Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pomerjate kopalke

Kako pomerjate kopalke

A na svoje spodnjice, jih oblecete na golo kozo? Na hlackah je neki cez nalepljeno, cemu to sluzi? Ce pomerijo vse s tem je
itak brezveze tist gor..ce pomeris na svoje spodnje hlace, nimas pravega obcutka ce je to to..

Čez svoje sp hlače, je dovolj da vidiš kako ti kopalke stojijo;)

Jaz pa čez kavbojke, potem laufam po trgovini in besno kličem prodajalko, da mi ne stojijo v redu.

nova
Uredništvo priporoča

Aja, tisto prozorno, kar je nalepljeno čez hlačke služi temu, da to odlimaš s hlačk in si prilimaš na čelo. Predno greš se pokažeš prodajalki da ve, da so bile kopalke sprobane in da nalima nov prozoren listič za naslednjo stranko.

Ko kupujem kopalke, imam s seboj tangice – oblečem svoje tangice in potem kopalke preko njih.
Nikoli ne pomerjam kopalk na svoje golo mednožje – tista plastična zaščlita ala “vložek” je pa zaščita novega tekstila v predelu mednožja kopalk, da ostanki in vsebina ženskih mednožij ne pride na tekstil pri xx pomerjanjih, pa potem direkt v tvoje mednožje. Higienski razlogi torej.

Nekatere kokoši pa to celo odlepijo dol s kopalk, pa potem ne kupijo, niti ne nalepijo nazaj.

Sicer jaz kupljene kopalke doma takoj v stroj vržem in operem. Brez mehčalca 🙂

Nekatere kokoši pa s sabo tangice nosijo da imajo potem dvojno delo. Zakaj jih pa že nimaš oblečene? In zakaj ne moreš probati na hlačke, ki jih imaš že oblečene?


ne morem verjeti,da kdorkoli kaj takega sprašuje. Kopalke se pomerijo čez spodnje perilo in tako čisto ok vidiš, če ti v redu stojijo ali ne.

Aja, tisto prozorno, kar je nalepljeno čez hlačke služi temu, da to odlimaš s hlačk in si prilimaš na čelo. Predno greš se pokažeš prodajalki da ve, da so bile kopalke sprobane in da nalima nov prozoren listič za naslednjo stranko.
[/quote]

hahahaha, bravo!!

O fak, folk dejansko kopalke oblači na tangice? Na tisti košček traku. Sem bila prepričana, da ljudje to merijo na spodnjice s čimvečjo površino, tako da pride z njihovo kožo v stik čimmanjši del teh večkrat (kdo ve od koga vse) merjenih kopalk. Fuj nagravžno. Od zdaj naprej jih bom merila samo še nad pajkice.

A ne piše ponekod, kjer prodajajo kopalke, da je obvezno pomerjanje preko spodnjic?
Jaz sem mislila, da vsi tako pomerjajo. Pa vidim, da ne.
Ja, tangice pa res kaj rešijo.

“Redneckarji” tega nočejo in ne “znajo” prebrat 😛

Ja, tangice kar rešijo – v sprednjem trikotnem predelu, kjer ženskam ponavadi ven teče beli tok in so so ostanki urina.

Tole je res eden boljših odgovorov. 🙂

A ta današnja provokatorka bo pregorela od idej, ki se samo njej zdijo unikatne.

O fak, folk dejansko kopalke oblači na tangice? Na tisti košček traku. Sem bila prepričana, da ljudje to merijo na spodnjice s čimvečjo površino, tako da pride z njihovo kožo v stik čimmanjši del teh večkrat (kdo ve od koga vse) merjenih kopalk. Fuj nagravžno. Od zdaj naprej jih bom merila samo še nad pajkice.
[/quote]
aneda … in potem o higieni pišejo


aneda … in potem o higieni pišejo
[/quote]

pa peeezda sta glupi – mednožni trikotni del tangic pokrije predel dveh ženskih lukenj – točno tisto, kar mora.

Če daš svoje sveže tangice, ki jih vzmaeš iz torbice pred pomerjanjem na svojo mindžo, boš kar zaščitena pred tistim, kar je ostalo na kopalkah predhodnjic,ki so pomerjale. Tako da – ti jih pa kar na golo mednožje oblači med pomerjanjem….. 😛

“Redneckarji” tega nočejo in ne “znajo” prebrat 😛

Ja, tangice kar rešijo – v sprednjem trikotnem predelu, kjer ženskam ponavadi ven teče beli tok in so so ostanki urina.
[/quote]

Kaj pa vem. Jaz nisem navdušena nad tem, da bi pomerjala kopalke ali pa spodnjice, ki jih je prej pomerjala ena v tangicah. Bolje kot nič, ampak vseeno…
Nisem si pa sploh mislila, da so kake take packe, da kopalke ali pa spodnjice pomerjajo na golo kožo.

Kupujem preko spleta, doma v miru pomerim in verjela ali ne: čez spodnjice! Če so ok, kar ponavadi so, gredo takoj v pranje.

