Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne spodnjice vas na moških odbijajo?

Kakšne spodnjice vas na moških odbijajo?

So kakšne spodnjice, ki vas na moških odbijejo?

Mene črtaste, te so mi res grozne.
Všeč so mi enobarvne, barva niti ni pomembna, niti če so navadne gate ali boksarice.

[img]https://cdn.shopify.com/s/files/1/0007/4298/1689/products/trendshop.si_boksarice_uomo_moske_s_crtami_006_300x300.jpg?v=1521057261[/img]


Mene moti, če nosi tangice…

Uf, črte so pa ja seksi. Ne glede na črte ali nečrte pa me odbijajo tangice (moram pa reči, da jih v živo še na nobenem moškem nisem videla. Na srečo. 😉 ). Moški so pa baje povsem nesrečni, če od svojih boljših polovic dobijo gate s kakšnimi hecnimi liki (jelenček Rudolf, na primer). In nesrečnih moških nočemo. Ker srečen moški je seksi moški. :-))

Predvsem to, da jih ima gor;)

Ja pa za boga milega, ka tvoj v gatah seksa?

Sem enkrat videla tiste, ko je spredaj slonček z kao rilcem. Sem bila ziher, da bo smešno, ali vsaj zabavno, pa nekako ni bilo.

Prekratke in preširoke, da mu visi vse ven. Al pa res pederski motiv.

Prekratke in preširoke, da mu visi vse ven. Al pa res pederski motiv.
[/quote]

Veš kaj bi eni moški dali, da bi jim izpod 15 cm hlačnice kaj ven viselo :)). Takopa nekaterim nima kaj viset, ker ni nič dolgo….

Ghja, mene nil nikoli ni motilo, če je kaj izpod hlačnice pokukalo – je bilo vsaj kaj dobrega veselja potem še tudi v pokončnem stanju. Pa seveda ni res, da je bilo raztegnjeno in mlahavo… Mlado, konkretno, čvrtsto in dolgo 🙂

Veš kaj bi eni moški dali, da bi jim izpod 15 cm hlačnice kaj ven viselo :)). Takopa nekaterim nima kaj viset, ker ni nič dolgo….

Ghja, mene nil nikoli ni motilo, če je kaj izpod hlačnice pokukalo – je bilo vsaj kaj dobrega veselja potem še tudi v pokončnem stanju. Pa seveda ni res, da je bilo raztegnjeno in mlahavo… Mlado, konkretno, čvrtsto in dolgo 🙂
[/quote]

Zame kot žensko je isto, kot baba, ki ima premajhen modrc in velika prsa in jih koža oz prsa lezejo ven – zgoraj, spodaj, namesto da so kot ulita. Pa jih vse tišči. Zame taka ni normalna, ki si prsa nekam tlači.
Tako je pri moškemu, ali ima sp.hlače zaprte box. ali naj nima nič,(doma sam – ne pred drugimi) kot pa da je kot klošar in nepriseben s priveski…tak te razjezi.
O dolžini pa ne bi, ker je preveč…

Zakaj bi jih moral imet gor ce je lepse bit brez njih. 🙂
Da se se en moski oglasi in pove svoje mnenje 🙂
Jaz ce sem doma imam najraje da nimam nic na sebi se posebej ponici za spat, tako da s punco ponoci spiva naga in tudi cez dan kolikor se da.
Obema nama tako pase

Prekratke in preširoke, da mu visi vse ven. Al pa res pederski motiv.
[/quote]

Kakšen je pa “pederski motiv”?


Z napisom v stilu:Rasti rasti mamino veselje

Kakšen je pa “pederski motiv”?
[/quote]

Ne vem če moje mnenje šteje, ampak najraje imam take gate, ki imajo celo elastiko. Ker imam zato obe roke frej, pa lahko kaj pametnega počnem. Kar se črte tiče, dokler ni rjava, me ne moti…

Zame kot žensko je isto, kot baba, ki ima premajhen modrc in velika prsa in jih koža oz prsa lezejo ven – zgoraj, spodaj, namesto da so kot ulita. Pa jih vse tišči. Zame taka ni normalna, ki si prsa nekam tlači.
Tako je pri moškemu, ali ima sp.hlače zaprte box. ali naj nima nič,(doma sam – ne pred drugimi) kot pa da je kot klošar in nepriseben s priveski…tak te razjezi.
O dolžini pa ne bi, ker je preveč…
[/quote]

Če nimaš vsaj 18 v mlahavem, se nimaš kaj za hvalit….

Ne , pri moškem ni isto, kot pri ženskah, kot jih ti opisuješ . ker še vedno je prebavljivo estetsko – vsaj veš, kaj lahko pričakuješ …..

Dosti raje to, kot pa smoki varianta, pa jajca ko frnikule. Pa s tem spet ne mislim, da ima tip povešena giat oslovska.

Mene odbijajo kakšne iz umetnih materialov, ki ne dihajo, ker si kar predstavljam vonjave, ko se kuha cel dan v njih. Pa take s kakimi risanimi junaki gor. Halo?

Če nimaš vsaj 18 v mlahavem, se nimaš kaj za hvalit….

Ne , pri moškem ni isto, kot pri ženskah, kot jih ti opisuješ . ker še vedno je prebavljivo estetsko – vsaj veš, kaj lahko pričakuješ …..

Dosti raje to, kot pa smoki varianta, pa jajca ko frnikule. Pa s tem spet ne mislim, da ima tip povešena giat oslovska.
[/quote]

To sam pomeni da slabo f*kaš, bi si magar vibrator kupla ^^

To sam pomeni da slabo f*kaš, bi si magar vibrator kupla ^^
[/quote]

Še eden s kompleksom….

Sedi 5.

Ne bi vedela. Jih res ne vidim veliko – moških v gatah namreč.
Moj nosi takšne, kakršne kupim.

Mene bi motila samo ena rjava črta, vse ostalo je OK.

Bom povedala en pripetljal: sem imela “prijatelja” s katerim sva se dobivala en čas. Vedno ko sva se dobila se sex je imel gor te oprijete boksarice…nič posebnega.
Enkrat sem pa na stojalu, kjer je sušil perilo opazila troje tiste obične bele, kakšne se spomnim je nosil moj stari oče….o fuj se mi je zagravžal.

Drugače so mi pa najbolj seksi bokserce, ampak ne oprijete.

Če se od njegovih gat odbijem, sem čist hepi 🙂

New Report

Close