Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako z lahkoto me je odstavil

Tako z lahkoto me je odstavil

Bila sva si blizu. Približno pol leta. Vsaj tako sem bila prepričana in da je vprašanje časa, kdaj bova postala polnokrven par. Mislila sem, da rabi čas, da se odpre, da preboli famozno bivšo. Da ponovno zaupa ljudem. Tako kot jaz. Nekaj dni nazaj pa sem zvedela resnico, na katero nisem računala niti v sanjah. Po njegovi fatalni bivši je bila namreč na sporedu še neka poročena ženska, (medtem ko sem bila sama dober teden odsotna, fizično in online, niti se kako drugače nisem oglašala, razlogi so bili nepomembni, nenazadnje nama ni bilo potrebno vsak dan tičati skupaj, saj nisva bila v resni zvezi), ki ga je tudi zapustila z namenom reševanja svojega zakona, menda.

Opazila sem, da postavlja ženske, ki mu dajejo vedeti, da ga lahko pustijo trpeti, da njegova ljubezen ne bo uslišana, na piedestal. Dosegljive ali prijazne, nežne, ljubeče ženske, pa ima samo za božanje svojega ega, oziroma smo zanj drugorazredna vrsta. Boli, ko vidim, kako nepomembna sem v resnici bila. Hotela sem prekiniti stike že prej, zaradi določenih ponavljajočih, motečih dejanj, ki jih je sicer kasneje popravil, a besede oprosti ne pozna, niti je ni zdaj na koncu izrekel… Kot da se ne bi vsaj spodobilo, ti meseci druženja pa kot da so bili bežen, nepomemben klepet, mimogrede.

Sem pa pozitivno presenečena nad seboj, kako dostojno sem prenesla ponovni poraz in kako zelo manj boli kot pred leti… Spoznala sem da se tudi sama vrtim okoli istega problema kot on ( nedosegljivi, hladni moški), a s pomembno razliko med nama, da sem sama iz disfunkcionalne družine, kjer tople besede, objema, nisem poznala, bila pa sem neprestano pod psihičnim nasiljem obeh staršev, včasih pa tudi pod fizičnim.
Skratka, kot je razbrati, slabo izhodišče za partnerska razmerja, temu v dobrobit niso niti moji določeni zdravstveni problemi, se pa trudim da presegam vcepljeno vlogo žrtve in poskušam biti čimbolj v vlogi borke.

A ne glede na vse, mene noben klic, obraz moškega, iz (davne ali bližnje) preteklosti ne gane, medtem ko je zgoraj omenjena gospa samo tlesknila s prsti, pa je » moj nesojeni bodoči dragi« takoj skočil na noge.

Hvala, da ste me brali in eventualno komentirali. Lp.

Aplavz…

sicer se mi ne da brat ampak aplavz….

In pogumno naprej.

clap! clap! clap!


Uf…zdele sem mislila, da berem zgodbo svoje znanke, čeprav se določene zadeve malce razlikujejo, tako da očitno nista ena in ista oseba. Kaj naj ti rečem;dobro da se je odvilo v pol leta in da nisi svojega življenja povsem podredila njegovemu. Upam, no. Kaj sedaj? Nič. Lepo naprej z novimi spoznanji. Težko boš še zaupala.

nova
Uredništvo priporoča

Si pred pragom spoznanja, da si zbolela za sindromom matere Terezije.

Te vrste bolnic ste najhujše vrste zvodnic, s svojo “dobroto” futrate vseh vrst lenuhe in iz njih delate psihopate.

To, da veš, kje je tvoja šibka točka, je že pol zmage.
In se strinjam, kako je drugače, ko si starejši. Veliko manj se sekiraš za stvari. Ta del staranja mi je zelo všeč.
Lej, še ene 3,5 milijarde jih je na voljo. Ni hudič, da si ne najdeš pravega, če se odločiš za to.

A, ko ji jo na roko vržeš zaradi sebe ti pride?

Veliko žabcev je treba poljubiti, preden prideš do pravega princa.
Na žalost je pa tako, da boš samo prek mnogih žabcev nekoč spoznala pravega in si rekla :To je to.
Vsi nabiramo izkušnje v življenju.
Vendar se iz slabih tudi nekaj naučimo.Da takih žabcev ne maramo in da niso pravi za nas.
Zdaj vsaj veš, kakšnega tipa ne maraš.
Ko boš imela dovolj izkušenj, boš vsakega tipa zelo hitro spregledala in ga dala v nek predal ali ga boš po potrebi takoj skenslala.
In za pravega boš takoj vedela, da je pravi.

