Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Avast antivirus kako dodati stran?

Avast antivirus kako dodati stran?

Na Avastu moram vnesti spletno stran (dovoli izjemo), ki jo le ta blokira in posledično ne pridemo na njo. Gre za Klik NLB (tako so mi svetovali na klik pomoči). Problem je, ker je Avast na računalniku v nizozemščini in ga ni mogoče prevesti v angleščino. Če ima kdo mogoče inštaliran Avast bi prosila, če mi pove kam naj grem, da vnesem to stran. Nastavitve sem našla, naprej ne grem. Mogoče, če mi kdo pove npr. v nastavitvah druga vrstica klik, potem tretja klik, kljukica itd. 🙂 Tudi z google translate mi ne uspe.

Če je kakšna druga opcija, ki bi bila lažja se priporočam za predlog. Avast sem onemogočila za 1 uro, pa vseeno nisem prišla na klik, zato niti ne vem ali bi vnos strani na Avast (dovoli izjemo) kaj pomagal? Ampak, kot sem omenila, tako so mi rekli na NLB.

Aja. Z odstranitvijo Avasta se ne strinjajo.

Hvala.

Kje je moj odgovor???

Seveda odstrani avast in si inštaliraj novo različico. Jaz sem brez škode to naredila ta teden.
Ni pa nujno, da te blokira avast. Lahko te požarni zid windowsov.
Pri nas je avast blokiral samo nekatere igre za otroke.

Kakorkoli, v tej različici avasta so desno zgoraj ikoni za obvestila (zvonček) i n meni (črtice). V ikoni za meni izbereš nastavitve (tak kolešček kot zobnik). To je prva možnost, ki je na izbiro.

Ko jo izbereš, se odpre okno “splošno”. Predzadnji link od zgoraj navzdol je spustni seznam za izjeme.

Uninstal.

Windows defender will do the job.

nova
Uredništvo priporoča

Ps. upam da niste med tistimi naivci, ki gredo piratizirat antivirusne programe.

Bonus info. MS Defender je dovolj dober, da ne rabiš nobenega dodatnega programja, ki ti samo zajeda zmogljivost računalnika. Vse tiste statistike in lepi grafi ki jih vidiš na testih antivirusov so sponzorirani s strani proizvajalcev teh programov.

Vedno bo vse v presežkih vse najboljše… videl sem tudi garancije prek 100 procentov… Marketing vas laže.

Sem imela avast in sem si ga dala dol. Racunalnik non stop stekal in pocasi delal. Windows defender ti zadostuje, zdaj vse deluje odlicno, nobenega virusa in nic problemov, pa imam abanet pa se marsikaj gor. Daj avast dol in bo mir.

New Report

Close