Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Z žensko se slečeta, ta pa je vsa kosmata. A bi vas zmotilo?

Z žensko se slečeta, ta pa je vsa kosmata. A bi vas zmotilo?

Kosmata od glave do peta. Pod pazduho, noge nepobrite …

Ali bi nadaljevali ali ne?

Ponavadi take že gole srečam. V živalskem vrtu

Zakaj bi me motilo. To je naravno.
A ti bi ono čisto na golo obrito lulo ?
To je šele se za vprašat…

Jaz bi vzel opremo in jo obril. Celo.

Kako so pa moški preživeli pogled na nago babo ali na svojo nago ženo včasih, npr. v času naših očetov in dedkov? Meni je babica pravila (90 let), da se nobena ženska, sploh preprosta, če ni bila iz mesta, ni brila! Nikjer!

Kako so torej včasih moški prenesli pogled na kosmate babe, pa vseeno seksali in delali otroke, namesto da bi pobegnili ali vsaj padli v nezavest?

Kako so pa moški preživeli pogled na nago babo ali na svojo nago ženo včasih, npr. v času naših očetov in dedkov? Meni je babica pravila (90 let), da se nobena ženska, sploh preprosta, če ni bila iz mesta, ni brila! Nikjer!

Kako so torej včasih moški prenesli pogled na kosmate babe, pa vseeno seksali in delali otroke, namesto da bi pobegnili ali vsaj padli v nezavest?
[/quote]

Ne vem, če so jo gledali. Zamižali, dvignili krilo, hopa in konec, jo pokrili nazaj, odprli oči, pa hvaležni so bili. Zdaj moram paradirat okoli njega v kajvemkakšnihhlačkah, da bi blagovolil si me vzeti in jasno da moram biti pobrita, saj sebe ne morem videt kosmato v super prosojnih zadevah, kaj šele da bi me on gledal. Nasproten učinek dosežeš :). Če bi tvoja babica morala taka hodit pred 100 leti po kajži, bi se tudi brila.

Nekoliko neobičajno za današnje čase … ampak važna je higiena, čistoča človeka.
Ljudje smo podlegli pritiskom medijev, da se je potrebno briti in se nam zdi čudno, če se kdo ne, vsaj pod pazduho. Še moški kolikor vidim si vsaj pristrižejo dlake.
Moja mama pa mi je pravila, da je bilo moškim pred 50 leti privlačne, če so bile kosmate. Meni je bilo to zelo smešno.
Ker sem ženska, lahko povem za moške, da mi je lepo, ker je moj moški pravi kosmatinc po celem telesu .-)))

Kako so pa moški preživeli pogled na nago babo ali na svojo nago ženo včasih, npr. v času naših očetov in dedkov? Meni je babica pravila (90 let), da se nobena ženska, sploh preprosta, če ni bila iz mesta, ni brila! Nikjer!

Kako so torej včasih moški prenesli pogled na kosmate babe, pa vseeno seksali in delali otroke, namesto da bi pobegnili ali vsaj padli v nezavest?
[/quote]

Saj je niso videli. Od prvega svita do noči so delali. Za delat otroke je bil čas samo pred spanjem. In to so počeli v temi, ker elektrike ni bilo. Mogoče je gorela kaka svečka, a ponavadi ne, ker je bila draga, petrolej tudi, zato so šparali, pa tudi če je, v tisti medli svetlobici ni bilo dosti videt. Sploh pa se niso šli nekih orgij in položajev, niti niso bili popolnoma goli, ker so itak spali skupaj v prostoru z otroki pa še s staro materjo, tako da so bili lepo pod rjuho, pa malo spalna srajca dvignjena. 🙂

Jaz hodim na brazilsko depilacijo že 15 let, od 20. leta. S štirimi sošolkami s faksa smo se pogovarjale, da bi šle in smo šle. Ena je imela partnerja in ga je ‘hotela presenetiti za rojstni dan.’ 🙂
Nekaj mesecev za tem sem spoznala prvega partnerja, s katerim sva šla do konca. Bilo me je groza, kako bo reagiral … No, ničesar ni imel proti. Niti njegovi trije nasledniki. Vsi so rekli, da je depilirana želja večine moških, ampak poudarili pa so, da jim je konec koncev vseeno. Meni osebno je seks, ko sem depilirana, še najboljši. Če mi kak mesec ne znese (hodim namreč v salon, kjer depilacijo izvajajo s smolo), me moti že tisti slab cm dlak.

