Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj hoče moški tekmovati z žensko?

zakaj hoče moški tekmovati z žensko?

zakaj ga zanima plača, nepremičnine, finačno stanje ženske, s katero ne misli biti v zvezi…
ampak samo zato da se primerja…

Nobenega takega ne poznam.

Moški ego želi biti vedno višji, večji, najboljši, najhitrejši…sami pridevniki, superlativi.

nova
Uredništvo priporoča


Ja zato, da se primerja a ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tale me je danes nasmejala:)

[img]http://cdn-webimages.wimages.net/05170a4bafcf3f478143cf95b64ee59a9a7689-wm.jpg?v=3[/img]


Ego… Zato je dejansko tam pri 25 ih najlepše nekoga spoznat, ko noben nima nič in iz nič štartat, kolikor vidim okoli sebe, je velikrat vse ostalo beda. Pa ne vedno, da me ne razume kdo narobe.

Meni je zelo čudno, če katerikoli fant poskuša tekmovat z mano.
Pred leti mi je bil všeč fant, ki je bil tudi tak, in me je to motilo.

Prej bi rekel, da zelijo zenske tekmovati z moskimi in se dokazovati, da so enake ali boljse.
V naravi moskega je, da stremi k boljsevu, vecjemu itd..zato se trudijo, delajo, izumljajo ….zenska je bila vedno uporabnik in sledilec…le v zadnjem casu, ko je razvoj prišel na dovolj visoko raven, lahko zenska tekmuje in se primerja z moskim. Seveda to velja za zahodno civilizacijo.

Uporabnik in sledilec je bila ženska zato, ker ji je bilo kaj drugega prepovedano. To si pozabil povedat. Med znanstvenim osevjem 21. stoletja ( to si tisti, ki izumljajo, delajo in razvijajo) je
zdaj polovica žensk. Ne gre za tekmovanje. Zakaj bi kdo s kom tekmoval? Tudi pod razno ne razumem.
Ti trdiš, da ni v ženski naravi, da bi delale, ustvarjale, izumljale in da to delajo samo iz enega razloga – da tekmujejo z moškimi?
Hm. Pri tem, da je tekmovalnost v veliki večini na moški strani. Zanimivo.

Uporabnik in sledilec je bila ženska zato, ker ji je bilo kaj drugega prepovedano. To si pozabil povedat. Med znanstvenim osevjem 21. stoletja ( to si tisti, ki izumljajo, delajo in razvijajo) je
zdaj polovica žensk. Ne gre za tekmovanje. Zakaj bi kdo s kom tekmoval? Tudi pod razno ne razumem.
Ti trdiš, da ni v ženski naravi, da bi delale, ustvarjale, izumljale in da to delajo samo iz enega razloga – da tekmujejo z moškimi?
Hm. Pri tem, da je tekmovalnost v veliki večini na moški strani. Zanimivo.
[/quote]
Kje sem trdil, da ni v zenski naravi, da bi delale ustvarjale in izumljale?

Da zenske tekmujejo z moškimi si lahko ogledas vsak dan kjer koli….pogledaš vojakinje, policistke, šoferke itd….babe se silijo nekam kjer jim ni mesto….ne tekmovat z moškim, se dokazovat po moško, dajte se raje dopolnjevat z moškim in moški z vami. Moški ni bil nikoli sovražnik ženske. Bile so in so se drugacne kulture, nacini razmisljanja, zivljenja….vendar tiste vzorce življenja je izoblikovala narava, boj za preživetje. Moški so zenske vedno ščitili in sebe izpostavljali nevarnosti, ker so se zavedali, da je ženska tisti bolj pomemben del skupnosti, kot moški….zato se ženske niso borile, niso lovile itd, temveč so bile vedno na varnem.
Danes pa, ko vam razvoj to omogoca, želite in tudi tekmujete z moškim in se hočete dokazovat kot enake, vendar niste in nikoli ne boste…ste sibkejse, drugačne hormone imate in zato drufačno obnašanje in razumevanje. Vsi nismo za vse, vsak je za nekaj, skupaj smo vse. Žal vas izrojeni feminizem pelje daleč stran od tega. Posledice že čutite in še bolj jih boste. Bolj kot moški.

