Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj nekateri kar na veliko in široko razlagate o seksu?

Zakaj nekateri kar na veliko in široko razlagate o seksu?

Tisti, ki lapate, s kom ste/boste seksali, kdaj boste seksali, ali je dober/dobra v postelji, ali ima majhnega ali batino ….

A ste se kdaj vprašali, če nas, ostale to res zanima? A mislite, da izpadete frajerji, ker ste seksali? Kot da ostali pa samo ročno obdelujemo svoje spolne organe …

Meni na kraj pameti ne pade, da bi javno govorila o intimnih.

In tega ti seveda ne poveš tistemu/tisti, ki ti to razlaga, ker si…… (vstavi poljubno), raje tule gor kar na počez.

Na srečo ne poznam nikogar takega. Ti se pa malo zamisli s kakimi primitivci se družiš.

zakaj ti odpiraš takšne teme? a ja, mogoče deluje koz droga: dokler bereš je fajn občutek v mednožju potem prideta streznitev in kruta realnost da ni nobenega ki bi te.

Seks. Seks. Seks. Seks.

Smešno, kako nekatere besede imajo tako veliko moč.

kako ženske sploh lahko dopuščate takšne nagnusnosti, da moški tiščijo svoje organe v vaše odprtine.

Kdor ima kaj za povedati na to temo, to pocne z veseljem. Saj to je vendar nekaj najbolj zivljenjskega in tudi pozivljujocega. Ostalim pa preostane “crna kronika” in “rumeni tisk”. Tako je to v zivljenju.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Malce opazuj ljudi, ki se na veliko hvalisajo o velikosti svojega penisa pa o svojih seksualnih podvigih.
Se ti zdi, da so to res ljudje, ki veliko in kvalitetno seksajo?
Meni se zdi, da je to značilnost tistih, ki so zanič ljubimci pa bolj malo ali nič ne seksajo. Pa zato toliko gobcajo.
Kar razmisli o teh bebcih, ki razlagajo o svojem mednožju, seksualnih podvigih… boš hiitro ugotovila, da so to eni ubogi bebčki :).

Pa še ena zgodbica s spletnega portala. En tip, mi je na dolgo in široko razlagal kak lover je, kako on fajn f… in bla bla bla. Načeloma take tipe takoj blokiram, ampak tega nisem, ker sem ga že na začetku prepoznala. Tip je bil moj znanec. V reali tak bebček, tih, skrajno nezanimiv ženskam, tak len, dolgočasen, brezveznik.
Potem sem ga ogovorila po imenu, še kar ni skapiral. Potem sem ga ogovorila še z njegovim priimkom. Takrat je pa dojel. Pogledal je moj profil in tudi on mene prepoznal. Mrknil, brez pozdrava. Jaz sem se pa režala :). Škoda, da ga po tistem še nisem srečala v živo. Bi sem mu fejst režala 🙂 direkt v faco.

Malce opazuj ljudi, ki se na veliko hvalisajo o velikosti svojega penisa pa o svojih seksualnih podvigih.
Se ti zdi, da so to res ljudje, ki veliko in kvalitetno seksajo?
Meni se zdi, da je to značilnost tistih, ki so zanič ljubimci pa bolj malo ali nič ne seksajo. Pa zato toliko gobcajo.
Kar razmisli o teh bebcih, ki razlagajo o svojem mednožju, seksualnih podvigih… boš hiitro ugotovila, da so to eni ubogi bebčki :).

Pa še ena zgodbica s spletnega portala. En tip, mi je na dolgo in široko razlagal kak lover je, kako on fajn f… in bla bla bla. Načeloma take tipe takoj blokiram, ampak tega nisem, ker sem ga že na začetku prepoznala. Tip je bil moj znanec. V reali tak bebček, tih, skrajno nezanimiv ženskam, tak len, dolgočasen, brezveznik.
Potem sem ga ogovorila po imenu, še kar ni skapiral. Potem sem ga ogovorila še z njegovim priimkom. Takrat je pa dojel. Pogledal je moj profil in tudi on mene prepoznal. Mrknil, brez pozdrava. Jaz sem se pa režala :). Škoda, da ga po tistem še nisem srečala v živo. Bi sem mu fejst režala 🙂 direkt v faco.
[/quote]

Veliko bolj konstruktivno bi bilo, da bi mu namenila nekaj, kar bi ga morda navdihnilo in bi se mogla čemu, vključno z vajino dogodivščino, smejati skupaj.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tisto kar se govori o dogodivščinah v preteklosti, so spomin in, ja, vedno obstaja nekdo, ki to rad sliši. Pri moških je poleg športnih tem najbolj priljubljena tema o dogodivščinah z ženskami, ženske med sabo o teh dogodivščinah nerade govorijo, to je to…Govorec se pa vživi v tiste situacije o katerih govori, ko konča, se nazdravi s pijačo, se nasmeje in govor začne drug govorec v družbi… Kaj koga zanima, kdo je dekle , ženska izpred 20 in več let, važna je zgodba, ki naj bi bila resnična..
Dvomim, da imaš ti kaj za povedat avtor, če si alergičen na to, takšni ljudje ste kot roboti, mrtvi in hladni kot železo, v bistvu zelo zoprni ljudje…

Tudi jaz ne poznam nikogar, ki bi govoril o seksu. To je stvar dveh. Resno, s kom se pa ti družiš?!

na vampastih bejbah se je fino guncat … pokonci pa ne zgledajo ravno njami ☺

Veliko bolj konstruktivno bi bilo, da bi mu namenila nekaj, kar bi ga morda navdihnilo in bi se mogla čemu, vključno z vajino dogodivščino, smejati skupaj.
[/quote]

Veš kaj, tipi, ki se hvalijo o svojih fu… dogodivščinah, me niti malo ne zanimajo.
Sploh pa, ker vem, da je v resnici totalni bučman.
Nagnusen tip pač. Z njim se nimam kaj skupaj smejati.
Bahavi, leni tipi zame niso primerna družba.

