Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Val 202 duo

Val 202 duo

Šalehar in Karoli

Parkrat sem zjutraj v avtu poslušala njuno jutranjo oddajo – nisem poslušala ves čas, ker …ne morem;)

Pa ne vem: a to je koncept oddaje, da je tako…depresivna (težka)? Ker prvič sem si mislila, da imata pač slab dan, drugič da nimata medsebojne kemije in sta na silo skupaj, a zdaj v tretje mi razlage zmanjka.

Ponavadi so jutranje oddaje vesele in sproščene, da te veseli nov dan in greš nasmejan v svet;)

PS: Imata pa oba lep ton glasu;)

Zanimivo, jaz ju pa ravnokar poslušam in sta mi prav kjut:)))). Pa mi drugače Mihec ne sede vedno, za razliko od Andrejčka.

Jas sem njiju ujela danes za pol urce….:)
…do črnega tulipana…sedaj vem izvor pesmi :)))

meni sta super odštekan duo


humor…sarkazem. Naceloma nikogar ne pustita hladnega ali ju obozujes ali sovrazis. Meni sta v glavnem uredu,razen kadar Miha svojim gostom skace v besedo in goni svojo…pol pa ugasnem…ne gre drgac

Humor in sarkazem in take…mi je fino in ja, je zabavno. Očitno je koncept oddaje tak, če sta vedno taka…sem mislila, da sem “srečnica”, ki je ravno 3x naletela na njun slab dan:)

Mogoče pa tako izpadeta, ker poslušam druge postaje, kjer so drugi tok veseli in polni energije zjutraj:)

New Report

Close