Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Mimoidoca Slovenka te nikoli ne pogleda

Včasih človeku zapoje srce ko ga mimoidoca Španka gleda direkt v oči. Vedno ko te punca svobodno gleda, al z zanimanjem al z nasmeskom, je to sigurno punca iz ene druge države.

Nesigurno Slo govno te seveda vidi na 800 m toliko da ve da se te ogne, potem pa zanjo ne obstajaš. Če tudi ti ne gledas, gledas recimo arhitekturo al pa ravno pred sebe, pa vcasih cutis da je govno prav uzaljeno, ce je pac samo. Vcasih bo pa spet ta ista oseba uzaljena, ce jo gledas. ‘Pusti me a ne ves da se pogovarjam na Instagramu z nekom.’ Vazno da ti njo gledas, ona tebe seveda ne bo, zanjo ne obstajas. Hrvatica, Italijanka, Španka… Te z sigurnostjo pogleda, nobene strategije, nobene pretenzije, srčno, brez razmišljanja, normalno, kot bi naj bilo.

Čisto res, Slovenka, kaj je razlog?


A zdaj smo pa na MON-u krivi, ker si negledljiv??

Veš kaj bo to? Slovenke vedo, kdo si, ker je Slovenija majhna, in vedo, da se te je dobro izogibat. Nič hudega slutečim tujkam pa še nihče tebe ni prestavil, pa še ne vedo, da se te je dobro izogibat,

nova
Uredništvo priporoča

ne samo, da te ne pogleda, celo tvojih prispevkov ne bere 😉

Nevem kaj je s tabo narobe, mene vsaka druga pogleda

pojdi do psihiatra ker nazivas ljudi govna in vsakdanje nepomembne in obicajne dogodke dozivljas kot zavrnitev.

Jaz vsakega, ki ga srečam, pogledam. Pa naj bo to moški, ženska, otrok ali pes.
Ampak dobro, da zdaj vem, da sem govno.
Ko te srečam, bom pljunila nate. Saj od govna drugega ne moreš pričakovati a ne?

Kje pa živiš? V nekem večjem in bolj natrpanem mestu to pač ni izvedljivo.

Ni gršega, kot buljenje in slačenje z očmi s strani nekega slinastega tujca. Ogabno! Pri nas in na severu je to precej manj prisotno. Jug pa katastrofa…. FUUUUJ!

Sem kar hud za zenske pa vam povem da je nekaj resnice na tem. Je je res

Jaz sem se navadila, da ne smeš preveč očitno gledati, ker si to moški običajno razlagajo narobe. Za njih je to praktično že flirtanje, ker so tako nepotešeni in ker jih sicer nobena ne pogleda.

Mi smo ena takšna nacija, ko je večina ljudi mrkih in nedostopnih na ulici. Opazujte mimoidoče, kdor je sam, da ni v družbi, večina se drži skorajda mukotrpno. Zelo malo kdo nosi nasmešek, pa četudi bi bil namenjen zgolj njemu samemu. Fokus naprej, ne levo, ne desno, morda brezosebno v izložbo ali semiosebno v mesenger druženje z malim kvadratkom v desnem kotu telefona.
Avtor, kar se pa tebe tiče, morda si misliš, da si dober in vreden pogleda, ampak glede na tvoje besede, kot je napisala že ena prej, bodi srečen, da te katera ne pljune. Kar pišeš, to misliš, to čutiš in to je energija, ki jo oddajaš. Začni pospravljat pri sebi, morda boš kdaj deležen tudi lepših pogledov.

Sploh ni res, da neke Italijanke, Španke in podobne iščejo očesni kontakt z neznanci na ulici. Mediteranke so precej zadržane do tujcev, čeprav slovijo kot temperamentne. Nasprotje so severnjakinje, ki so precej bolj sproščene, čeprav naj bi bile hladne.

Ah, to buljenje (ja, za nas je to buljenje, ko se kakšni Italijančki (in Italijanke tudi, seveda) šetajo in razkazujejo po mestu, hkrati pa z očmi premerijo vse, kar leze) nekateri zamenjujejo z odprtostjo. Daleč od tega. Marsikdo ti gleda v oči iin laže na polno. Pravzaprav je to ravno eden izmed znakov, da laže, ker s tem hoče še dodatno prepričati nasprotnika. 🙂

Zakaj bi te moral sploh kdo gledat.?

