Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cerar naj bi grozil Jelenčiču

Cerar naj bi grozil Jelenčiču

Cerar vse skupaj zanika.

Komu verjamete?

Zhr ne Jelinčiču, znanemu tatu, vlomilcu, prevarantu in notoričnemu lažnjivcu. Mimogrede, poznam zgodbo, kako je v 70. letih kradel otroška kolesa … Jelinčič, ne kdo drug.

Cerarju. Absolutno! Lepo te prosim – ne morš verjet Jelinčiču no…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University
nova
Uredništvo priporoča

Jaz lahko verjamem komur hočem in obratno tudi.


Valjda je Siegfrit von Tannenbaum edini zaupanja vreden vir informacij………☺☺☺

Meni cmerar zgleda točno to, kar je – cmerar. V šoli je sigurno bil glavna špeckahla. Z lahkoto bi mu prisodila, da svojo rit rešuje na način, da druge potopi. Pismo, a ste soočanja samo gledali, poslušali pa nič?! En sam cmefk cmefk ! Tak kot da ga mama še zdaj tepe
Pa tudi, a vam deluje logično, da prizorišče z množico soudeleženih nekdo protestno zapusti, ker si je grožnje izmislil? Ja, kako bi pa to naj po vaše bilo? Cmerar zagovarja, da je Jelinčiča pozval k resnemu dialogu…. aha, in pol se ta vstane ter gre, ker je to zelo resna grožnja?? Dajte no dajte. Cmerar bi še če bi avdiogram prišel v javnost cmefkal, da je ponarejen, ker to pa res ni človek, ki bi z držo dokazoval, da trdno stoji za svojimi stališči!

Prej verjamem, da je Jelincic Cerarju. Ima pa Jelincic pametnega sina, pravo nasprotje sebi. Najbrz je po mami.

Ja, ziher, saj niti Jelinčič ne zanika, da je bil tak en barabin. Mislim, da se če bi stopil do njega in mu to povedal, gladko malo odvrnil, ja, res smo bili smrkavci prave barabe. Cmerar? Vprašaj ga, če je kaj zahebal v svojem mandatu. cmefk cmefk, jaz ne, samo so me drugi, ja drugi so me, veš, ker jaz nisem, ne ne, jaz sigurno nisem, ker jaz sem moralna avtoriteta, samo so pa drugi kradli veš, ampak jaz ves mandat nisem nič videl in nič vzel, cmef cmefk

Z arbitražo so Cerar, Erjavec, Pahor, Drenikova in Sekolec slovence žejne peljali, čez vodo.

Sigurno je po mami, ker je zmago čisto prepameten, da bi imel neko neumno lojbo zraven sebe. Sicer tudi Monika ni lih neumna, če odmislimo, da si je vzela dedija za očeta svojih otrok.

Nisem tako butasta, da bi verjela to, kar pravi Jelinčič.


Oba se profesionalno ukvarjata s prodajo laži. Torej….

Vsekakor verjamem Cerarju.

Jelinčič je po naših krajih kradel. Ne samo kolesa. Z njegovo bivšo pokojno ženo sta kradla tudi v lokalni trgovini, pa po cerkvah, pa po župniščih.


So Cerarjevi davki kaj drugega kot kraja?


A tud na politko poleg fruštkov se spoznaš! A bi nehal najedat stari! Pejt arcnije vzet, pa mir dej! Pa ne vtiki se v nas! Maš svojo politko tam gor, pa se z njo ukvarji! Dost je!

Oh no, na Jelinčičev izpad je Cerar odgovoril, naj pazi, kaj govori. Logično, ker lahko neumno izrečena izjava povzroči škodo.
Jelinčič se itak spet zaganja in skače iz svoje kože, kot otroci v vrtcu, saj drugače ne zna.
Matr, mu je fajn – naklada in ropota, realizira ničesar, ljudje ga pa še kar volijo.

Zmagu je fajn. Od leta 91 služi na vaš račun, najprej skupaj s polonco dobr jajc v mestu, potem v parlamentu. Vmes mal škodo dela, mal ma dolge prste, mal naklada v tri dni in mi mu to plačujemo. Povejte no, tisti ki ste ga volili, kaj mislite o tem? O človeku, ki si je prisvojil muzejske eksponate, knjige, denar, ….. vse sorte? Bivši baletnik vas nateguje! Prav vam je!

Sin se samo dela pametnega. Če pogledaš njegove prevode, hitro vidiš, da so težave precejšnje …

Zadeva je posneta, tako da ni problema okrog tega. Jelinčič se zeza, Cerar je pa histeričen kot vedno.

Glede na to kako je Cerar lagal kaj bo naredil, pa tudi Jelinčič ni ravno verodstojna oseba, je resnica čisto nekaj tretjega.


Izpolnjuje vsa pričakovanja.

Glede tega komu verjeti Jelinčiču,Cmerar nam je lagal in nam še naprej lahko laže,naredil pa 0(nič) !

To pa ni res, halo! Toliko škode kot jo je cmerar nardil, moraš imet najmanj dvojni doktorat iz neumnosti in pokvarjenost, da ti rata!

A je vrnil knjige?

Ne morem verjet, da še zmeraj padate na vsak FAKE NEWS???
Zato pa ni čudno, da je v naši lepi deželici, tako kot je!!!

New Report

Close