Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali nosite modrc med spanjem

Ali nosite modrc med spanjem

Jaz sem ga včasih skos, sedaj pa ne več. A je kakšna razlika med nošnjo podnevi ali med spanjem?

Jaz ga ponoči ne nosim.

Seveda ne;)

Še čez dan mi je dosikrat odveč nikar še ponoči. Meni je najlepše spati v Evinem kostumu in v nežno mehki postelji.

Najraje ga sploh ne bi nosila. Za v službo, ja, čeprav še to grem včasih brez, doma nikoli, niti za ven, kaj šele za spanje.

Jaz ga ne nosim v spanju, in tudi podnevi ne.

Ne spim v modrcu. Gor ga dam samo za v službo, takoj ko pridem domov pa je to prva stvar ki gre iz mene dol, včasih že prej.

Za tiste ki ste večinoma skoz brez. Ali vam ni nič nerodno bit v javnosti brez modrca, da se pol vse skozi vidi? Ne rečem za doma, OK, nima veze.

Ta je pa dobra. Moderc med spanjem. Ko pridem domov, se ga slečem. Spim pa gola.

Še skozi vhodna vrata ne stopim, pa ga že vlečem dol. Mi na pamet ne pade, da bi spala z njim.

Nosila sem ga podnevi, pa vidim, da samo zdravju škoduje. Tam pod prsmi se rado naredi kakšno vnetje pod modrčkom, tako da imam, če se le da, spodnje majčke. Imam velike prsi, ampak lepe, tako da ne rabim nujno podpore v obliki modrčka, tudi v majčkah stoji vse na svojem mestu.

Seveda ne.

Tudi doma ne nosim modrca.

Seveda ne.

Tudi doma ne nosim modrca.

Saj obstaja blago, ki ni prozorno, veš.

Še čez dan ga ne nosim, tako da ponoči še toliko manj…

Nikoli ponoči, ga pa nosim od jutra do večera.

Tudi doma, ali v prostem času ga nimam. Imam srečo, da mi prsi ne visijo. Ponoči pa itak ne .

Včasih ga že v avtu na poti domov dam dol :)))

Nikol ga nimam med spanjem.

Kako veš ali gledaš Ameriški ali Francoski film: po sex scenah je v ameriškem ona v modrcu 🙂

Ni sans jaz ne bi mogla zaspat

Nikoli.

Sem pa na začetku, ko sva zaživela skupaj, hodila z modrcem spat. Ah sram me je bilo in neolikano, vulgarno. Pa se je počasi uredilo, da sem se navadila oz me je navadil, da gre to takoj dol.

Med spanjem nimam na sebi ničesar, kaj šele modrc.

Saj obstaja blago, ki ni prozorno, veš.
[/quote]

Hecne ste, res. Da se ne opazi, da ste brez modrca? Ja, mogoče kak slepec tega res ne vidi, vsi ostali pa zagotovo. In če imate še tako pokončnesamostoječeperfektne, sori, ni primerno za v družbo.

Kupi si dober modrc v pravi številki, pa ne boš imela takšnih problemov.

New Report

Close