Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi še svet ta trenutek končal v 60 sekundah kaj bi naredili?

Če bi še svet ta trenutek končal v 60 sekundah kaj bi naredili?

Recimo hipotetično, da gre meteor na zemljo in da bo vso življenje pomrlo v 60 sekundah. Kaj bi naredili? Bi objeli svoje bližnje? Bi objeli svojega hrčka? Bi skrili svojo babico?

Jaz osebno bi samo čakal. Pri miru. Da se vse konča………..pa ja šel bi k sosedu ga zmerjal in vrgu drek v glavo. In rekel bi mu da se vidiva v peklu. Ja to bi naredu.

In to vse v eni minuti?

In to vse v eni minuti?
[/quote]

Ja. Drek bi mel že vnaprej pripravljen. Na tesno bi bilo ampak nekako bi mi že ratalo.

nova
Uredništvo priporoča

Meni je pa tebe žal in če v naslednjih 60ih sekundah na Zemljo pade meteor, bi umrl z mislijo, kako ubogo je tvoje življenje, da ti sovraštvo do soseda pomeni več kot karkoli drugega na tem svetu.

Drugače bi jaz objela sina in psa, moža ni doma, če pa bi bil, bi se vsi štirje objeli.

Meni je pa tebe žal in če v naslednjih 60ih sekundah na Zemljo pade meteor, bi umrl z mislijo, kako ubogo je tvoje življenje, da ti sovraštvo do soseda pomeni več kot karkoli drugega na tem svetu.

Drugače bi jaz objela sina in psa, moža ni doma, če pa bi bil, bi se vsi štirje objeli.
[/quote]

Nevem kaj je narobe s tem. Lej pač sosed mi gre na živce. Itak pa lej…če boš umrl v eni minuti naredi vsaj nekaj zabavnega no. Ne pa nekaj kar lahko narediš kadarkoli.

Ugasnila bi računalnik in šla na cigaret.
Za kaj več ne bi bilo časa… nihče od domačih ta trenutek ni fizično blizu mene.

Žal mi je….

Nevem kaj je narobe s tem. Lej pač sosed mi gre na živce. Itak pa lej…če boš umrl v eni minuti naredi vsaj nekaj zabavnega no. Ne pa nekaj kar lahko narediš kadarkoli.
[/quote]

Zdaj mi je pa še bolj žal zate: niti smisla za zabavo nimaš…

Po mojem bi objela prvo osebo, ki bi se znašla v mojem dosegu in se tega ne bi preveč branila – in to je to.

Zdaj mi je pa še bolj žal zate: niti smisla za zabavo nimaš…
[/quote]

Smisla za zabavo? Kaj? Umrl boš v eni minuti. Koga briga kaj narediš. Lahko tud koga ubiješ. V tej minuti ni zakonov zato naredi nekaj kar fantaziraš že dolgo časa. Ne pa nekaj dolgočasnega. Sprosti se in to je to.

Pošteno. Dolgočasno ampak pošteno.

Smisla za zabavo? Kaj? Umrl boš v eni minuti. Koga briga kaj narediš. Lahko tud koga ubiješ. V tej minuti ni zakonov zato naredi nekaj kar fantaziraš že dolgo časa. Ne pa nekaj dolgočasnega. Sprosti se in to je to.
[/quote]

Fantaziraš kako bi koga ubil?
Ker to pač ni dolgočasno?
Dej se malo spravi v red.

zadnjih 2 dcl vina in gledal na uro, da ne bi kaj pustil v kozarcu!

Zagrabil svoje in počakal, da se skupaj preselimo v večnost.
Pa razburljivih 60 sekund bi bilo! Sem kar prepričan da bi videli stvari, ki jih še nihče ni… tako da bi lahko zadevo pričakali z radovednim nasmeškom.

Smisla za zabavo? Kaj? Umrl boš v eni minuti. Koga briga kaj narediš. Lahko tud koga ubiješ. V tej minuti ni zakonov zato naredi nekaj kar fantaziraš že dolgo časa. Ne pa nekaj dolgočasnega. Sprosti se in to je to.
[/quote]

Iz zapisa v zapis rineš v večjo žalost!
Groza, kako morate eni ljudje živet sami s sabo…

Fantaziraš kako bi koga ubil?
Ker to pač ni dolgočasno?
Dej se malo spravi v red.
[/quote]

Nisem psihopat, tako da ne ne fantaziram da bi koga ubil. Samo pravim da teoretično bi lahko nekoga ubil. In bi bilo zabavno. Ker te priložnosti drugače ne bi imel ne. Imam stvari pošlihtane ne skrbi.

V 60 sekundah… prav veliko ne. Česar nisem storil v celem življenju, tudi na koncu ne bi šel delat, ker nima pomena. Ampak zakaj meteorit in podobno filmsko sranje? Nikoli ne veš kdaj je tvojih zadnjih 60 sekund. Zakaj ne živiš temu primerno? Dobro sosedom ni treba ceglov metat v glavo, ampak lahko pa živiš mirno, brez potrebe po takih ekstremih. Svojim lahko daš tudi vedet da jih imaš rad in to prej preden je na kdo britofu, tako odpade kasnejše kesanje, obžalovanje, edino izgubo imajo na ta račun prodajalci sveč.

Ja droga in alkohol. Se strinjam.


In rjavimi gatami:-))

Nisem psihopat, tako da ne ne fantaziram da bi koga ubil. Samo pravim da teoretično bi lahko nekoga ubil. In bi bilo zabavno. Ker te priložnosti drugače ne bi imel ne. Imam stvari pošlihtane ne skrbi.
[/quote]

Em..zabavno?
Pošlihtano?

Ja droga in alkohol. Se strinjam.
[/quote]
Snorki, po tvojih zapisih sodeč si pravi primerek za psihiatra!
Joj, kakšni bedaki živite med nami….


In rjavimi gatami:-))
[/quote]

He, he… možno, ne pa nujno!

Pred takim vsesplošni sranjem… se lahko (dobesedno) userješ – ali pa skočiš vanj z nasmeškom.

Sedim v avtu sama (sluzba) . Se zadnjic bi pomislila na vse lepe trenutke z druzino in zmolila da se spet srecamo.
Ce pa bi bila z druzino, bi objela otroka in moza.


Zakaj bi izgubljala čas z ugasanjem računalnika???

He, he… možno, ne pa nujno!

Pred takim vsesplošni sranjem… se lahko (dobesedno) userješ – ali pa skočiš vanj z nasmeškom.
[/quote]

Nekaj pozabljaš- če je takrat več ljudi skupaj, mogoče ne bi bili vsi za take hece. Jok ,strah, tesnoba, sploh otrok,vzame takim trenutkom določeno … čarobnost…

New Report

Close