Saj ne tekmujemo;)

[img]https://thumbs.gfycat.com/VastOldCub-size_restricted.gif[/img]


Kje sem trdil, da ni v zenski naravi, da bi delale ustvarjale in izumljale?

Da zenske tekmujejo z moškimi si lahko ogledas vsak dan kjer koli….pogledaš vojakinje, policistke, šoferke itd….babe se silijo nekam kjer jim ni mesto….ne tekmovat z moškim, se dokazovat po moško, dajte se raje dopolnjevat z moškim in moški z vami. Moški ni bil nikoli sovražnik ženske. Bile so in so se drugacne kulture, nacini razmisljanja, zivljenja….vendar tiste vzorce življenja je izoblikovala narava, boj za preživetje. Moški so zenske vedno ščitili in sebe izpostavljali nevarnosti, ker so se zavedali, da je ženska tisti bolj pomemben del skupnosti, kot moški….zato se ženske niso borile, niso lovile itd, temveč so bile vedno na varnem.
Danes pa, ko vam razvoj to omogoca, želite in tudi tekmujete z moškim in se hočete dokazovat kot enake, vendar niste in nikoli ne boste…ste sibkejse, drugačne hormone imate in zato drufačno obnašanje in razumevanje. Vsi nismo za vse, vsak je za nekaj, skupaj smo vse. Žal vas izrojeni feminizem pelje daleč stran od tega. Posledice že čutite in še bolj jih boste. Bolj kot moški.
[/quote]

Napisal si: “V naravi moskega je, da stremi k boljsevu, vecjemu itd..zato se trudijo, delajo, izumljajo ….zenska je bila vedno uporabnik in sledilec.”

Se pravi enajstletna punčka, ki je pisala matematiko 5, je to naredila samo zato, da tekmuje s fanti? Tudi na gimnazijo in faks bo šla samo zato, da tekmuje z moškimi in se rine nekam, kjer ji ni mesto?
Šoferke? Resno? Policistke, kot vidiš več kot odlično opravljajo svoje delo, dve sta ravno ta teden našli ukradenega ferarija :))
Dejte si dopovedat, da ženske ne izbiramo poklica, da bi tekmovale z moškimi. Nas to ne zanima. Če imamo psihofizične sposobnosti za nek poklic, potem jaz ne vidim razloga, da ga ne bi opravljale.
Še manj pa vidim, zakaj bi se moški zaradi tega počutili ogrožene?

Zanimivo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Kje sem trdil, da ni v zenski naravi, da bi delale ustvarjale in izumljale?

Da zenske tekmujejo z moškimi si lahko ogledas vsak dan kjer koli….pogledaš vojakinje, policistke, šoferke itd….babe se silijo nekam kjer jim ni mesto….ne tekmovat z moškim, se dokazovat po moško, dajte se raje dopolnjevat z moškim in moški z vami. Moški ni bil nikoli sovražnik ženske. Bile so in so se drugacne kulture, nacini razmisljanja, zivljenja….vendar tiste vzorce življenja je izoblikovala narava, boj za preživetje. Moški so zenske vedno ščitili in sebe izpostavljali nevarnosti, ker so se zavedali, da je ženska tisti bolj pomemben del skupnosti, kot moški….zato se ženske niso borile, niso lovile itd, temveč so bile vedno na varnem.
Danes pa, ko vam razvoj to omogoca, želite in tudi tekmujete z moškim in se hočete dokazovat kot enake, vendar niste in nikoli ne boste…ste sibkejse, drugačne hormone imate in zato drufačno obnašanje in razumevanje. Vsi nismo za vse, vsak je za nekaj, skupaj smo vse. Žal vas izrojeni feminizem pelje daleč stran od tega. Posledice že čutite in še bolj jih boste. Bolj kot moški.
[/quote]

Dobro napisano razen z boldanim se pa nikakor ne strinjam. Je v zgodovini preveč dokazov o nasprotnem. Poglej samo npr stališča RKC ali islama do žensk.


