Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj sin ima dolge lase. Zdi se mi grdo. Kaj pa vi mislite?

Moj sin ima dolge lase. Zdi se mi grdo. Kaj pa vi mislite?

Star je 18 let in pred enim letom se je odločil, da se ne bo več strigel, in jih pustil dolge. Segajo mu do ramen. Kaj naj naredim? A se sprijaznim s tem? Drugače je zelo priden in spoštljiv fant. Ne kadi in ne pije. Zelo je prijazen. Sem zadovoljna z njim. Edino lasje me motijo.

Tvoj problem, ne njegov.

Ima dolge lase star je 11 let.noče se postriči za noben denar.upam da ga bo kdaj minilo Lp

Očke zapri;)

Bundesliga frizur !

Pobrij svojo bučo, da mu boš zgled.

Naš je tudi imel dolge lase, potem mu je pa konec OŠ dojadilo pranje in si ji je začel krajšat, malo po malo in še malo, tako da je imel v 2. letniku čisto moško vojaško frizuro.

Ne razumem, zakaj te moti. Njegova frizura je njegova stvar, sploh pa pri teh letih. Nič ni narobe z dolgimi lasmi in ne, niso grdi. Je pa grdo razmišljati o tem, da bi rada vplivala na samostojne odločitve sina. Mogoče ti pa bodoča snaha tudi ne bo všeč, pa kaj, važno, da bo njemu. In mogoče njemu tudi tvoja frizura ni všeč, pa kaj, važno, da je tebi.

Meni dolgolasci nikoli niso bili všeč. Če bi sin imel dolge lase, ne bi bila prav vesela , a ga ne bi priganjala, naj se ostriže. Pri 18 ih se sam odloča o svojem videzu. Bodi vesela, da je drugače o.k.!

Saj vem da je njegova odločitev in da nič ne morem. Ampak nevem ni mi normalno da ima fant dolge lase.

A res nimaš nobenih problemov?

Saj vem da je njegova odločitev in da nič ne morem. Ampak nevem ni mi normalno da ima fant dolge lase.
[/quote]

Ojej, kaj pa če mi dompv pripeljal fanra, ti to tudi ne bi bilo normalno? Če bi se odločil, da noče otrok, ti to tudi ne bi bilo normalno? Če bi imel punco s pobrito glavo, ti to tudi ne bi bilo normalno?

Daj no, sprosti malo te svoje kriterije normalnosti, ker vse to v življenju res ni pomembno, ampak te samo obremenjuje, ti pa potem s tem verjetno kbremenjuješ še koga.

Morala se boš sprijaznit s tem ali se pa pogovori z njim o tem.

A res nimaš nobenih problemov? [/quote]

Res jih nima. Danes teme štepa po tekočem traku. Očitno je to še komu, razen nje, v interesu.

[img]https://www.facebook.com/LithuniumSnow/photos/a.1270451846303509.1073741831.1220428397972521/1891645614184126/?type=3/img]

A pr možu te pa čelava batica ne moti

Dokler so lasje umiti, me nic ne moti.

Glavno,da je glava oprana in pamet v glavi.
In glede na dedno predispozicijo (naš primer) – kdaj pa bo imel dolge,če ne sedaj?
Tudi meni od začetka to ni dišalo (začetek 8.),danes,par let kasneje pa si ga ne znam predstavljati drugače.

Saj vem da je njegova odločitev in da nič ne morem. Ampak nevem ni mi normalno da ima fant dolge lase.
[/quote]
V letu 2018. Svašta.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Meni so dolgi lase pri fantih in kasneje pri moških nekaj najlepšega. Upam, da jih obdrži.

začni se navduševat nad njegovo frizuro. poudari, kak mu paše… ga bo hitro minilo

So mi všeč dolgolasci in, če bi imela sina, bi bila vesela, če bi imel dolge lase.

Full brezveze. Mar bi zabluzil do amena, da bi ti imela vsaj konkreten razlog za sekiranje.

New Report

Close