Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moski ma kam ste to vi padli

Moski ma kam ste to vi padli

Samo se cakam dan, ko bodo morali moski ko se bodo porocili prevzeti se babji priimek :)))

https://www.24ur.com/novice/slovenija/groznje-s-smrtjo-zaradi-pravilnikov-v-zenski-obliki.html

Eni to že sedaj, prostovoljno! 😉

Sem ženska, ampak se tudi meni tole zdi malo bedasto. V drugih jezikih mogoče gre, ne vem, v slovenščini se pa neumno sliši. Lahko bi preprosto zapisali “obveznosti študentk in študentov so…” in tako uporabili moško in žensko obliko hkrati. Bi bilo najbolj enakopravno.

nova
Uredništvo priporoča

Sicer linke na 24kur ne odpiram, tako da ne vem o čem je članek, ampak kaj je narobe z ‘babjim’ priimkom? A ni to bolj logično kot da ženska vzame možev priimek? Nek star narod, ne spomnim se kateri, je imel rek ‘Maternica ne laže’ in rod so sledili po ženski liniji. Meni je to bolj logično.

Tudi meni je neumno.
Nobena diskriminacija ne more biti pravilna.

Clanek je o tem:

Naslednja tri leta bodo vsi pravilniki Filozofske fakultete zapisani v ženski obliki. Kar bo videti nekako takole: “Obveznost študentk je opraviti vse izpite.” Stavek bo veljal tako za študentke, kot za njihove moške kolege. Gre za gesto enakopravnosti žensk v jeziku in Filozofska fakulteta tu ni odkrila nič novega.

Clanek je o tem:

Naslednja tri leta bodo vsi pravilniki Filozofske fakultete zapisani v ženski obliki. Kar bo videti nekako takole: “Obveznost študentk je opraviti vse izpite.” Stavek bo veljal tako za študentke, kot za njihove moške kolege. Gre za gesto enakopravnosti žensk v jeziku in Filozofska fakulteta tu ni odkrila nič novega.
[/quote]

Ajoj, kakšna neumnost! Če bi bila jaz moški, ne bi opravila izpitov in bi se sklicevala na gornji stavek.

A ni ta faks itak mišljen za ženske in une… mal posebne…

ha … kaj ste zaostale in zaostali ☺
s frendico sva že večkrat seksali

Ajoj, kakšna neumnost! Če bi bila jaz moški, ne bi opravila izpitov in bi se sklicevala na gornji stavek.
[/quote]

Ja saj to bi do sedaj naceloma slo skozi, ker je bilo vse napisano v moskem spolu :))

Ženske in pezdetki, vse kar hocete, naredite, spremenite, ni panike…
Samo, ko bo šlo kaj narobe, ne hodit jokat k očiju, da ste zajebale državo in svet.
Namreč…postajamo sila smešni, z vsemi neumnostmi se ukvarjamo, realni problemi, ki jih pometamo pod preprogo, ne bodo izginili….samo spotencirani bodo nekega dne butnili na plano, in takrat bo jok, stok in škripanje z zobmi.

Ja saj to se mora zgoditi, nič drugega ne bo resetiralo zblojenih, razvajenih, prepolnoritih betic.

Do zdaj ni slo nic narobe? Sam prasam

Do zdaj ni slo nic narobe? Sam prasam
[/quote]

S polno ritjo sredi dneva klofaš po monu, tako da definiraj ‘narobe’ A to je ko zmanjka štroma, crkne wi-fi, se ti zlomi noht…?

S polno ritjo sredi dneva klofaš po monu, tako da definiraj ‘narobe’ A to je ko zmanjka štroma, crkne wi-fi, se ti zlomi noht…?
[/quote]

Tisti zgoraj je tudi omenjal “narobe” naj on najprej odgovori, da lahko potem jaz dobim inspiracijo za klofat po monu, s polno ritjo seveda, a vi imate prazne mogoce!? 😉

Bogu sem zahvalen za FS !

Tam se ne uklanjajo pritiskom norih cmeravih pravičnežev po svetu. V avli imate samo moški WC, ženske pa naj še štuk višje hribolazijo (piše na tabli). Boste rekli, da je bilo načrtovanje slabo… Jaz pravim da je to posrečena in dobra dolgoročna naložba :)))

Sploh če pomislim, da imajo na filofaksu načrte o odkupu stavbe, ko se bo strojna selila v novogradnjo :)))

Hmmm, ja, ce bi bil zenska bi isto govoril?

Hmmm, ja, ce bi bil zenska bi isto govoril?
[/quote]

Da, ker od hoje po štengah dobiš ful hudo rit.

Da, ker od hoje po štengah dobiš ful hudo rit.
[/quote]

Mar to ne velja tudi za moske, mislim to z ritjo? Move your ass, pa to. 🙂

Mar to ne velja tudi za moske, mislim to z ritjo? Move your ass, pa to. :)
[/quote]
Jah če si v arestu… pa da ga nočeš fasat…..verjetno pomaga, če nis preveč pri mir….

V angleščini je avto “she” …. Štala

Pa vijon, pa tank, pa granata… vse kar imamo radi in rado ropota…

Čakam še, da bo ropar policaja upravičeno odpeljal v zapor, ker ga je ta oviral pri ropu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A tole paše v to temo?

Mar to ne velja tudi za moske, mislim to z ritjo? Move your ass, pa to. 🙂
[/quote]

Ne uporabljam dvigala. Do the math.

New Report

Close