Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Britje pod pazduho

Britje pod pazduho

Vedno se brijem na suho zdaj se je pojavila grozna rdecica in bolecina.Kako se brijete vi pod pazduho

Ni se treba brit pod pajsko, ok ?

Pod pajsko se tut jest brijem. Žajfa, namiliš celo telo, pa dvakrat potegneš z britvico pa je. Pol pa hitr namažem s tistmu rolojem.
Ne brijem zarad izgleda, ampak zato ker imam v službi eno grozno uniformo s kratkimi rokavi, ki je iz pitajboga kerga materiala in švicam ko pes v njej. Polet jo zamenjam tut petkrat na izmeno, pa vsaj dvakrt med šihtom skočm pod tuš, pa rajš večkrat, in če so dlake pod pajsko se mi zdi da tko obupn zasmrdi, da se mi dobesedn gabi vse skup. Tko da že deset let pajsko brijem. Ostalo ne.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

pod tusem pa je. Obstajajo take bolj nezne britvice in pene za zenske. Jaz sicer kar milo ali tus gel uporabim. Nikol nobenih tezav samo ne sme bit neka cenena britvica, klinco je treba redno menjati in sprati.

Nič posebnga. Ko sm pod tušem, se namažem z gelom za tuširanje in pol z britvico povsod kjer je treba, sperm in je. To prakticiram že leta, nobene rdečice, nobenih izpuščajev, nič.

Že dolgo se brijem, nobenih težav.
Uporabi naraven deodorant (kokosovo olje+soda bikarbona).

Upam, da se vsaj ličiš ne?! :)))
Pa tiste torbice za okrog pasu so zdaj moderne. :)))

Bi ti blo všeč, da ti šivam rano in zraven smrdim? Mislm, da ne…

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Epilator, na suho, zvečer, da se koža do jutra umiri, ko nanesem deodorant

Upam, da se vsaj ličiš ne?! :)))
Pa tiste torbice za okrog pasu so zdaj moderne. :)))
[/quote]

In kaj je narobe, če se tip brije pod pazduho?
Si ne predstavljam da bi bila s tipom k se mu vidjo dlake pod pazduho, fuj.

In kaj je narobe, če se tip brije pod pazduho?
Si ne predstavljam da bi bila s tipom k se mu vidjo dlake pod pazduho, fuj.
[/quote]

Za njo je čudn. K za njo mora bit dec kosmat ko žival, debu ko pujs, smrdet mu more iz ust, pa na dlakah okrog anusa mora met zasušen drek… To je taprav dec!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Za njo je čudn. K za njo mora bit dec kosmat ko žival, debu ko pujs, smrdet mu more iz ust, pa na dlakah okrog anusa mora met zasušen drek… To je taprav dec!
[/quote]

Depilacija ni garancija za higieno.

Za njo je čudn. K za njo mora bit dec kosmat ko žival, debu ko pujs, smrdet mu more iz ust, pa na dlakah okrog anusa mora met zasušen drek… To je taprav dec!
[/quote]

Ma sploh ne štekam kako se enmu folku dlake ne gabijo.

Ma sploh ne štekam kako se enmu folku dlake ne gabijo.
[/quote]

Sm bila zdej na morju, na divjih plažah. Boljš da ne pišm kakšno žensko sm vidla in to pat metrov stran od nas. Za bruhat.

Depilacija ni garancija za higieno.
[/quote]

kasnej zasrmdi. Zato gre. Dlaka full hitr navzame vonj. Kr poglej recimo psa. Samo da je mal vlage v zraku, pes smrdi ko vrag. Jaz sem vidu pr seb, da zdaj, če v vročini pa švicu s kašnmu osvežilnim robčkom potegnem, vonj hitr odpravm (govorim v službi ko ni vedno čas za tuš), ko pa so ble dlake, pa zlepa ni šlo stran. Sej pravm… To je stvar posameznika ampak pr nas na šiht kr v glavnem vsi to počnejo, vsaj kolkr se pogovarjamo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Po tem se pa čudite, da morate moškim vse s prstom pokazati, da ne znajo nič popraviti, da so ne samostojni … Saj jih ve gospe in gospodične naredite duševne invalide.

Kje ste videle, da se moški brije še kje drugje, kot po obrazu?? Ga pošljete v trgovino po rozine in kivi, on si pa okrog pasu namesti tisto buzi torbico in hop na ulico.

Če ima pa še slučajno 5 € preveč v tisti torbici, si pa v lokalu naroči gosti sok s smetano + slamico namesto pivo ali špricer. Tudi s Coca-Colo bi še nekako šlo …

Sm bila zdej na morju, na divjih plažah. Boljš da ne pišm kakšno žensko sm vidla in to pat metrov stran od nas. Za bruhat.
[/quote]
Dej povej kakšno :)))

kasnej zasrmdi. Zato gre. Dlaka full hitr navzame vonj. Kr poglej recimo psa. Samo da je mal vlage v zraku, pes smrdi ko vrag.
[/quote]

Tu imaš prav in se strinjam.


Mokro britje s peno za britje.
Nobenih težav.

Upam, da se vsaj ličiš ne?! :)))
Pa tiste torbice za okrog pasu so zdaj moderne. :)))
[/quote]

Moj moz se ze 20let brije pod pajsko. Kar zelodec se mi obrne ko pomislim, da bi mel dlakasto. Turbo ogabno in se nehigienicno zapovrh.


si pa v lokalu naroči gosti sok s smetano + slamico – nism se videla moškega s sokom -smetano in slamico……:)

Če se človek redno umiva, je lahko kosmat pod pazduho kot medve in ne bo smrdel. Pika.
Smrdeti začne še le, ko se bakterije že dovolj namnožijo. To pa traja.

Tistemu, ki mu naslednji dan pozno dopoldne ali popoldne zaudarja izpod pazduhe, se prejšnji večer sploh ni umil ali pa zelo površno. Smrdeti ne začne že po eni uri ali dveh. Znoj je brez vonja.


Hormoni, stres, adrenalin..pa se kaj. Jaz se kljub tusiranju in temeljitem miljenju ter britju in deodorantu po nekaj urah vcasih zavoham. Mogoce pa samo nimas vohalnega aparata dovolj obcutljivega ali pa se samo lahkotno sprehajas okoli. Posplosevat in sodit se ne da. Vsak in vse je unikum.

Tole si pa pošteno sfalila. Pošteno! Če nosiš material, ki je plastičen, boš zasmrdel v eni uri draga moja! V eni uri. Predvsem če gre za izločanje večje količine adrenalina, ki ga mi v zdravstvu izločamo!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Z žiletko.

New Report

Close