Mislim, kaj ti imajo pa kopalke narobe stat? Ajde, probaš nek drugačen model, ki ni za tvojo rit, ampak itak veš, kateri model ti pristoji in potem iščeš nekaj takega v številki, ki jo nosiš, nimaš kaj dosti falit, tudi če jih pomeriš čez pajkice, čez spodnjice je pa itak ok.
Če imate super postavo, si lahko nataknet PVC vrečko od sadja iz Mercatorja, pa boste top, če nimate ok postave, lahko še toliko pomerjate kopalke, pa ne bodo nobene taprave in nobene vas ne bodo naredile dolgonoge, z ozkim pasom, ravno pravšnjo ritjo in primerno velikim oprsjem!

pa peeezda sta glupi – mednožni trikotni del tangic pokrije predel dveh ženskih lukenj – točno tisto, kar mora.

Če daš svoje sveže tangice, ki jih vzmaeš iz torbice pred pomerjanjem na svojo mindžo, boš kar zaščitena pred tistim, kar je ostalo na kopalkah predhodnjic,ki so pomerjale. Tako da – ti jih pa kar na golo mednožje oblači med pomerjanjem….. 😛
[/quote]
od zadnjične odprtine je pa fajn,da puščaš tvoje sledi na kopalkah – pa ne domišljaj si da imaš sterilno.
Fuj ste ženske nekatere.
zakaj bi jih jaz na golo kožo pomerjala – beri zgoraj – najbrž si toliko zabita,da še prvega mojega posta nisi uspela prebrati – da se pomerjajo kopalke na spodnje perilo. očitno to tebi ni jasno, če tukaj agitiraš ljudi,da naj pomerjajo na golo kožo.

Ha, ha, tole si me pa v smeh spravila. Vrečka od sadja :).
Pa veš, da je res?
Tista, ki ima fajn postavo, se mi zdi, da ji res vse paše. Tudi vrečka od sadja :).
Jaz pa, ki ima smotana postavo (beri: predebelo pa še kaj drugega bi se tudi našlo, ne samo preveč kg) pa si lahko oblečem ekstra super in fajn cunje pa ne bom oh in sploh lepotica.

Ampak…tudi preko spleta lahko dobiš že prej pomerjene izdelke, take, ki jih je nekdo vrnil, zato previdnost ni odveč:)

Ostalo se pa strinjam:):):)

Kaj pa vem. Jaz nisem navdušena nad tem, da bi pomerjala kopalke ali pa spodnjice, ki jih je prej pomerjala ena v tangicah. Bolje kot nič, ampak vseeno…
Nisem si pa sploh mislila, da so kake take packe, da kopalke ali pa spodnjice pomerjajo na golo kožo.
[/quote]

A če jih je pomerjala pa na svojo golo kožo, pa bi jih ? 😀


od zadnjične odprtine je pa fajn,da puščaš tvoje sledi na kopalkah – pa ne domišljaj si da imaš sterilno.
Fuj ste ženske nekatere.
zakaj bi jih jaz na golo kožo pomerjala – beri zgoraj – najbrž si toliko zabita,da še prvega mojega posta nisi uspela prebrati – da se pomerjajo kopalke na spodnje perilo. očitno to tebi ni jasno, če tukaj agitiraš ljudi,da naj pomerjajo na golo kožo.
[/quote]

o matr se smejem, no…. Trakec od tangic gre med ritnici, ritnici pa se med pomerjanjem kopalk skupaj držita – torej gredo kopaalke lepo preko ritnic….

Ženski, ki pa ima ogromno sala na zadnjici, pa vetjetno tekstil od kopalk hitro vmes pozauga, ja.

Ko tole temo berem, me ima, da bi na kopalke najprej nalepila en vložek in jih šele potem pomerjala čez svoje spodnjice. Za vsak slučaj.

Zasekiraš se lahko samo, če ni plastičnega ščitnika gor v mednožnem delu…

Ker ene ženske so tako blentave, da ne razumejo, da imajo tangice in klasik spodnjice isto količino tekstila v predelu, kjer pokriva tanajpomembnejši ženski luknji – in če ima ženska sveže ravnokar oblečeno svoje to gor, pa navleče čez kopalke, ne bo pustila nič na tistih kopalkah :)))

Jasno, kopalke pa doma čimprej flikneš v stroj in je dilema rešena.

pa peeezda sta glupi – mednožni trikotni del tangic pokrije predel dveh ženskih lukenj – točno tisto, kar mora.

Če daš svoje sveže tangice, ki jih vzmaeš iz torbice pred pomerjanjem na svojo mindžo, boš kar zaščitena pred tistim, kar je ostalo na kopalkah predhodnjic,ki so pomerjale. Tako da – ti jih pa kar na golo mednožje oblači med pomerjanjem….. 😛
[/quote]

Pa smo spet tam … mar ne ves, da imamo zenske tri luknje?

A tretjo luknjo misliš svoja usta?

New Report

Close