Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem nedolžno dekle do 25 let

iščem nedolžno dekle do 25 let

Star sem 31 let po poklicu zdravnik v spl. medicini iščem dekle RKC,ki bi bila bodoče otroke vzgojiti v krščanskem duhu.Upam,da bom našel takšno, kot si želim.
L.p.

Škoda, ker sem prestara.
Bi se takoj javila.

Tu jo imaš:

[img]http://zdruzenadesnica.si/images/VE3_Norma_Marija_Korosec.jpg[/img]

nova
Uredništvo priporoča

Nedolžnega moškega se že najde, nedolžno žensko pa skoraj misija nemogoče.

Ženske zlahka dobijo seks zaradi velikega števila fukfehtarjev. Če moški ne bi šli v pojsteljo z vsako, ki se jim ponudi, bi tudi več nedolžnih deklet bilo na razpolago.


Ti boš še večkrat imel ” teniški komolec”!

Na Zmajskem mostu v Lj. zmaj ne miga več z repom.Zato,ker ni več nedolžnih deklet pri prehodu mostu po 16 letu starosti.

Pozdravljen!

Vem, da si napisal omejitev glede let, poskusim pa lahko še vedno. Stara sem 27 let, nedolžna. Imam lepe dolge črne lesketajoče bujne lase, postava čisto povprečna oz normalna. Če te ne moti, da imam konjski obraz ( brez heca, podolgovata dolga brada, veliki sprednji zobje z razmakom), sem pa zelo prijetna za pogovor. Delam in živim na kmetiji, bi pa se bila za pravega preseliti iz podeželja v mesto. Zaposlena sem kot snažilka. Rada bi spoznala poštenega in prijetnega moškega, ki mu videz ne pomeni vse. Rada bi imela tudi otroke, ki bi jih vzgajala v krščanskem duhu. Sem verna in hodim k maši vsako nedeljo. Javi se zdravnik. Lv

Pozdravljen!

Vem, da si napisal omejitev glede let, poskusim pa lahko še vedno. Stara sem 27 let, nedolžna. Imam lepe dolge črne lesketajoče bujne lase, postava čisto povprečna oz normalna. Če te ne moti, da imam konjski obraz ( brez heca, podolgovata dolga brada, veliki sprednji zobje z razmakom), sem pa zelo prijetna za pogovor. Delam in živim na kmetiji, bi pa se bila za pravega preseliti iz podeželja v mesto. Zaposlena sem kot snažilka. Rada bi spoznala poštenega in prijetnega moškega, ki mu videz ne pomeni vse. Rada bi imela tudi otroke, ki bi jih vzgajala v krščanskem duhu. Sem verna in hodim k maši vsako nedeljo. Javi se zdravnik. Lv
[/quote]

En osnovni podatek vama manjka: kam naj se vama zainteresirani javi? :):):)

En osnovni podatek vama manjka: kam naj se vama zainteresirani javi? :):):)
[/quote]
Glede na to, da je iskalec moški, pričakujem, da on napiše( v kolikor ga ne moti majhna razlika v pogojnih letih) mail oz kontakt. Sama se ne bom preveč izpostavljala.

Ka pa tle iščeš, saj majo krščanarji svoj smn, tam so gotovo vse nič dolžne na ogled. Mal poguglaj vem da je enkrat pisal.

Pozdravljen!

Vem, da si napisal omejitev glede let, poskusim pa lahko še vedno. Stara sem 27 let, nedolžna. Imam lepe dolge črne lesketajoče bujne lase, postava čisto povprečna oz normalna. Če te ne moti, da imam konjski obraz ( brez heca, podolgovata dolga brada, veliki sprednji zobje z razmakom), sem pa zelo prijetna za pogovor. Delam in živim na kmetiji, bi pa se bila za pravega preseliti iz podeželja v mesto. Zaposlena sem kot snažilka. Rada bi spoznala poštenega in prijetnega moškega, ki mu videz ne pomeni vse. Rada bi imela tudi otroke, ki bi jih vzgajala v krščanskem duhu. Sem verna in hodim k maši vsako nedeljo. Javi se zdravnik. Lv
[/quote]
Hvala lepa za tvoj osebni opis,katerega sem z veseljem prebral.Sumim,da tega ni napisala ženska roka,temveč moška.Moram še nekaj noči prespati in premišljevati o tebi.Mogoče mi bodo sanje pokazale,kdo stoji za tem oglasom.Potem se bom javil z naslovom.
L.p.


Hvala lepa za tvoj osebni opis,katerega sem z veseljem prebral.Sumim,da tega ni napisala ženska roka,temveč moška.Moram še nekaj noči prespati in premišljevati o tebi.Mogoče mi bodo sanje pokazale,kdo stoji za tem oglasom.Potem se bom javil z naslovom.
L.p.
[/quote]
Sem ženska, povsem odkrita…Glede na zadnji zapis, se mi vse skupaj zdi ena zajebanjcija iz nas kristjanov. Mogoče se motim, kot se motiš ti, pa vseeno ti želim da najdeš sebi primerno kandidatko. Predvidevam da dekla poznih 20 oz zgodnjih 30 pa še “kmetica” brez izobrazbe z delom snažilke, pri tako visoko izobraženem niti nima miniaturnih šans za karkoli.
Pa lep dan…

In sta zaključila.

New Report

Close