Kje sem trdil, da ni v zenski naravi, da bi delale ustvarjale in izumljale?

Da zenske tekmujejo z moškimi si lahko ogledas vsak dan kjer koli….pogledaš vojakinje, policistke, šoferke itd….babe se silijo nekam kjer jim ni mesto….ne tekmovat z moškim, se dokazovat po moško, dajte se raje dopolnjevat z moškim in moški z vami. Moški ni bil nikoli sovražnik ženske. Bile so in so se drugacne kulture, nacini razmisljanja, zivljenja….vendar tiste vzorce življenja je izoblikovala narava, boj za preživetje. Moški so zenske vedno ščitili in sebe izpostavljali nevarnosti, ker so se zavedali, da je ženska tisti bolj pomemben del skupnosti, kot moški….zato se ženske niso borile, niso lovile itd, temveč so bile vedno na varnem.
Danes pa, ko vam razvoj to omogoca, želite in tudi tekmujete z moškim in se hočete dokazovat kot enake, vendar niste in nikoli ne boste…ste sibkejse, drugačne hormone imate in zato drufačno obnašanje in razumevanje. Vsi nismo za vse, vsak je za nekaj, skupaj smo vse. Žal vas izrojeni feminizem pelje daleč stran od tega. Posledice že čutite in še bolj jih boste. Bolj kot moški.
[/quote]

In kaj tebe motijo policistke, vojakinje, soferke. Pa kje ti zivis v SA ali kje!?

Moski scitili zenske!??? Ma hahaha in jih posiljevali med vojnami, ker so bile ravno pri roki a ne!?
Se tu ko se zliva toliko zovca cez zenske, nas ni sposoben noben zascitit, ce se ne bomo same. Vi pa itak kot rojeni egoisti gledate vedno in samo na svojo rit, po liniji najmanjega odpora…

Napisal si: “V naravi moskega je, da stremi k boljsevu, vecjemu itd..zato se trudijo, delajo, izumljajo ….zenska je bila vedno uporabnik in sledilec.”

Se pravi enajstletna punčka, ki je pisala matematiko 5, je to naredila samo zato, da tekmuje s fanti? Tudi na gimnazijo in faks bo šla samo zato, da tekmuje z moškimi in se rine nekam, kjer ji ni mesto?
Šoferke? Resno? Policistke, kot vidiš več kot odlično opravljajo svoje delo, dve sta ravno ta teden našli ukradenega ferarija :))
Dejte si dopovedat, da ženske ne izbiramo poklica, da bi tekmovale z moškimi. Nas to ne zanima. Če imamo psihofizične sposobnosti za nek poklic, potem jaz ne vidim razloga, da ga ne bi opravljale.
Še manj pa vidim, zakaj bi se moški zaradi tega počutili ogrožene?
[/quote]
Vidis, ko ne razumes ali noceš razumeti. Dve policistki nista nikoli skupaj v intervencijski patrulji. Ti to kaj pove? Dokler tovornjaki niso imeli servo volana, ni bilo babe, ki bi zmogla voziti tovornjak. Gume na tovornjaku šoferka se danes ne zmore zamenjati.( mi je povedala šofetka) itd, itd…..
Štos je, da nimate psihofizicnih sposobnosti, se pa nekam silite z glavo skozi zid.
O tisti petki, to ni Tehnika vanje z moškimi, to je tekmovanje med vsemi. Tekmovanje z moskimi je tam, kamor se silite, pa nimate ustreznih atributov.
Recimo odvetnice so zenske dobre, ker znajo biti bolj pasje od moških….