Pa še to : vsakič manj boli…Ali pa včasih boli, ampak točno veš, da gre svet naprej.

Čemu to sprašuješ? In ne, nisem narcisioidna,če na to namiguješ.

namenjeno butlu

ne vem, kako se zbližate s takimi debili. problem je tudi miselnost, ki to spodbuja, kot npr. “preteklost ni pomembna”, “živi za danes”.

Po nekih raziskavah, v povprečju menda 13 žabcev. Se mi jih pa za zdaj ne poljublja več. Številka pa se je z mojega stališča krepko previsoka. Drugače se strinjam z vsem in ja, življenje gre naprej. 🙂

Še sama ne vem več natačno kako sva se. Sem pa predpostavljala po sebi, da se je iz svojih izkušenj kaj naučil, še toliko bolj ker je starejši in izkušenejši in da je ni ženske, kateri bi bil še kdaj tepih, ker nenazadnje, glede na njegove osebne okoliščine (status, videz), ni nek “zadnji kreten”.

Po nekih raziskavah, v povprečju menda 13 žabcev. Se mi jih pa za zdaj ne poljublja več. Številka pa se je z mojega stališča krepko previsoka. Drugače se strinjam z vsem in ja, življenje gre naprej. 🙂
[/quote]

Izkušnje iz katerih se (lahko)nekaj naučimo so slabe in življenje gre naprej…

… ali nora, še bolj nora, mona! 😉

Še sama ne vem več natačno kako sva se. Sem pa predpostavljala po sebi, da se je iz svojih izkušenj kaj naučil, še toliko bolj ker je starejši in izkušenejši in da je ni ženske, kateri bi bil še kdaj tepih, ker nenazadnje, glede na njegove osebne okoliščine (status, videz), ni nek “zadnji ******”.
[/quote]

Stvari mnogokrat niso taksne kot jih vidis ali kot so ti povedane. Ce je locen sele kratek cas, lahko ni razpucal sam s seboj, pa ceprav mislis, da postavlja bivso ali dve bivsi na pediestal, morda to sploh ni to. Bi prej rekla, da je dobil drugo sanso, da popravi napako. V vmesnem casu si bila v zgodbi ti, prijetna, potrpezljiva, pa vendar samo masilo. Ce bi on bil j in okoli abrahama, bi skoraj vedela, h komu se je vrnil. Vsi mi vemo, kako stara in vroca je bila ta zgodba…

Veliko žabcev je treba poljubiti, preden prideš do pravega princa.
Na žalost je pa tako, da boš samo prek mnogih žabcev nekoč spoznala pravega in si rekla :To je to.
Vsi nabiramo izkušnje v življenju.
Vendar se iz slabih tudi nekaj naučimo.Da takih žabcev ne maramo in da niso pravi za nas.
Zdaj vsaj veš, kakšnega tipa ne maraš.
Ko boš imela dovolj izkušenj, boš vsakega tipa zelo hitro spregledala in ga dala v nek predal ali ga boš po potrebi takoj skenslala.
In za pravega boš takoj vedela, da je pravi.

Pa še to : vsakič manj boli…Ali pa včasih boli, ampak točno veš, da gre svet naprej.
[/quote]

treba se je najprej dobro zgoni, potem pa dobit enega 40-letnega devičnika, da jo oplodi in da mu pred nosom moli korenček … pardon … svojo češpljo na palici zato da se on obrača po njenih kapricah v upanju da ga bo še kdaj namočil

Eh, ni te pač imel tako zelo rad. Kaj češ zdaj to analizirat in iskat neke fantastične odgovore zakaj je naredil to, zakaj ono, kakšne probleme ima ipd. Moški so zelo nekomplicirana bitja. Če se odloči, da si mu všeč je to to. Drugače pa si samo za mimogrede.

starost se mi zdi vedno manjši kriterij 🙂 so dons eni 15letniki bolj zreli kot marsikdo pri 30ih. doba informacij.

