Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Živc na kubik – kako bi seksala s tabo <3

Živc na kubik – kako bi seksala s tabo <3

Joj, kako bi rada tega Živka v pojsteljo. Tok je seksi model, ko njegove poste berem, se rajcam.
Živko 😘

Res, najboljši MONovec, tako inteligenten mož. Desiderius mu je blizu, ampak ga ne more dohajati. General Glanzkopf in polarni, joj, teh še pogledala ne bi. Samo ljubega Živka bi fukala, joj.

Pa kaj se to zadnje čase dogaja tuki
Sami neki neuravnovesenci

Kako prozorno pisarjenje (nakladanje) . 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Monovke ste pa res potrebne. Vas mož dovolj doma ne pofuka, da fehtate seks po internetu?

Krščen matiček!

Ej, ravno to sem prej pomislila ob že žnj-x odprti temi moški proti ženskam! Nekaterim prav prostaško ven seka, za nekaj tem sploh ne vem če so resnične, za druge upam, da so provokacije, da slučajno res ne obstaja tak pokvarjen um….

Bom zdaj prav po žensko (baje): a je spet kak planet retrograden, ali dva nista poravnana ali ni sonce v pravi hiši pa luna okoli kroži ali kaj????


Fetišizem in spolne deviacije niso v nasprotju z ustavo!

Pa kje glih njega najdete? Ka je na njem posebnga? Povprečna duša med norci.


Ljubosumen si, kaj češ.

Ej, ravno to sem prej pomislila ob že žnj-x odprti temi moški proti ženskam! Nekaterim prav prostaško ven seka, za nekaj tem sploh ne vem če so resnične, za druge upam, da so provokacije, da slučajno res ne obstaja tak pokvarjen um….

Bom zdaj prav po žensko (baje): a je spet kak planet retrograden, ali dva nista poravnana ali ni sonce v pravi hiši pa luna okoli kroži ali kaj????
[/quote]
Vse vrag vzel, same neke perverzije pa Hitler pa peedri ne moreš verjet


Hvala za smeh. :-))))

Ej, ravno to sem prej pomislila ob že žnj-x odprti temi moški proti ženskam! Nekaterim prav prostaško ven seka, za nekaj tem sploh ne vem če so resnične, za druge upam, da so provokacije, da slučajno res ne obstaja tak pokvarjen um….

Bom zdaj prav po žensko (baje): a je spet kak planet retrograden, ali dva nista poravnana ali ni sonce v pravi hiši pa luna okoli kroži ali kaj????
[/quote]

Obstaja vse sorte. Res, to kar hodi zdaj po zemlji, to ta planet ne bo mogu več dolg prenašat. Svet je res ponorel. Zadnjič sem en dan imel eno fantastično izkušnjo… Že zjutri se je začel. Pršla pretepena prostitutka. Šivanje, ona pa total nabita zraven. Potem gremo z rešilcem v eno stanovanje, ker je priletna gospa klicala, da se gospod ne počuti dobr. No, ko smo pršli, je bil gospod samo mal zmačkan, drugega pa nič. Potem smo bli klicani na prometno nesrečo, kjer je kolesar trdu, da ga je šofer najprej povozu pol pa še na gobec. Potem sem šel na oddelek, kjer sta se ena medicinska sestra in en svojec tako skregala, da ji je on zvil prst na roki, ne vem kako mu je to uspelo. In potem pripelje mamica svojega šestletnega otroka, ker se mu ni ustavla kri iz nosu in ko smo pogledali teste je bil fant čist anemičen, mamica mu kuha samo ultra zdravo hrano. Še največkrat pa sploh ne kuha, ampak je že kar samo presno… No, ko smo šli z ekipo potem po koncu šihta na pir… Se peljemo po cesti in v toplem večeru, pa sploh ne na križišču ali na zebri, se sprehodi pred avtom gospa v pelc montlu pa kučmo…
Dohtar me pogleda pa reče – tastar, to mora da užge tretja svetovna. Mora. To se more vseen mal počedt… Žalostno ampak resnično.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Obstaja vse sorte. Res, to kar hodi zdaj po zemlji, to ta planet ne bo mogu več dolg prenašat. Svet je res ponorel. Zadnjič sem en dan imel eno fantastično izkušnjo… Že zjutri se je začel. Pršla pretepena prostitutka. Šivanje, ona pa total nabita zraven. Potem gremo z rešilcem v eno stanovanje, ker je priletna gospa klicala, da se gospod ne počuti dobr. No, ko smo pršli, je bil gospod samo mal zmačkan, drugega pa nič. Potem smo bli klicani na prometno nesrečo, kjer je kolesar trdu, da ga je šofer najprej povozu pol pa še na gobec. Potem sem šel na oddelek, kjer sta se ena medicinska sestra in en svojec tako skregala, da ji je on zvil prst na roki, ne vem kako mu je to uspelo. In potem pripelje mamica svojega šestletnega otroka, ker se mu ni ustavla kri iz nosu in ko smo pogledali teste je bil fant čist anemičen, mamica mu kuha samo ultra zdravo hrano. Še največkrat pa sploh ne kuha, ampak je že kar samo presno… No, ko smo šli z ekipo potem po koncu šihta na pir… Se peljemo po cesti in v toplem večeru, pa sploh ne na križišču ali na zebri, se sprehodi pred avtom gospa v pelc montlu pa kučmo…
Dohtar me pogleda pa reče – tastar, to mora da užge tretja svetovna. Mora. To se more vseen mal počedt… Žalostno ampak resnično.
[/quote]
O fak ko to preberem vidim da sem ultra normalna

Mislm sej vam pravm… uboga sveta preproščina je pršu med norce.


Vse vrag vzel, same neke perverzije pa Hitler pa peedri ne moreš verjet
[/quote]

[/quote]

Noro! Včasih upaš, da so samo grozne sanje in se boš zbudil in bo vse ok.

Čist simpatičen in z dušo. Kar je očitno že redkost;)

Čist simpatičen in z dušo. Kar je očitno že redkost;)
[/quote]
To je njegova spletna osebnost. V resničnem življenju je lahko drugačen.


To je njegova spletna osebnost. V resničnem življenju je lahko drugačen.
[/quote]

Lahko pa je isti;)

Noro! Včasih upaš, da so samo grozne sanje in se boš zbudil in bo vse ok.
[/quote]

Sori.
;-)))

Sori.
;-)))
[/quote]
Niso sanje. 🙂

[img]https://pics.me.me/jazz-music-stops-me-irl-22566065.png[/img]

Živc je ql že zato, ker so mu všeč dank memes. 😀


Vse vrag vzel, same neke perverzije pa Hitler pa peedri ne moreš verjet
[/quote]
le zaradi kakšnih / katerih perverzij sta tukaj ☺☺☺

Se vid, kdo ma smisel za humor tu gor !

I LIKE !

New Report

Close