Vidis, ko ne razumes ali noceš razumeti. Dve policistki nista nikoli skupaj v intervencijski patrulji. Ti to kaj pove? Dokler tovornjaki niso imeli servo volana, ni bilo babe, ki bi zmogla voziti tovornjak. Gume na tovornjaku šoferka se danes ne zmore zamenjati.( mi je povedala šofetka) itd, itd…..
Štos je, da nimate psihofizicnih sposobnosti, se pa nekam silite z glavo skozi zid.
O tisti petki, to ni Tehnika vanje z moškimi, to je tekmovanje med vsemi. Tekmovanje z moskimi je tam, kamor se silite, pa nimate ustreznih atributov.
Recimo odvetnice so zenske dobre, ker znajo biti bolj pasje od moških….
[/quote]

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/slovenski-policistki-odkrili-ukraden-ferrari-vreden-vec-kot-100-000-evrov.html

kako niso skupaj v patrulji?

In jasno, da je lažje voziti s servo volanom, zato je pa narastlo število šoferk. Po mojem pdobno, kot je naraslo število medicinskih bratov, ker se poklici ne delijo več na ženske in na moške, ampak glede na sposobnosti.
Bistvo nekega dela je, da je opravljeno. In kolikor jaz vidim, da opravijo ženske in moški. Če ne bi bilo, potem jih pač ne bi (enih ali drugih) najemali, ali ni tako?


Vidis, ko ne razumes ali noceš razumeti. Dve policistki nista nikoli skupaj v intervencijski patrulji. Ti to kaj pove? Dokler tovornjaki niso imeli servo volana, ni bilo babe, ki bi zmogla voziti tovornjak. Gume na tovornjaku šoferka se danes ne zmore zamenjati.( mi je povedala šofetka) itd, itd…..
Štos je, da nimate psihofizicnih sposobnosti, se pa nekam silite z glavo skozi zid.
O tisti petki, to ni Tehnika vanje z moškimi, to je tekmovanje med vsemi. Tekmovanje z moskimi je tam, kamor se silite, pa nimate ustreznih atributov.
Recimo odvetnice so zenske dobre, ker znajo biti bolj pasje od moških….
[/quote]

Poznam moskega soferja, ki tudi ni sposoben sam gume zamenjat na tovornjaku, vedno poklice pomoc na cesti. Tolk…

Zadnjic sta bili dve policistki v intervenciji.

Tebi pa ne bi skodilo, ce bi se obcasno malo posodabljal, da se ti ne bo se vaska mularija smejala.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/slovenski-policistki-odkrili-ukraden-ferrari-vreden-vec-kot-100-000-evrov.html

kako niso skupaj v patrulji?

In jasno, da je lažje voziti s servo volanom, zato je pa narastlo število šoferk. Po mojem pdobno, kot je naraslo število medicinskih bratov, ker se poklici ne delijo več na ženske in na moške, ampak glede na sposobnosti.
Bistvo nekega dela je, da je opravljeno. In kolikor jaz vidim, da opravijo ženske in moški. Če ne bi bilo, potem jih pač ne bi (enih ali drugih) najemali, ali ni tako?
[/quote]

Beri in razumi kar bereš….rekel sem intervencijska patrulja. Pa tudi sicer poznam mnogo primerov, ko je bila patrulja par, pa se je policistka dobesedno usrala, ko je bilo treba ukrepat. To ne pomeni, da sem proti zenskam v policiji, ker dolocene naloge opravijo enako dobro zenske in moski, za dolocene je pa posamezen spol bolj primeren. Problem policije je, da je prevec zensk, med njimi veliko, ki niso sposobne opravljat tega poklica, v policiji pa zato, da lahko normalno koristijo porodniski dopust in druge ugodnosti mladih mater ( da se ne bo spet usulo name, to podpiram in razumem ravnanja teh zensk), ampak za sluzbo kot tako pa to ni dobro.
Sem ze napisal in bom še….nismo vsi za vse, vsi skupaj pa zmoremo vse.

