Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seznam MONovcev, ki so se poparčkali in so v razmerju!

Seznam MONovcev, ki so se poparčkali in so v razmerju!

general Glanzkopf – Grda resnica

Živc na kubik – Goldfish

polarni sij nepr – Replika

XRobe – izgubljenanajstnica123

gost žblj – Princeska z venere

Desiderius – Tara_S

Ali sem jaz butl, al pa si čist mim oz. provokacijo vsekal… 😉

Princess?

drug drugega programiramo

Naka, ne bo prav. Moja MON-a je imela drugačen psevdonim.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Desiderius, kakšno princess bi pa ti imel?
[/quote]

Dobro vprašanje. Iskal sem priceso, poročil kraljično in prebujam se ob kraljici materi. Danes ne iščem več princes, temveč jih vzgajam, da bodo iz princev izoblikovale kralje.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dobro vprašanje. Iskal sem priceso, poročil kraljično in prebujam se ob kraljici materi. Danes ne iščem več princes, temveč jih vzgajam, da bodo iz princev izoblikovale kralje.
[/quote]

A veš, nisem še poročen, zato je moja še vedno princess.

drug drugega programiramo

A veš, nisem še poročen, zato je moja še vedno princess.
[/quote]

Bistvo je, da si ji predan.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dobro vprašanje. Iskal sem priceso, poročil kraljično in prebujam se ob kraljici materi. Danes ne iščem več princes, temveč jih vzgajam, da bodo iz princev izoblikovale kralje.
[/quote]

O, kako lepo si to napisal…sem kar kurjo polt dobila, res…

Hvala, komurkoli že, da obstajajo na tem Forumu taki, kot si ti.

Dobro vprašanje. Iskal sem priceso, poročil kraljično in prebujam se ob kraljici materi. Danes ne iščem več princes, temveč jih vzgajam, da bodo iz princev izoblikovale kralje.
[/quote]

.-))) Besede so eno, dejanja drugo, ampak če res tako čutiš in živiš, si pa res čudovit človek! Takšne potrebujemo ženske …

O, kako lepo si to napisal…sem kar kurjo polt dobila, res…

Hvala, komurkoli že, da obstajajo na tem Forumu taki, kot si ti.
[/quote]

Hrepenimo po tistem, kar si moremo zamisliti, a nam je (v obdobju hrepenenja) nedosegljivo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

.-))) Besede so eno, dejanja drugo, ampak če res tako čutiš in živiš, si pa res čudovit človek! Takšne potrebujemo ženske …
[/quote]

Ni zanemarljivo, po cem hrepenimo moski.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne jaz ne general o tem ne veva nč to je vse v tvoji glavi

Dodaj še Barca in Gunnar

Sej veš, da je xrobe, princeska in še par takih nickov vse ena in ista oseba

Dmx in Bonica

Ali sem jaz butl, al pa si čist mim oz. provokacijo vsekal… 😉
[/quote]
protestiram !!! Butl in to s TM je moj nick ☺

So bili taki, iz branja katerih se je videlo, da so si naklonjeni.
So bili taki, ki so to celo priznali.
A ne bom o njih.

So bili taki, iz branja katerih se je videlo, da so si naklonjeni.
So bili taki, ki so to celo priznali.
A ne bom o njih.
[/quote]

In zakaj ne? Saj ni nič slabega!

DXY – polarni sij

In zakaj ne? Saj ni nič slabega!
[/quote]

O tem bi spregovorili sami, če bi želeli.

Odgovorila sem zgolj zato, da ne bi brala: “Raje sam, kot v slabi družbi.”
Čeprav se ob tem vprašam, kaj ljudi sili v to, da vztrajajo v okolju, ki ga vidijo v taki luči…

O tem bi spregovorili sami, če bi želeli.

Odgovorila sem zgolj zato, da ne bi brala: “Raje sam, kot v slabi družbi.”
Čeprav se ob tem vprašam, kaj ljudi sili v to, da vztrajajo v okolju, ki ga vidijo v taki luči…
[/quote]

Ti si temo sfalila!

En moški je zadnjič hvalil par uporabnic, a ni želel povedati katere so mu všeč.

Tu se najde kar nekaj vsecnih uporabnic.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Haha, to sem bil pa jaz.

Ja povejta

New Report

Close