Lošem ku*cu svaka dlaka smeta.

Kar drži.

Mene tudi moti če je moški preveč dlakav, kot opica. Na srečo sem imela same take manj poraščene. Na intimnih delih me pa ne moti.

Bljak……


Fafi mi ga, peder jeban. U ritko ga dobiš, kurc velk!
[/quote]

Vafanculo !

Kosmata od glave do pete?

drug drugega programiramo

no, jaz imam 45 let in se NE BRIJEM. vsi moji partnerji so vedeli kako je z menoj, da mi gre britje močno na živce in da ne vidim nobene potrebe po tovrstnem mučenju. pozimi se sploh ne brijem, razne pod pazduho, poleti pa občasno noge do kolen, da sosedje ne padejo v nezavest, po mednožju pa samo za ta večje praznike. ob tem naj povem še nekaj – moja izkušnja je taka, da kosmata pi*ka niti malo ne moti lastnice, je lastnica ne zaznava kot ločen del telesa. pobrita pa … oh ja, ščegetavček se konstantno drgne ob spodnjice in se vzburja in potem sem vsa nervozna in se moram samo-zadovoljit in to mi gre res res na živce. v takih situacijah si prav želim, da bi mi ga odrezali. zato tudi razmišljam, da so ženske, ki se brijejo bolj horni ali dovzetne za seks kot me, ki se ne. ne morem pa o tem z nobeno debatirat, ker bi me vsaka, ki bi ji omenila to, zavrnila z posmehom. kakorkoli.

obstajamo take, ki se ne brijemo, ne nosimo nedrčkov, si ne barvamo las, se ne ličimo, nosimo celo moške spodnjice, ki so mnogo kvalitetnejše od ženskih in imamo, vsaj jaz, zelo privlačne moške in urjeno spolno življenje.

In kaj ti bo vse to, če pa ti gre orgazem na živce? Hvaljenje z urejenim spolnim življenjem? No, glavno da si zadovoljna. Zakaj se pa sploh briješ za nov let in velko noč? Takrat izpolniš svoj del urejenega življenja? Res me zanima.

Jaz se brijem skoz. Na gatah nič ne čutim. Pač pa je seks boljši, to je pa res.

Me ne more tako presenetiti, ponavadi si jo prej malo ogledam, preden se mi sleče.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Kosmata muca ni problema, ma noge in pod pazduho, mislim da tu bi pa moral potegnit črto…

Za ostale ženske ne vem, a jaz se ne brijem zato, ker bi bila neki ekstremno horni in dovzetna za seks, ampak ker mi je bolj praktično. Vonj ni tako močan, znebila sem se ponavljajočih vnetij kože, po uporabi wc-ja se z vlažnim robčkom do čistega obrišem, sploh med menstruacijo, kar pa pri obilnih dlakah ni mogoče. Razen če se umiješ z vodo, a nekatere moramo lulat tudi ko nismo doma in nimamo na voljo tuša ali bideja. Brila sem se tudi ko sem bila samska in brez seksa, tako da boljši seks nikakor ni razlog. Vsaj zame ne.

Bi. Baba mora bit kosmata kot medvedka.

To o higieni je bedarija. Vsak strkovnjak vam bo povedal, da ne drži. Da pa je obrit sex bolhši je pa tudi oslarija. Zakaj neki? Kako nič ne cenite, kar vam jw z razlogom dala narava… jaz se brijem poleti po nogah in pod pazduho. Mož se s tem strinja. Sex imava krasen in, kot tukaj berem, zeeeeelo pogost.

Recimo, jaz imam tudi malo umetniške brade in me zanima ali bi princess pri nežnem ljubkovanju to kaj motilo?

drug drugega programiramo

Ti si vsa oguljena na nulo, tvoj dedec pa kosmata gorila? Fuj, kako ogabno je to za pogledat! Sama sem zdepilirana povsod, prav tako moj mož brije dlake pod pazduho, na prsnem košu, še po hrbtu ga popedenam, če se kakšna kocina prikaže. Le nog in rok si ne brije.
Mene kosmati neandertalski opičnjaki prav nič ne privlačijo!

Kakor komu paše nič ni pod mus

New Report

Close