.

Bila sem na praznovanju abrahama našega prijatelja, ki je bilo organizirano v gostilni – zelo zapeto, konzervativno, s protokolom, ki je sledil klasičnim fintam ob 50-letnici.
Potem so vrteli narodnjake.
No, ja, važno, da je slavljenec užival.

Mojo 50-letnico smo praznovali za 51-ti rojstni dan 🙂 (važno je preživeti, ne samo doživeti) na catering pikniku ob reki, vsi smo bili sproščeni, igrali smo odbojko in badminton in tokrat sem zelo uživala jaz.

Če dobro pomislim – kaj pa je to, 50 let? Madona, delali jih bomo vsaj še 15…

če boste družba, ki se med sabo manj / slabše pozna je živa muska OK.
Sploh, če obvladajo še kakšne družabne igre in pripovedujejo štose

Tole citirano je tudi meni všeč.

A ena res prijetna 50-letnica je bila na vrtu umirjenega lokala, pomlad (ni bilo prevroče), živo klasično glasbo, ki je bila dovolj potiho, da ni motila klepeta, z “nevidnimi” natakarji, ki so se pojavili samo po potrebi in nekaj postrežene hrane in sladkarij na mizah ob steni.
Brez programa – razen klepeta s slavljencem in rezanja torte.
In predvsem – zaključilo se je dovolj hitro, da se ni vleklo.

Nič na silo;) Kar odgovarja slavljencu, tako da je le ta potem dobre volje in je njegov dan;)

Sama bi verjetno izbrala DJ-a in preplesala celo noč;)

Če maš piknik varianto, pa da vzameš ansambel je men osebno mal mem no… Ponavad je tko da na piknikih se folk gre kšne športne variante, mal posedajo po klopeh pa pijejo pirček, pa v adidaskah… Poleg tega moraš vedet, da če boš mela musko, jo boš mogla plačat. In kva če bo slabo vreme? Pol si ga oplela. Ajd, ne rečem da povabiš koga da bo mal hrmonko stegnu pa da mal pojete, samo ansambel se ti pa ne splača, ker ti folk ne bo plesal.
Kr poglej veselice. Pleše 10 parov od 300 folka. Ostalo pa visi za šankom, alpa cel večer po malem čevape je. Ja, gostilna je druga. Ker je večerje konc ob pol desetih, pol pa je do polnoči ples. Itak nimaš nč druzga za delat.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Sama bom abrahama preživela na plaži…Maldivi, Tahiti, Bora Bora ali kaj podobnega. Uživala v soncu, morju, koktejlih…..dol mi visi za abotne igre, primitivne vice in sorodnike ter znance, ki bi jih morala povabiti na praznovanje.

odvisno kaj kdo rad počne.
jaz recimo rada plešem. in bi mi bila zabava s plesom pač najbolj všeč
če nekdo najraje športa, mu bo ljubši piknik z odbojko…

New Report

Close