Beri in razumi kar bereš….rekel sem intervencijska patrulja. Pa tudi sicer poznam mnogo primerov, ko je bila patrulja par, pa se je policistka dobesedno usrala, ko je bilo treba ukrepat. To ne pomeni, da sem proti zenskam v policiji, ker dolocene naloge opravijo enako dobro zenske in moski, za dolocene je pa posamezen spol bolj primeren. Problem policije je, da je prevec zensk, med njimi veliko, ki niso sposobne opravljat tega poklica, v policiji pa zato, da lahko normalno koristijo porodniski dopust in druge ugodnosti mladih mater ( da se ne bo spet usulo name, to podpiram in razumem ravnanja teh zensk), ampak za sluzbo kot tako pa to ni dobro.
Sem ze napisal in bom še….nismo vsi za vse, vsi skupaj pa zmoremo vse.
[/quote]

Ja lej, se ne strinjam in se nikoli ne bom, da so poklici samo za en spol.
Imaš na kupe moških, ki so totalno nesposobni za policaja, imaš bataljone žensk, ki bi bile izgubljene kot vzgojiteljice v vrtcu – jaz samo pravim, da se za poklic odloča na podlagi SPOSOBNOSTI. in marsikatera ženska “nese” marsikaterega moškega (NE NE GOVORIM O TEKMOVANJU!!!!!!) v moškem poklicu, ker je enostavno bolj sposobna od njega.
In ti si pač malo starokopiten. Primerov, ko se policaj usral in ni ukrepal je na tisoče. Ampak ti boš ven potegnil tistega, kjer je bila to ženska in boš uporabil kot argument, da ženske niso za policistke.

kolikor jaz doumevam ženske tekmujejo z moškimi
– naj bi bile enako vrednotene na enakem delovnem mestu
– izborile so si volilno pravico

prednost (pridržanje vrat) in podobne bonbončke, pa kar obdržijo za sebe ☺

aja — še kvote na volilnih listah so si izborile (kot, da same ne znajo priti na volilno listo)

In kaj tebe motijo policistke, vojakinje, soferke. Pa kje ti zivis v SA ali kje!?

Moski scitili zenske!??? Ma hahaha in jih posiljevali med vojnami, ker so bile ravno pri roki a ne!?
Se tu ko se zliva toliko zovca cez zenske, nas ni sposoben noben zascitit, ce se ne bomo same. Vi pa itak kot rojeni egoisti gledate vedno in samo na svojo rit, po liniji najmanjega odpora…
[/quote]
Tudi ti beri in razumi prebrano…kje sem napisal, da ne maram žensk v policiji in vojski? Samo manj primerno je to delo za večino od njih in marsikatera je tam, da se dokazuje in tekmyje z Moškimi.
Moški so pa vedno ščitili svoje ženske, tuje pa želeli podjarmiti….to je nagonsko . tudi na titaniku so resevali zenske in otroke in tudi pezdetke, ampak ti niso moski.
Zdaj se mi pa ne da več. Tulite v svoj rog še naprej in ostanite kobile s plašnicami, namesto da bi se raje svobodno kot ptič z višav ozrle po celotni pokrajini in videle tudi tisto kar raste za plotom vaših miselnih preprek.

Ni res. Vrata pridrži tisti, ki je prvi pri vratih, to je osnovna vljudnost. Jaz jih velikokrat.

Ni res. Vrata pridrži tisti, ki je prvi pri vratih, to je osnovna vljudnost. Jaz jih velikokrat.
[/quote]
oglej si reklamo za Milko … poba ves vljuden drži vrata in mu vsi, ki vstopijo v trgovino, pokupijo čokolado, da on ostane brez – pa je bil na začetku prvi ☺


oglej si reklamo za Milko … poba ves vljuden drži vrata in mu vsi, ki vstopijo v trgovino, pokupijo čokolado, da on ostane brez – pa je bil na začetku prvi ☺
[/quote]

Ne gledam reklam :))

New Report

Close