Mislim, da si zadela bistvo, čeprav se bereš, kot da si (tudi) ti tista, ki je našla tolažbo pri nekom po neuspehu v lastnem zakonu. Malo za šalo, malo za res. 🙂 Le nekaj mi ni jasno, zakaj bi bli moški enostavn(ejš)i, bolj od nas žensk. Jaz takega moškega svoj živ dan nisem srečala, očitno so bili v moji bližini sami za*eban*i ali sami zelo zahtevni moški, ( ki sami niso običajno nudili nič), a to je že druga zgodba.
Enostavno ločijo seks in ljubezen zaradi nekih razlik v delovanju možganov med spoloma, to je pa bolj ali manj vse.

Veliko žabcev je treba poljubiti, preden prideš do pravega princa.
Na žalost je pa tako, da boš samo prek mnogih žabcev nekoč spoznala pravega in si rekla :To je to.
Vsi nabiramo izkušnje v življenju.
Vendar se iz slabih tudi nekaj naučimo.Da takih žabcev ne maramo in da niso pravi za nas.
Zdaj vsaj veš, kakšnega tipa ne maraš.
Ko boš imela dovolj izkušenj, boš vsakega tipa zelo hitro spregledala in ga dala v nek predal ali ga boš po potrebi takoj skenslala.
In za pravega boš takoj vedela, da je pravi.

Pa še to : vsakič manj boli…Ali pa včasih boli, ampak točno veš, da gre svet naprej.
[/quote]
Bolj: fuck it, it’ll do.

Lej, poklic ga, povab na kofe, bori se zanga.

no, to je pa lep primer, da se je dobro čim prej dol dat s tistim, katerim se spoznaš na novo, ne pa kolovratit brezveze in gradit gradove iz kart, ehhh, ljudje, kdaj vam bo kapnlo, f u k je edino merilo dobre zveze….., jebeš traume v glavi…,ok., majo se pa lahko dobro tud tisti, ki narazen spijo v zakonski pojstli, nč ne rečem, se pač najdejo v nekih marsovskih nezemljskih sferah…



f u k je edino merilo dobre zveze…..

Spet kak đoint skadil???



f u k je edino merilo dobre zveze…..

Spet kak đoint skadil???
[/quote]

tud v teoriji ne. Jst vse kar povem, povem iz življenja, ti pa kakor čes, z đointom al brez njega, jebe se men…

tud v teoriji ne. Jst vse kar povem, povem iz življenja, ti pa kakor čes, z đointom al brez njega, jebe se men…
[/quote]

LOL.

1.Sama si igrala mati Terezo z namenom,da bo s tabo pozabil na bivšo,ker si mu želela dokazat svojo večvrednost
2.Če si se z njim spetljala takoj ali kratek čas po razpadu njegove zadnje veze potem bi ti moralo bit jasno,da si samo njegova tolažba ali igračka,ki jo bo odvrgel takoj,ko mu ne bo več všeč.
3.Zdaj si verjetno dojela,da tip ni nič drugega kot dober manipulator
3.Ne glede na to izkušnjo začni imet rada sebe se cenit in spoštovat
4.Taki tipi so poškodovana roba in niso primerni za zveze.
5.Njegovo destruktivno obnašanje ti je lahko jasni pokazatelj,da ima težave sam sabo
5.To vzami kot izkušnjo za naprej
6.Ne rini v odnose z takimi,ki eno govorijo drugo mislijo tretje delajo
7.Ni še vsak dober in pošten ali vreden zaupanja samo na podlagi pogovora ali zanimanja,ki ga pokaže.To je samo zato,da si te pridobi za dosego svojih ciljev
8.Začni delat na sebi in zase ne pa iskat tolažbe in ljubezni pri takih,ki nimajo pospravljenega podstrešja in gredo iz ene skrajnosti v drugo
9.Taki tipi imajo nos za ranjene ženske z nizko samopodobo ter občutkom manjvrednosti.
10.Ne rabijo bit taki moški fensi dovolj,da znajo bit očarljivi in pritegnit tako žensko tvojega kova,ki je naivna .
Upam,da smo te dovolj razsvetlili in boš v bodoče malo bolj previdna na koga se boš navezala…
Seveda bivše ni pozabil in je niti ne bo tako zlahka že ve zakaj ne…In prav je tako,žal pa bo tukaj vsaka naslednja potegnila kratko,ker bo iskal njo v njih..

New Report

Close