Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj pa seksate, če hodite zgodaj spat in zgodaj vstajate

Kdaj pa seksate, če hodite zgodaj spat in zgodaj vstajate

Navezujem se na spodnjo temo o spanju in zgodnjem vstajanju. Prišlo mi je na misel, kdaj pa seksate, če hodite zgodaj spat in zgodaj vstajate in ste kronično utrujeni?
Mi vstajamo “šele” okrog 7.00, tako da s tem ni prevelikih težav …

Ne sexamo.

petelinji zajtrk 🙂 moj pol ponavadi še malo zaspi nazaj, jaz pa en krog s psom na sprehod pa krave preštet, če so vse na pašniku…..

Ne razumem, kaj je v tem tako nenavadnega. Erotika mora biti sestavni del zivljenja, komunikacija, enako kakor pogovor. Tako, kot ati in mami komunicirava na terasi ob kavi in zeliva kljub temu cim manj motenj, medtem ko se malcice igrajo na vrtu, da se lahko poglobljeno pogovoriva, se lahko tudi umakneva v popolno zasebnost in komunicirava na drugacen nacin. V vsakem primeru gre za pozivitev, ki povezuje in cloveku skozi tezja obdobja da dodatni elan, navdih. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tko jadno je tud pr ns 🙁 Žena začne zevat tm ob 21.00, pol gre v kopalnco, visi not eno uro, vleče dol s sebe maskare, pudrčke, umije laske, nafena, mogoče še nohte v novo barvo prevleče. Tm okol 22.00 je čist švoh. Se uleže v najino mrliško vežico in smrdi do šestih. Seksava sam za ta velke praznike. Zdej bo kmal avgust in Marijin vnebozetje in ga bom zih kej namoču †

1x za roj. dan, 1x za veliko noč, pa enkrat za Miklavža. Potem je pa tak že leto naokol!

Tko jadno je tud pr ns 🙁 Žena začne zevat tm ob 21.00, pol gre v kopalnco, visi not eno uro, vleče dol s sebe maskare, pudrčke, umije laske, nafena, mogoče še nohte v novo barvo prevleče. Tm okol 22.00 je čist švoh. Se uleže v najino mrliško vežico in smrdi do šestih. Seksava sam za ta velke praznike. Zdej bo kmal avgust in Marijin vnebozetje in ga bom zih kej namoču †
[/quote]

HVALA ZA NASMEH TEDNA !

A pri vas seksate samo v postelji in ponoči?

čeprav sem dostikrat crkjena ko pes, se še zmeraj tu in tam prav živalsko dava dol, kjer nama je dano, tudi pod drevesi v gozdu…

HVALA ZA NASMEH TEDNA !
[/quote]

Točno ISTO sm hotla napisat. Krohotam se! Hvala ti! 🙂

K sreči je s tem konec. Zdaj imam končno mir.

Sicer pa grem spat ob 11, vstanem ob 6.30. Tudi ob sobotah in nedeljah-.

Dan ima 24ur in lokacij je kok češ…zakaj take omejitve?;)

Men bi pa pasalo vsak dan, pa mi mož zaspi velikrat žal pred mano.

Podnevi ne gre, ker od treh en vedno nekje preži, so pa premali da bi jih pustili same. Vztrajamo pa, da sta večja zgodaj v postelji, mali itak prej zaspi, tako da je po nekje pol deveti mir. Drugače pa sedežna je bila z namenom velika kupljena, pa bana tudi. Na teh dveh zadevah zagovovo noben od malih ne spi in je mir, še posebej pozimi ob kaminu in svetlobi ter toploti ognja, to je lepši del dneva 😉

Upam da se hecate s temi prazniki in vnebovzetji…

Maj sentiments igzekli.

[attachment=0]wait.png[/attachment]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Maj sentiments igzekli.

wait.png
[/quote]

:):):) Eni se res tako obnašajo oz pričakujejo:):)

Je treba skoz delat na tem:)

Za sex se pa vedno najde prilika, npr. jaz sem trenutno v bolniški, naspan, nič utrujen, poln energije, ful se mi sexa, hčerk ni doma, cela hiša in okoli nje poligon za aktivnost frej,.. pa ti šment, samo ena mi manjka, taka, ki bi, ,… res smola,…

Saj ura ni pomembna, ali je ob 20.30 za tazgodnje ali 23.30 za tapozne, ali kadarkoli.
Če je, pač je, če ni pa ni, ura ne igra toliko, ni pomena, kot se nekateri toliko bazirajo in vrtijo okrog ure.

Razen izjem ki jim čas pomeni in ima ura svoj čar, v vsem 🙂

To se verjetno sprašujejo samo tiste, ki si ne želijo spolnosti s svojim partnerjem.. te komunikacije se enostavno ne sme zanemarit in iskat izgovore v gospodinjstvu, pomanjkanju časa itd..


še mal, pa bosta na vsakega 29.02. ☺

To je nekako tako, kot da bi nehali negovati vrt/njivo in se zaceli sprasevati, zakaj vsako leto manj obrodi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

To je nekako tako, kot da bi nehali negovati vrt/njivo in se zaceli sprasevati, zakaj vsako leto manj obrodi.
[/quote]

Saj ti si nekoč napisal, da seksata na vsakih nekaj mesecev in to tudi zagovarjal.

Saj ti si nekoč napisal, da seksata na vsakih nekaj mesecev in to tudi zagovarjal.
[/quote]

Povsem mozno, da sem napisal kaj podobnega, ja.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

odgovor ” ta veliki prazniki” me je nasmejal do solz 🙂

Maj sentiments igzekli.

wait.png
[/quote]

pomen te slikice je
i don’t give a fuck in s samim seksom nima nobene veze.

New Report

Close