Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oopsi Urška in njena poroka

Oopsi Urška in njena poroka

https://oopsi.si/peklenski-teden-pred-poroko/

Kot da jima ni usojeno in vse dela proti temu, da se ne poročita.
Pa sta se že?

Draga Urška in Joni, dol mi visi za vaju! V bistvu bo vajino življenje zame zanimivo le v primeru, če se vama zgodi kaj resnično slabega.

Nekdo je to neumnost heknil in pobrisal?!

Kje si LEGENDA! Placamv5 rund in burek.

nova
Uredništvo priporoča

Prav nič ne zanima … Nimam pojma kdo je niti ne želim izvedeti. Še najmanj, če je samopromocija.

Čisto kul družinica so. So se odločili da živijo resničnostni šov. Njihova odločitev. Mnogi so jim fovš, ker mislijo, da jim teče le “mleko in med” a so normalna družina, kot nešteto drugih.
Poročila pa sta se, brez skrbi 🙂
Tiste, ki vas moti, pa se ne ukvarjajte z njimi. Boste bolj mirno živeli.
Še to: nisem Urška, nobene povezave z njo, le občasno spremljam njen instagram…

…bilo bi pol težav manj, če bi ubrala pravi, normalni vrstni red. Poroka, otroci… tako pa jesta, kar kuhata. Smilita se mi pa prav nič. Ko bosta hodila na onkologijo, bo druga pesem, takole pa sta samo drama queen and king. Sami problemi prepolnih riti.

“nisem Urška nisem robot”
Kdo si povej?

drug drugega programiramo

kaj je to za ena urška!?

Zakaj sem to odprla? Sedaj mi je pa slabo..

[attachment=0]Untitled6.png[/attachment]

drug drugega programiramo


Tudi zame ni njihov blog, je dosti plehek, so pa naša življenja v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} itak plehka… A kdo še hodi na koncerte klasične glasbe npr. in bere kvalitetne knjige? Še jaz ne, pa včasih sem. Da pa komu privoščim slabo, pa niti v sanjah ne. Jim želim vso srečo.

Po toliko temah tu sem se tudi sama seznanila s tem, za kaj gre pri tem oopsiju.
Če vam njena stran ali onadva nista všeč, vas nihče ne sili, da jo spremljate.
Ne razumem, od kod ves ta gnev in kritiziranje zaradi kritiziranja samega.

Evo, sem pebrala zapis na linku in se sprašujem, kaj je tu zanimivega? Pač ena ženska piše spletni dnevnik…
Mislim, ne vem, če malo razmislim, poročila sem se pred 25 leti in bi lahko samo o tem, kako sem šla po poročno obleko, ne izbirat in pomerjat, ampak iskat že gotovo, napisala veliko bolj zanimivo dogodivščino…

Ljudje obozujejo njene bloge dokler so dojencki, poroke ali nagradne igre… vse ostalo so postranske zadeva. Itak pa ima vsak mesec nove TOP izdelke, clanke prepisuje…
In zdej je prisla v obdobje, ko bo zmankalo dobrih vsebin. Otroci niso vec majhni. Porocila sta se… Edin ce bota se kaksnega otroka mela… je oopsi postal brezvezen, dolgocasen in plehek… tako da njena doba uspeha je prisla do konca

Zdaj pride še drama z ločitvijo in deljenjem premoženja in otroka. V trgovino po kokice.

A se se komu ne zdi cist ok, ce se ga zenin na svoji poroki totalno napije, tolk da bruha in je naslednji dan cisto zmackan? Vsi ti custveni izlivi in jokanje so lahko tud posledica zmanjsane inhibicije, ki jo prinese alkohol…
https://oopsi.si/preprosto-srecen/

A ves kaj? Kje pise da se moras prvo porocit in nato imeti otroke? Vrstni red.. Mogoče ja za tebe in nekatere, ampak mislim da se vsak posameznik sam odloca o tem kdaj bo poroka in kdaj bodo otroci. Mislim kaksne badirije.. Vrstni red halo? Sama sem mamica 3 leta stari pupi, zarocena 7 let… In ja sem v pricakovanju se enega clana družinice in tudi porocena nisem..


Ne, meni se NE zdi normalno, da se na lastni poroki napijes kot krava. Seveda bos nekaj spil, al si zenin, nevesta al pa svak. Ampak, da pa kot zenin bruhas, da si se par naslednjih dni unicen…ne vem, meni to ni normalno.

Zdaj je ugotovila da se seks in golota najbolje prodajata in je začela objavljati še svoje slike v spodnjem perilu. Meni je vedno bolj dolgočasna.
Na začetku mi je bila zanimiva, zdaj me pa že vse te objave utrujajo.

New Report

Close