Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj si mislite o tem – obleke manzara

Kaj si mislite o tem – obleke manzara

Podjetje Gibon išče računalničarja, plača nad 3500€.
Gibon ima spletno trgovino manzara.si. Prodajajo robo s Kitajske, ki je trikrat preplačana.
To, da je roba s Kitajske in zanič, že vrabci čivkajo.
Pa še to – podjetje je v stečaju, če se ne motim?
Torej, ženske vemo, od kje prihaja roba, da je nekvalitetna, preplačaš jo, … in če že res hočemo kak kos, naročimo na aliexpress in počakamo tisti mesec …
Sploh ne vem, kdo kupuje na manzara.si?
Kako bodo torej plačali računalničarja 3500€/mesec?
Kaj menite o tem računalničarji?
Oglas je na mojazaposlitev.si

Mislim da imajo obupnega oblikovalca. https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11117307&p=12300670&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p12300670

Mislim si, da je brezveze špekulirati, ker nima nihče od nas dovolj podatkov, kakšen poslovni plan ima ta firma in za kaj točno zaposljujejo tega človeka.

Mi gre pa izraz “računalničar” na živce. Slabšalen, posplošujoč. Sama delam v IT firmi in če mi kdo reče “računalničarka” takoj zgubi par pik pri meni.

Po vpisu v Ajpes niso v stečaju in so imeli v letu 2017 kar precej prihodkov in tudi dobička, uradno pa plača ni ravno za se hvalit, ni pa ravno minimalec.

Glede na to, da vsak dan odpošljejo kakih 200 naročil,
tam kupuje marsikdo. :)))

No, zdaj vsaj vem, kje ženske nabavljajo te nemogoče cote, ki se jim že na daleč vidi, da niso vredne več kot dva evra. Obup. A so se prej na Ponte rossu oblačile ali kaj?

Lušne za pogledat. Samo karkoli klikneš, je poliester.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Še madam Legan Cvikl nosi kitajca za 5 evrov. Kaj bi pa ve sploh rade? Gucci za po kući?

Obleke iz poliestra so top. Operejo se lepo, in nosijo. Letos sem pri Manzari kupila že za 4800e stvari. Ni to kitajska roba, ampak turška. Sploh kavbojke imajo zelo kvalitetne za 40e., podobne kot od Salse za 200e. Kot vem je to samo internetna prodaja, in imajo letni dobiček par milionov evrov,ma kake rdeče številke, saj so vodilni v Sloveniji.

Ne pretiravaj s številkami :))

In ne, niti slučajno nimajo letnega dobička par milionov evrov, kot pišeš, imajo pa res skoraj 4,5 MIO € prometa in s tem tudi nekaj dobička.

Hahaha, Gucci za po kuči, hahaha, dobra.

Jaz se bila pa nad njimi zelooo razočarana.. Sem si hotela kupit svečano obleko.. na slikicah so vse izgledale zelo zelo lepe, še posebej za njihovo ceno..na srečo sem šla k njim v Šentvid, da jih prej pomerim. Še dobro, da nisem naročila, ker bi vse vrnila. Izgled čisto drugačen kot na fotografijah, materijal grozen, tam kjer je bila čipka je vse štrlelo stran.. Pa sem jih sigurno pomerila 10, če ne več. Sem kar razočarana odšla iz trgovine, sem malo več pričakovala, glede na fotografije z neta..
No, mogoče so pa kavbojke in ostale stvari ok, tega nisem gledala..

Jaz se bila pa nad njimi zelooo razočarana.. Sem si hotela kupit svečano obleko.. na slikicah so vse izgledale zelo zelo lepe, še posebej za njihovo ceno..na srečo sem šla k njim v Šentvid, da jih prej pomerim. Še dobro, da nisem naročila, ker bi vse vrnila. Izgled čisto drugačen kot na fotografijah, materijal grozen, tam kjer je bila čipka je vse štrlelo stran.. Pa sem jih sigurno pomerila 10, če ne več. Sem kar razočarana odšla iz trgovine, sem malo več pričakovala, glede na fotografije z neta..
No, mogoče so pa kavbojke in ostale stvari ok, tega nisem gledala..
[/quote]

Ženska se je malo pohecala. Meni že na fotkah zgledajo cenene, roba za 2 evra. Res ne vem, katera ženska se tako malo ceni, da to navleče nase. In še ful plača za to (v primerjavi z ostalo ponudbo na netu, ko z malo sreče dobiš močno znižane zadeve znanih proizvajalcev in je tudi kvaliteta na nivoju).