Zanimivo je, da normalni moški, taki zanimivi ženskam, ne rabijo se hvalisat o svojih penisih in seksualnih dogodoviščinah.
Taki luzerski tipčki pa radi nakladajo kako dolgega imajo, kako oni lahko zdržijo celo večnost pri nabijanju. Še več, so bedaki, ki se hvalisajo, da so nabijali in nabijali v žensko, ona je govorila, da je dovolj, on pa še kar, ker on ima oh in sploh erekcijo. Bedak.
Da ne govorimo o hvalisanju nekaterih kako hudo so porivali prostituko. In kaki hudi junaki so, ker so porivali 15letnico (on pa 40+).

Veš kaj, tipi, ki se hvalijo o svojih fu… dogodivščinah, me niti malo ne zanimajo.
Sploh pa, ker vem, da je v resnici totalni bučman.
Nagnusen tip pač. Z njim se nimam kaj skupaj smejati.
Bahavi, leni tipi zame niso primerna družba.
[/quote]

Zanimivo je, da normalni moški, taki zanimivi ženskam, ne rabijo se hvalisat o svojih penisih in seksualnih dogodoviščinah.
Taki luzerski tipčki pa radi nakladajo kako dolgega imajo, kako oni lahko zdržijo celo večnost pri nabijanju. Še več, so bedaki, ki se hvalisajo, da so nabijali in nabijali v žensko, ona je govorila, da je dovolj, on pa še kar, ker on ima oh in sploh erekcijo. Bedak.
Da ne govorimo o hvalisanju nekaterih kako hudo so porivali prostituko. In kaki hudi junaki so, ker so porivali 15letnico (on pa 40+).
[/quote]

Hm… Zanimive sogovornike si izbiras. Srhljivo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zanimivo je, da normalni moški, taki zanimivi ženskam, ne rabijo se hvalisat o svojih penisih in seksualnih dogodoviščinah.
Taki luzerski tipčki pa radi nakladajo kako dolgega imajo, kako oni lahko zdržijo celo večnost pri nabijanju. Še več, so bedaki, ki se hvalisajo, da so nabijali in nabijali v žensko, ona je govorila, da je dovolj, on pa še kar, ker on ima oh in sploh erekcijo. Bedak.
Da ne govorimo o hvalisanju nekaterih kako hudo so porivali prostituko. In kaki hudi junaki so, ker so porivali 15letnico (on pa 40+).
[/quote]

to kar ti opisuješ so psiho bolniki, katerim samo domišljija seka ven, zdrav moški se tud v teoriji ne bi hvalil, (navsezadnje je kaznivo), da je imel kaj z madoletno deklico, 15 let, to se ne, da poslušat, da se pa pohvali s prostitutko je pa še bolj mimo, to ni za hvalt, to je za jokat……

Pa si se kdaj vprašala, da bi pa morda koga pa zanimalo o tvoji intimi? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

to kar ti opisuješ so psiho bolniki, katerim samo domišljija seka ven, zdrav moški se tud v teoriji ne bi hvalil, (navsezadnje je kaznivo), da je imel kaj z madoletno deklico, 15 let, to se ne, da poslušat, da se pa pohvali s prostitutko je pa še bolj mimo, to ni za hvalt, to je za jokat……
[/quote]

Hja, ti psiho bolniki imajo žene, otroke. In seveda se strinjam, da to ni normalno. Gre pa za skupino dedcev, 40+, eni 50+, ki so bili v JV Aziji, in tam na žalost ni kaznivo, da si beli gospodje iz Evrope privoščijo 15letnice za seks.
In potem veliko hvalisanje na to temo. Uglajeni družinski očetje. Bruh, bruh. Normalen človek tega seveda ne bi storil.

Hm… Zanimive sogovornike si izbiras. Srhljivo.
[/quote]

Od kje ti ideja, da jih jaz izbiram? Slabo si prebral.

me s prjatlcam smo vse samske in si prov rade povemo kdaj ga fašemo pa kako. vesela sm za njih one pa zame.

Skoraj v vsaki 3.temi se mi zastavi enako vprašanje: pa kje za vraga srečate take ljudi?

Maj sentiments igzekli.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ma, taki tipi so odurneži. Nobena ženska jih niti ne povoha, potem se pa hvalijo kako dolgega tiča imajo pa kolik bab so pofu… take golazni je med moškimi veliko.
Žalostno pa je, da so večinoma to poročeni tipi.

En moj sodelavec je tak. Sicer ne razlaga detajlov seksa. Zelo rad pa razlaga o svojih ljubicah in kako fajn ljubimec je on.
Ja, prav ste uganili. Tip je poročen, ima dva otroka.

Dozdeva se mi, da obstaja tocno dolocen tip zensk, ki slisijo taksne (in zgolj in samo taksne) zgodbe. Ne bom spraseval zakaj, ker mi trenutno “zolcna razprava” ne ustreza. Similia similibus solvuntur.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close