Nekaj časa sem bila v tujini in sem se navadila gledanja v oči neznancem, pa tudi nasmehniti se človeku, ki te pogleda. Ko sem se vrnila, sem imela zaradi tega težave. Dvakrat sem se morala otepati tipov, ki sta me potem zasledovala in težila. En je šel za mano iz trgovine, drugi z avtobusa in je hotel, da mu povem, kje živim, pa če greva skupaj. Sem se kar hitro navadila nazaj, da se izogibam kontakta z očmi. O avtorju te teme pa ne bom, čeprav me mika.



A, bejž. Kako so si pa v tujini razlagali tiste tvoje nasmehe in poglede?

Točno enake izkušnje imam jaz! Zasledovanje, teženje ali vsaj kak komentar, od kar gledam stran, pa teh težav nimam. Pogled v oči v Sloveniji privlači samo težake, če dodaš še nasmeh ali kako prijazno besedo, so pa sploh težave. Sploh če si še malo bolj zrihtana ženska, ali oblečena še v krilo in pete. To se vse narobe razume.

Točno enake izkušnje imam jaz! Zasledovanje, teženje ali vsaj kak komentar, od kar gledam stran, pa teh težav nimam. Pogled v oči v Sloveniji privlači samo težake, če dodaš še nasmeh ali kako prijazno besedo, so pa sploh težave. Sploh če si še malo bolj zrihtana ženska, ali oblečena še v krilo in pete. To se vse narobe razume.
[/quote]

Pa sta sigurne da si mogoče ne domišljata? Ker v nasprotnem primeru sta dve možnosti.
a) da se obnašata kot prijateljici noči
b) sta tako noro lepi lepotici da cel svet kleči na kolenih pred vama.

a) ali b)?

Pa sta sigurne da si mogoče ne domišljata? Ker v nasprotnem primeru sta dve možnosti.
a) da se obnašata kot prijateljici noči
b) sta tako noro lepi lepotici da cel svet kleči na kolenih pred vama.

a) ali b)?
[/quote]

Ne. Sem imela jaz isto izkušnjo.
Pri nas pogled v oči mimoidočemu moškemu pomeni “pojdi za mano”. Vsaj tako nam dajo razumeti naši moški.

Ne. Sem imela jaz isto izkušnjo.
Pri nas pogled v oči mimoidočemu moškemu pomeni “pojdi za mano”. Vsaj tako nam dajo razumeti naši moški.
[/quote]

A bejž no a res.
Babe blesave, pa ne smete zjat vanga in se za joške držat! A kaj počnete, sej niste normalne.

A bejž no a res.
Babe blesave, pa ne smete zjat vanga in se za joške držat! A kaj počnete, sej niste normalne.
[/quote]

Ti meni o normalnosti? Sebe pa svoje zapise poglej.

Ti meni o normalnosti? Sebe pa svoje zapise poglej.
[/quote]

Pa ne se z jezikom oblizvat ko ga gledaš, babše prismojeno!!
Vse hočete neke hude mačke izpast ste pa samo smešne.

Samo v Sloveniji desci nadlegujejo babe, nikjer drugje. Povsod po svetu so vrhunsko olikani in omikani, samo pri nas neotesani. Pa še to samo slovenski domorodci z rodovnikom. Ta južni so sami šarmantneži.

Ne. Sem imela jaz isto izkušnjo.
Pri nas pogled v oči mimoidočemu moškemu pomeni “pojdi za mano”. Vsaj tako nam dajo razumeti naši moški.
[/quote]
Če mene ena tuja ženska slučajno pogleda, še opazim ne. Kaj da bi to interpretiral kot interes in potem skakal kot zajček za njo.

Vi ženske ne razumete, da večina moških ni deležna veliko ženske pozornosti. Torej, ko se prva šansa v mednožje pokaže, skočijo nanjo kot divja mačka na plen.

New Report

Close