Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali lahko v nedogled obtožuje in dela človeku krivico

Ali lahko v nedogled obtožuje in dela človeku krivico

Z žensko je zgleda res nekaj hudo narobe da si dovoli in izmišljuje da smo kot družina mi krivi da ji z njenega vrta krademo stvari in škodujemo njenim pridelkom.To se ne preneha,kr naprej napada,sploh ne vem kako se ji da,oz verjetno se hrani s tem da išče probleme.Ampak včeraj je to preseglo mejo dobrega okusa ko je ženska spet začela napadati preko ograje.Siti in naveličani smo tega in dovolj nam je da nas po krivem krivi in širi lažne govorice.Nesmisel in groza z njene strani ,ampak počasi bo nam tega dovolj.Policija itak ne bo nič storila.Resno mislim da je nekaj hudo narobe ,da ne odneha.Na koga se še lahko obrnemo,saj bi radi v miru živeli,ter vsekakor si ne dovolimo da se nas po krivem obtožuje.

No, lahko je soseda kaj videla ali narobnega slišala in se zdaj spravlja na vas. Lahko je samo človek, ki potrebuje prepir. Domnevam da ste v hišnem naselju. Torej ena varianta je, da jo povabiš na kavo in ji poveš, da očitno gre za nesporazum, druga varianta pa je da vse skupaj daš na ignore. Jaz sicer nikol nisem mel kakšnih hudih problemov s sosedi, če pa sem mel sem se pa mal budalo naredu, pa je odnehal. Lahko jo pa samo fajn prestrašiš… Prideš do nje do ograje, daš neke grozne leče v oči (rdeče recimo) jo pogledaš, in ji rečeš – počasi me jeziš, dragica… Mirno se obrneš, na vratu na zadnji strani pa naj ti dober masker naredi strelno rano pa tko da bo farba krvi tekla… Verjem, nikoli več ne bo prišla do tvoje ograje. hahahah. Neki podobnga je nardila ena ženska v eni vasi blizu Bleda… Je bil tak ghmh…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Eh ja, poznamo take. S takimi na lep način ne bo šlo, predvidevam, da ste to že sprobali. Takšni čudaki, se spravljajo na tiste, ki jim to dovolijo in v tem prav uživajo. Če se jim kdo postavi po robu pa hitro stisnejo rep med noge in se celo delajo prijazne.
Torej.. Če ti teži preko ograje jo nalajaj nazaj kot psa, ne izbiraj besed. Enako tvoj mož. Če širi lažne govorice in te nečesa obtožuje, ji zagrozi z odvetnikom. Ob naslednjem incidentu pojdi kar do nje, pozvoni pri vratih, in ji direkt v faco mirno in odločno povej, da naj se neha zajebavat, drugače greš v tožbo. Ali pa naj to stori tvoj mož, če sama nisi dovolj “ostra”. Če imaš možnost naj ji tvoj odvetnik pošlje kakšno pisemce (tudi če s tožbo ne misliš resno). Podaj prijavo na policijo in ji kopijo zapisnika vrži v nabiralnik. Policija verjetno res ne bo nič naredila, ampak je možno, da jo bo uradna prijava prestrašila in bo dala mir.
Skratka, ko takšni enkrat vidijo, da gre zares, se prestrašijo in nehajo težit. Ne pustite se ji. Pa mirne živce vam želim.

New Report

Close