Jaz se bila pa nad njimi zelooo razočarana.. Sem si hotela kupit svečano obleko.. na slikicah so vse izgledale zelo zelo lepe, še posebej za njihovo ceno..na srečo sem šla k njim v Šentvid, da jih prej pomerim. Še dobro, da nisem naročila, ker bi vse vrnila. Izgled čisto drugačen kot na fotografijah, materijal grozen, tam kjer je bila čipka je vse štrlelo stran.. Pa sem jih sigurno pomerila 10, če ne več. Sem kar razočarana odšla iz trgovine, sem malo več pričakovala, glede na fotografije z neta..
No, mogoče so pa kavbojke in ostale stvari ok, tega nisem gledala..
[/quote]

No, o tem govorim. Nazadnje, ko sem gledala, so bile kavbojke 20€, ne vem, od kje ena zgoraj piše 40€ in da so kvalitetne. Morda se je zmotila.

Ženska se je malo pohecala. Meni že na fotkah zgledajo cenene, roba za 2 evra. Res ne vem, katera ženska se tako malo ceni, da to navleče nase. In še ful plača za to (v primerjavi z ostalo ponudbo na netu, ko z malo sreče dobiš močno znižane zadeve znanih proizvajalcev in je tudi kvaliteta na nivoju).
[/quote]

Točno to, roba za 2€, ne vem, kdo si to navleče. Kakšne najstnice, ki nimajo paypala? To bi bilo groza. Sicer pa ne vem.

Hmm ..punca motis se.. js sm se enkrat spekla nikoli vec.. dej nehaj dej hlace kvalitetne?? Ce je to kvaliteta pol sem papez 😂 nestoj prodajat balle ki niso res. Iste hlace sm vidla na ebay in aliexpress.. vse je iz tam.. ce mas tolko kesa za trosit ocitno si lahko privoscis kaj bolsega ne pa kitajske smeti ki se vidi na 100km kvaliteto.. danes vse zenske zgledaste enako. In ne v dobrem smislu.

Roba je vsa kitajska, ni turška!
In seveda kitajski robi primerno kvalitetna…

Hvala za tole, od srca sem se nasmejala.
Iz prve roke vem, da gre za kitajska oblačila, ki so tako slabe kvalitete, da jih je skrajno žaljivo primerjati s kavbojkami iz Salse. Sama imam hlače od 100 eur dalje, v rokah pa sem držala tudi oblačila, ki jih prodajajo (razlika neopisljiva). Večkrat … zaradi razlogov, o katerih ne bi zdaj tukaj. Skratka, prodajajo slabo robo in se tega tudi zavedajo. Čeprav zdaj že res veliko ljudi ve, kaj delajo, je kot kaže naivnih kupcev še vedno dovolj. Saj veste, ovce so pa zato, da se strižejo …

Hvala za tole, od srca sem se nasmejala.
Iz prve roke vem, da gre za kitajska oblačila, ki so tako slabe kvalitete, da jih je skrajno žaljivo primerjati s kavbojkami iz Salse. Sama imam hlače od 100 eur dalje, v rokah pa sem držala tudi oblačila, ki jih prodajajo (razlika neopisljiva). Večkrat … zaradi razlogov, o katerih ne bi zdaj tukaj. Skratka, prodajajo slabo robo in se tega tudi zavedajo. Čeprav zdaj že res veliko ljudi ve, kaj delajo, je kot kaže naivnih kupcev še vedno dovolj. Saj veste, ovce so pa zato, da se strižejo …
[/quote]

Hvala za tole, od srca sem se nasmejala.
Predvsem temu, da nekdo še resno komentiral več kot leto dni staro temo!

Vidim, da že dolgo ni nihče nič pripomnil k delu spletne prodajalne Manzara. Kar se kvalitete tiče se niso prav nič izboljšali, roba je slaba, čeprsv na fotografijah izgleda dobro. Vrnila sem vse, kar so mi poslali, zdaj pa že mesec in pol čakam na vrnitev denarja. Očitno tudi na tem področju niso solidni. Predlagam, da se spletni strani Manzara raje izognete.

No, nisem ravno fenica nakupovanja po spletu ampak moram reči takole. Do zdaj trikrat naročila, ena obleka je bila super ( tudi material ok), pa še pristajala mi je, tunika ravno tako, eno obleko pa sem vrnila, denar so mi nakazali v enem tednu. Še vedno pa velja, malo denarja, malo muzike. Za 40e je težko pričakovat vrhunski material, izdelava pa je bila solidna.

 

Zaposlujejo tudi študente, na firmi v Šentvidu. Njihov odnos do zaposlenih pa ni najboljši.   Roba je iz čudnih materialov, kupila sem srajci , številko 5xl, pa zgleda kot naša številka 42.    Imajo pa gratis dostavo in menjava ni problem.

Pa dober, no, po tolikih letih pa že vemo, da je to kitajska roba, ki jo naročijo in potem naprej pri nas dražje prodajajo. Rajši naroči iz aliexpress-a, pa ceneje – čeprav boš čakala kakšen mesec, ti nima za kaj biti žal tistih par centov.

New Report

Close