Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženske glave vse manj rdeče

ženske glave vse manj rdeče

Opažam, da so ženske glave vse manj rdeče in vse bolj blond.
Večini tudi blond barva lepše pristaja.
Menda so tiste, ki se pobarvajo na rdeče – nezadovoljne v življenju.

Meni so pa roše full seksi. Pa blede in malo pegic… auuuuu…..
Aja ma ti govoriš o barvanih !

Rdeča ni v modi, že dolgo. Če že, je taka bolj na pinki.
Se mi zdi, da so se včasih večinoma na rdečo barvale tiste, ki so se barvale doma, ker je taka barva najlepše prijela. Rjavolaske na rdeče, to je še nekako ok, čudne pa so mi tiste, ki so svetlopolte al z rdečkastim tenom kože, temno blond oz. mišje sive naravne barve las (kot otroci so bile skoraj zagotovo blond), ki se nato pobarvajo rdeče. Ne paše na polt, ne na barvo obrvi.

nova
Uredništvo priporoča

En cajt je bila alta moda mahagoni rdeča. Vsaka ta druga je bila rdečkasta. In to ko se je spralo, je ratalo oranžno :)))
Fajn da je mimo.

Večina žensk se ne barva več. Barve so škodljive!


Barve so res škodljive, je pa komaj kakšna, ki ni pobarvana.

Najbolj zanikrno pa tudi zgledajo.Sivolase , zanemarjenke.
Prav tako moški.Redkokdo je lep in šarmanten če je siv.To je samo mit.
Večina sivolascev zgledajo kot starčki.

Meni so pa ful dobre rdečelaske.in jst bi bla samo bo težko oz črne na rdečo…

Ja… to sem sam opazil. Ženske ki so se farbale na rdeče in sem jih poznal so statistično gledano povečini imele neke probleme v življenju ki jih niso znale prebolet.

Dočim tiste ki so se farbale na blond so bile bolj na “free” in sproščene ter samozavestne.

Najbolj zanikrno pa tudi zgledajo.Sivolase , zanemarjenke.
Prav tako moški.Redkokdo je lep in šarmanten če je siv.To je samo mit.
Večina sivolascev zgledajo kot starčki.
[/quote]

Da si nauš kej nardila….

Prevec dela z rdeco barvo. Hitro se spira.
Jaz sem bila leta rdeca, pa se mi enostavno ne ljubi vec tako pogosto barvat + tega moras vse lase vedno barvat. Ce imas dolge lase, tudi poceni ni.
Zdaj sem temno blont, barvam se, ko me prime. Se ne mudi, itak je v modi zdaj iz temne na svetlo (ombre). Pa se samo izrastek barvas, posledicno kupis le eno barvo, saj se blond ne izpira.
Imam pa sreco, imam tak ton, da mi vse barve pristajajo.

Ja… to sem sam opazil. Ženske ki so se farbale na rdeče in sem jih poznal so statistično gledano povečini imele neke probleme v življenju ki jih niso znale prebolet.

Dočim tiste ki so se farbale na blond so bile bolj na “free” in sproščene ter samozavestne.
[/quote]

Imela sem te za bolj strojne sorte – taki ne bi problematičnosti ljudi povezovali z barvo las. Ker ni logično razložljiva.

Imela sem te za bolj strojne sorte – taki ne bi problematičnosti ljudi povezovali z barvo las. Ker ni logično razložljiva.
[/quote]

Oh joj.

Eno je opisna statistika drugo pa vzročna statistika. Dajte ločit ljudje no… Nikjer nisem trdil da rdeča barva VZROKUJE nezadovoljstvo. Sem pa statistično gledano opazil znatno večji procent. Sedaj je prepovedano opazovati?

Tvoja izajva je na nivoju tistega, ko ven vržejo statistiko, koliko odstotkov predstvanikov manjšin povzroča probleme potem pa taki kot si ti govorijo da je to nestrpnost. Ne, ni, ti podatki so številska dejstva, ki pa zajemajo premajhen vzorec in premalo parametrov, da bi lahko obravnaval izključno to skupino. Vsi vemo, da je dejavnikov več, če bi rad ugotavljal obstoj korelacije.

New Report

Close